PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی کنید

datasups
March 31st, 2023, 02:52
سلام
من خیلی سال پیش در زمینه فروش سرور مجازی فعالیت داشتم و میتونم با جرات بگم جز بهترین ها و جزو اولین ها بودم . البته الان کسب و کار خوبی دارم خدا روشکر حالا سوال داشتم خدمت کاربران محترم اینکه مجدد بنظر شما وارد حوزه فروش سرور مجازی بشوم یا خیر ؟
اگر بله توضیحاتی ارایه کنید در مورد لوکیشن های پر مخاطب یا نحوه کار کردن که یا موضوعاتی که مهم باشند بتوانم تصمیم بگیرم میتوانم عملی کنم که به نتیجه برسم .

saeed25
April 3rd, 2023, 20:40
با درود
با توجه به مزایای زیرساخت های ابری و iaas یا دیگر محصولات مبتنی بر ابر و تقاضای زیاد برای اونها بنظرم بازار خوبی برای رقابت باشه اما اگر دنبال سود دهی طولانی مدت باشید بهتر است به کیفیت سرویس دهی بیشتر از کمیت و پول اهمیت بدین .

SamaN DL
April 7th, 2023, 18:06
سلام
من خیلی سال پیش در زمینه فروش سرور مجازی فعالیت داشتم و میتونم با جرات بگم جز بهترین ها و جزو اولین ها بودم . البته الان کسب و کار خوبی دارم خدا روشکر حالا سوال داشتم خدمت کاربران محترم اینکه مجدد بنظر شما وارد حوزه فروش سرور مجازی بشوم یا خیر ؟
اگر بله توضیحاتی ارایه کنید در مورد لوکیشن های پر مخاطب یا نحوه کار کردن که یا موضوعاتی که مهم باشند بتوانم تصمیم بگیرم میتوانم عملی کنم که به نتیجه برسم .

الان فکر میکنم بهترین زمان ممکن برای برگشت به این کسب کار هست
البته اگر شرایط به همین شکل بمونه