PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد پی پال

asdesz
March 15th, 2011, 02:15
سلام ببخشید چند تا سوال دارم
هر کدوم را که حال داشتید بی زحمت جواب بدید؟
1-برای تهیه پی پال پاسپورت میخواد؟آخه یک سایت نوشته میخواد ،یکی نوشته نمی خواد من که گیج شدم
2-فرق پی پال با کارتهایی مثل ویزا و مستر ،مجازی بودنش است؟درسته؟
3-اگر پی پال پاسپورت نخواد ،پس چرا مردم میرن کارتهای هدیه یا مجازی غیر قابل شارژ میگیرند که مهم تر از همه محدودیت زمانی داره ،خوب برن پی پال بخرند راحت و آسوده،بنظر شما علتش چیست؟
4-حالا بین این همه پول اکتریکی مثل ليبرتي رزرو -ماني بوکرزو...چرا پی پال اینقدر بین مردم رایج است؟
5-کلا بنظر شما برای من که نه پاسپورت دارم و نه خرید نقدی میکنم و خرید های من اینترنتی است،چه کارتی راپیشنهاد میکنید؟
ببخشید عجله کردم ،هرجا که متوجه نشدید بگید توضیح بدم
ممنون

asdesz
March 15th, 2011, 13:03
یه با معرفتی نبود به سوالاتم جواب بده

mr.he3am
March 15th, 2011, 15:52
شما هیچ چیز لازم نیست داشته باشید
از شرکت هایی مثل epay.ir یا wgb.ir میتونید خریداری کنید
بهشون 50 هزار تومان میدید بهتون یک پیپال وریفای شده تحویل میدن فقط از شما یک ایمیل و آی پی میخوان

DeltaGostar
March 15th, 2011, 16:36
[-برای تهیه پی پال پاسپورت میخواد؟آخه یک سایت نوشته میخواد ،یکی نوشته نمی خواد من که گیج شدم = برای تهیه نه اصلا پاسپورد نمیخواد اون جاهای که خرید میکنید شاید بگیرن
2-فرق پی پال با کارتهایی مثل ویزا و مستر ،مجازی بودنش است؟درسته؟ = پی پال حساب اینترنتی است که برای تایید اون نیاز وصل کردن به یه چیز معتبر مثل حساب بانکی یا مستر یا ویزا کارت است
3-اگر پی پال پاسپورت نخواد ،پس چرا مردم میرن کارتهای هدیه یا مجازی غیر قابل شارژ میگیرند که مهم تر از همه محدودیت زمانی داره ،خوب برن پی پال بخرند راحت و آسوده،بنظر شما علتش چیست؟ = خدمت عرض کردم مثل اینکه شما بخواهید یه گوشی موبایل بگرید باهاش میتونید تلفن بزنید اما دو روز دیگه بخواهید سیم کارت گم کنید یا ***ه بشه برای پیگری نیاز به سند و شناسنامه دارید - شما تا زمانی که به مشکلی نخورید میتونید از پی پال استفاده کنید اما برای تایید یا همون ویرفای کردن به حساب بانکی معتبر و یا مستر و ویزا کارت نیاز دارید
4-حالا بین این همه پول اکتریکی مثل ليبرتي رزرو -ماني بوکرزو...چرا پی پال اینقدر بین مردم رایج است؟ پی پال 99 درصد شرکت ها و یا با اصطلاح پذیرندگان اینترنتی از اون استفاده میکننن و امنیت بالای نمیشه گفت دارد :d

کارت یا همون کریت کارت - هر مدلی که دوست دارید بگیرید اما باید ببنید توی کدام کشور زندگی میکنید - ایران = تحریم - 5

guerillamethod
March 15th, 2011, 19:31
سلام ببخشید چند تا سوال دارم

1. بستگی به فروشندش داره، ما پاسپورت نمی خواهیم چون به اسم شخص دیگری صادر میشود
2. پی پال کارت نیست! پی پال تنها یک سایت است که می توان با اضافه کردن کارت های اعتباری یا حساب با آن خرید کرد.
3. پی پال تنها یک اکانت است. کارت های مجازی را میشود در خودپرداز ها استفاده کرد.
4. چون اکثر سایت ها از این سرویس استفاده می کنند و مطمئن ترین راه می باشد.
5. بهترین پیشنهاد من به شما یک پی پال است که مطمئن می باشد و حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد.

