PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل لینکهای خارجی به داخلی

pajero
April 17th, 2023, 19:24
سلام دوستان
من دو سایت برای تبدیل لینکهای خارجی به داخلی دارم
می‌خوام بدونم کسی سایتهای دیگه می‌شناسه ؟
این دو خیلی اذیت میکنند ربات تلگرام تست کردم جواب نمی‌ده
سایتها
F51
nimbazz
وقتی لینک داخلی بشه هزینه پایین و سرعت دانلود بالا میره
برای دانلود شبانه نامحدود همراه اول می‌خوام
ولی بدی که دارند قطعی زیاد و بعد ۲ ساعت پاک میشه
حداقل ۲۴ ساعت نگهداری بشه
سایتی که پولی باشه مشکلی نیس
قبلا یکی بود اسمش یادم نیس
توی گوگل سرچ کردم لیست سایت‌هایی که میده همه مشکل دارند جز این دو سایت

- - - Updated - - -

رپیدباز زدید پارس چک کردم سرورهای دارای اشتراک لینک درست می‌کنه به کارم نمیاد

demonvictor
April 17th, 2023, 19:50
اگه بخوایید میتونیم، سایتش رو راه اندازی کنیم :d

pajero
April 17th, 2023, 21:47
سرور میخواد هزینه هاش بالاست صرف نمیکنه خوب :-s

demonvictor
April 17th, 2023, 22:50
سرور میخواد هزینه هاش بالاست صرف نمیکنه خوب :-s

فقط بحث سرور نیست. ذخیره‌سازی با معماری پیچیده‌ای نیازداره که بتونه قابل توسعه، مدیریت‌شده، توزیع‌شده باشه.
نیازبه لودبالانسر با ریسورس های متفاوت داره.
نیاز به طراحی خوب شبکه روی مقیاس بالا داره تا مشکل سرعت‌دانلود برای کاربرا ایجاد نشه.

اما همه ی اینا قابل انجام هستش. درصورتی که مایل هستید، شماره تماس بفرستید، ارتباط میگیریم و صحبت میکنیم.

delta
April 18th, 2023, 01:20
سلام.از سایت زیر استفاده کن.هزینش هم کمه.حتی تورنت هم مستقیم میکنه.حتی میتونید فایلها رو از قسمت نگهداری فایل بفرستید رو سرور ایران بعد دانلود کنید

http://www.mul.ir/inv?u=ZGVsdGFmb3hpcw==

pajero
April 18th, 2023, 10:00
سلام سالار این هم جواب نداد
لینکهای من سایتشون شیر نیس سایت عادی است ولی چون خارج کشور است ترافیک نیم بها نیس و سرعت افتضاح میشود
در نیم بها سرعت حداقل ۱۰ مگ بهم همراه اول میده ولی نیم بها نباشه سرعت میشه ۱۰۰ کیلو بایت در ثانیه

demonvictor
April 18th, 2023, 10:54
فقط بحث سرور نیست. ذخیره‌سازی با معماری پیچیده‌ای نیازداره که بتونه قابل توسعه، مدیریت‌شده، توزیع‌شده باشه.
نیازبه لودبالانسر با ریسورس های متفاوت داره.
نیاز به طراحی خوب شبکه روی مقیاس بالا داره تا مشکل سرعت‌دانلود برای کاربرا ایجاد نشه.

اما همه ی اینا قابل انجام هستش. درصورتی که مایل هستید، شماره تماس بفرستید، ارتباط میگیریم و صحبت میکنیم.
:100:

delta
April 18th, 2023, 12:05
سلام سالار این هم جواب نداد
لینکهای من سایتشون شیر نیس سایت عادی است ولی چون خارج کشور است ترافیک نیم بها نیس و سرعت افتضاح میشود
در نیم بها سرعت حداقل ۱۰ مگ بهم همراه اول میده ولی نیم بها نباشه سرعت میشه ۱۰۰ کیلو بایت در ثانیه

استاد همین سایت که گفتم قسمت مدیریت فایل تشریف میبرید لینک خارجی میدی بهش میفرسته رو سرور ایران.همون لچ میکنه در واقع.خود من سایتهای خارجی لینک مستقیم که سرعتش پایینه از این قسمتش استفاده میکنم.