PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی مشکل با پی پال

mahmoodi.1313
April 23rd, 2023, 04:43
سلام

بنده یک اکانت با قبض و شماره امارات و پاسپورت شخصی ایران در امارات وریفای کردم.

با توجه به اینکه درحال حاضر سیم کارتم به دلیل سیم کارت مسافرتی بود غیرفعال شده نمیتوانم لاگین کنم. اما میتوانم سیم کارت جایگزین کنم.

با سرچی که کردم برای امارات سیم کارت مجازی نداریم. چه راه حلی برای شماره تماس جدید بر روی اکانت پیشنهاد میکنید؟

demonvictor
April 23rd, 2023, 05:06
سلام

با توجه به اینکه درحال حاضر سیم کارتم به دلیل سیم کارت مسافرتی بود غیرفعال شده نمیتوانم لاگین کنم. اما میتوانم سیم کارت جایگزین کنم.

با سرچی که کردم برای امارات سیم کارت مجازی نداریم. چه راه حلی برای شماره تماس جدید بر روی اکانت پیشنهاد میکنید؟

از امارات یه تلفن ابری نمیشه گرفت؟

mahmoodi.1313
April 23rd, 2023, 16:43
از امارات یه تلفن ابری نمیشه گرفت؟
نه متاسفانه پیدا نکردم یا با هزینه های بالا مثلا ۸۰دلار/ماه

asrhosting
April 24th, 2023, 11:38
سلام

سلام .
با پی پال شعبه سنگاپور تماس بگیرید بگین این اتفاق افتاده اونها بهتون میگن بهشون مدارکتون رو ایمیل کنید تا ورود به پیامک رو برای یک بار غیر فعال کنند .
بعد لاگین شماره جدید ادد کنید .