PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی با کارت گرافیک gpu

aliv2
April 22nd, 2023, 02:39
سلام خسته نباشید نیازمند یک سرور لوکشین خارجی کارت گرافیک دار جهت نصب شبیه ساز اندروید هستم.اگر کسی جنین سروری ارائه میده ساعتی یا روزانه اعلام کنه

demonvictor
April 22nd, 2023, 14:48
بچه های دانشگاه، یه رک راه انداختن که تمام سرورهاش، کارت گرافیک دارن. اگه بخوایید میتونیم باشون کانکت بشیم. برای یکساعت کل رک در اختیارتون باشه، فکر میکنم یک میلیون تومن میشه. با توجه به قدرت پردازشی که میده، خیلی مفته. فکر میکنم یدونه انیمیشن نیم ساعته از نحوه عملکرد آنژیوکت رو ظرف پنج دقیقه، رندر گرفت. بچه ها میگفتن همینو باید تو یکهفته رندر میگرفت اگه این رک رو راه ننداخته بود دانشگاه.

اگه مشکلی بابت هزینه اش ندارید، ساعتی یک میلیون تومنه. من میتونم هماهنگ کنم باشون که برید اونجا، کارتون رو راه بندازید.

قیمتشون واقعا مفته. ارزش کل رک فکر کنم به اندازه یک میلیاردی باشه b-) شایدم بیشتر. باز ارایه‌دهنده ها بیشتر از قیمت ها اطلاع دارن. شمارتونو برام خصوصی بفرستید، من میگم که بچه های دانشگاه بابت هزینه و هماهنگی باتون تماس بگیرن اگه مایل بودید.

چون معمولا سرورهای خارج برای استفاده از کارت گرافیک، اصلا جوابگو نیست و به هیچ عنوان قابل استفاده برای داخل و خروجی گرفتن نیستش.

aliv2
April 23rd, 2023, 14:25
من نیاز به لوکشین خارجی دارم دوست من