PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری می تونم سایت خودمو رو iis لپ تاپ ام هاست کنم؟

B2C
March 15th, 2011, 18:03
اساتید محترم لطفا به این سوالم پاسخ بدین

چطوری می تونم سایت خودمو رو iis لپ تاپ ام هاست کنم؟

Online24
March 15th, 2011, 18:07
IP valid از ISP مناسب تهیه کنید . لپ تاپ را در اینترنت آنلاین نگه دارید. از این لپ تاپ به عنوان یک Webserver استفاده کنید .

alisc
March 15th, 2011, 20:20
IP valid از ISP مناسب تهیه کنید . لپ تاپ را در اینترنت آنلاین نگه دارید. از این لپ تاپ به عنوان یک Webserver استفاده کنید .

عزیز سرعت اتصال به اینترنت هم مهم است ؟ مثلا با 256 نامحدود میشه این کار رو انجام داد ؟

sibs
March 15th, 2011, 22:22
24 ساعت باید لپ تاپت روشن باشه . ببین می ارزه ؟

mohsen1
March 15th, 2011, 23:50
عزیز سرعت اتصال به اینترنت هم مهم است ؟ مثلا با 256 نامحدود میشه این کار رو انجام داد ؟

کار نشد نداره.
میشه عزیز.
ولی مطمئن باشید اگه میزبانی سایت به این شکل بصرفه بود الان تو ی همه خونه ها دیتاسنتر راه افتاده بود.

B2C
March 16th, 2011, 00:03

ip static همون ip valid هست؟

Online24
March 16th, 2011, 00:19
ip static همون ip valid هست؟

ip valid آی پی هایی که برای داشتن آن باید هزینه کنید( به مدت مشخص اجاره کنید ) و تنها با این نوع آی پی میتوان در اینترنت حضور پیدا کنید .
static یا Dynamic بودن یک آی پی مربوط به نحوه ارائه آی پی به شماست ، اگر آی پی در یک بازه زمانی به شما اجاره شده باشد و تنها و به صورت ثابت در اختیار شما قرار داده شده باشد static است و اگر به صورت متناوب بین کاربران یک شبکه به اشتراک گذاشته شود Dynamic است .

پس برای اینکار ( داشتن وب سرور خانگی ) باید از ISP خود IP valid و از نوع static تهیه کنید .

---------- Post added at 11:19 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

بله ، سرعت اینترنت شما یکی از مهمترین فاکتور های تاثیر گذار در عملکرد Webserver شماست .
با این سرعت و پهنای باندی که ذکر کردید هم میتونید این کار رو انجام بدید ، ولی به همان نسبت هم باید از این webserver انتظار داشته باشید .

B2C
March 16th, 2011, 01:05
واسه IP static هزینه میگیرن . ماهیانه 15 هزار تومن.

منظورم اینه این کار با IP static قابل انجام هست؟

IP valid سالیانه چقدر هزینه داره؟

nezar
March 16th, 2011, 01:56
واسه ip static هزینه میگیرن . ماهیانه 15 هزار تومن.

منظورم اینه این کار با ip static قابل انجام هست؟

ip valid سالیانه چقدر هزینه داره؟

isp شما کجاست؟
پارسال می‌خواستم اجاره کنم ماهانه 5000تومان می‌دادن
بله قابل انجام هست.

B2C
March 16th, 2011, 12:44
isp شما کجاست؟
پارسال می‌خواستم اجاره کنم ماهانه 5000تومان می‌دادن
بله قابل انجام هست.

شاتل