PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوانی اطلاعات از دیتابیس

teztop
March 15th, 2011, 13:18
من یک منو select دارم که لیست استانها داخلش هستن. یک دیتابیس هم دارم که به تفکیک استانها اسم شهرها توش دخیره شدن.
چطور می تونم با انتخاب نام یک استان بدون اینکه صفحه لود بشه اطلاعات مربوط به شهرها رو داخل یک منو select دیگه فراخانی کنم؟؟

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

دوستان عزیز یکی لطفا جواب بده فوریه. ممنون

teztop
March 15th, 2011, 17:47
کسی نبود از اساتید

packsaft
March 15th, 2011, 19:16
من یک منو select دارم که لیست استانها داخلش هستن. یک دیتابیس هم دارم که به تفکیک استانها اسم شهرها توش دخیره شدن.
چطور می تونم با انتخاب نام یک استان بدون اینکه صفحه لود بشه اطلاعات مربوط به شهرها رو داخل یک منو select دیگه فراخانی کنم؟؟

---------- Post added at 12:18 PM ---------- Previous post was at 11:19 AM ----------

دوستان عزیز یکی لطفا جواب بده فوریه. ممنون
اول باید یه صفحه ایجکس داشته باشی بعد با api تبادل محتوا کنی

---------- Post added at 07:16 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

البته راه دیگه ای هم هست مثلا کل استانها با شهرهاشون رو یجا تو صفحه لود کنی بعد با جاوا سلکت کنی

teztop
March 15th, 2011, 23:53
اول باید یه صفحه ایجکس داشته باشی بعد با api تبادل محتوا کنی

می شه توضیح بدین ؟

packsaft
March 16th, 2011, 00:08
می شه توضیح بدین ؟

اسکریپت به چه زبانی نوشته شده؟ آیا با ایجکس آشنایی کامل دارید؟توضیح برا کدوم یکی؟

teztop
March 16th, 2011, 01:11
زبان پی اچ پی
آشنایی دارم اما کامل نه.
همون تبادل که گفتین رو توضیح بدین لطفا . ممنون

خودم یه روش تو ذهنم هست اما نمی دونم چطور عملیش کنم
اینطور که وقتی استان انتخاب شد یه فایل جدا فراخانی بشه به صورت زیر
city.php?state=tehran
یعنی به جای تهران نام استان قرار بگیره
از اونجا به بعدش رو می دونم چیکار کنم اما قبلش که بدون لود شدن اون صفحه فراخانی بشه رو نمی دونم:-?

---------- Post added 11-03-16 at 12:11 AM ---------- Previous post was 11-03-15 at 11:54 PM ----------

ممنون از دوستان
بالاخره پیداکردم :113:

packsaft
March 17th, 2011, 01:10
تبادل رو باید با جاوااسکریپت انجام بدید حالا برای زیبایی کار میتونید از ایجکس استفاده کنید یا نه همینطور لود بشه با جاوا
اگه خواستید ایجکس باشه باید جاوا با ایجکس تبادل داشته باشه اونم با پی اچ پی