asdesz
March 16th, 2011, 03:31
1. بستگی به فروشندش داره، ما پاسپورت نمی خواهیم چون به اسم شخص دیگری صادر میشود
سلام عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
پس سایتهایی که پاسپورت نمی خوان به اسم دیگری ثبت می کنند مثل epay.ir و برای تهیه یک پی پال با مشخصات خودت باید پاسپوت داشته باشیم
1-پس سایتهایی که پاسپوت نمی خوان راحت به حساب ما دسترسی دارند و در حقیقت دیگه نمیشه گفت حساب شخصی،میشه حساب عمومی :)) (امنیت صفر) و فردا چجوری ثابت کنی حساب و پول خودت بوده، حرفم درسته؟

5. بهترین پیشنهاد من به شما یک پی پال است که مطمئن می باشد و حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد.
2-منظورتون از نوع اول و بنام دیگری؟

حتی در صورت لیمیت شدن و به مشکل خوردن، می توان از راه قانونی مشکل را حل کرد
3-مگه ما تحریم نیستیم پس چجوری میشه از راه قانونی این کار راکرد؟
4-من ویزا و مستر و.... ندارم ، باید چجوری داخل پی پال پول بریزم؟
5-من این این پی پال را برای خرید از دو سایت name.com و godaddy.com می خواستم ،مشکلی که نداره؟
6-اگر روش بهتر دیگه ای برای واریز پول به این سایتها دارید لطفا بگید؟(پاسپورتم ندارم)
باتشکر

Hostpolis
March 16th, 2011, 03:46
شما میتونید مورد خریدتون رو به یکی از همین شرکت ها یا شرکتهایی که خارج از ایران هستند مثل ما اطلاع بدین. براتون تهیه میشه و وجهش رو به حسابی تو ایران واریز میکنید.

mofthost.com
March 16th, 2011, 13:26
1- نه نمیخواد بفهمن ایرانیی که رفتی هوا
2-فقط اون نیست فرقش مثل اینه که کارت بانکی تو ایران داشته باشی ( مستر کارت یا ویزا کارت میشه مثل این) و پی پال مثل اینه که تو زرین پال حساب داشته باشی
3-دلیلش همون توضیح بالاست
4- تو کشورهای خارجی رایجه دلیل زیاده اونا زودتر از بعضی ها اومدن با خیلی بانک ها تو خیلی کشور ها کار میکنند کاملا قابل اعتماد شده براشون و ...
5-شما ویزا بگیری خوب شارژش راحت تره ولی هزینه پی پال کمتره

mofthost.com
March 16th, 2011, 17:30
برای سوالات قسمت دوم:
1- بعضی از شرکت ها یک فرد مجازی براتون درست میکنن با آدرس مجازی و مدارک کجازی میدن بهتون و یا اطلاعات واقعی میدن بعتون بابت اثبات با این سایت ها مشکل نداری البته دیگه تراکنشت بره بالا تضمینی نیست دیدی سایته د*د ی کرد دیگه کارش نمیشه کرد البته شما میتونی بات هزنه زیادتر همه ی این چیز هارو 100% کنی برا خودت
2-سوال رو نفهمیدم
3-منظورشون قانون پی پاله شما با اسم خودت که لیمیت رو برطرف نمیکنی مدارک اون فردی که پی پال رو ورفای کرده میفرستی باز میکنن
4- سایت و فرد زیاده
5-نه

alirezak
March 17th, 2011, 12:14
سلام عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون
پس سایتهایی که پاسپورت نمی خوان به اسم دیگری ثبت می کنند مثل epay.ir و برای تهیه یک پی پال با مشخصات خودت باید پاسپوت داشته باشیم
1-پس سایتهایی که پاسپوت نمی خوان راحت به حساب ما دسترسی دارند و در حقیقت دیگه نمیشه گفت حساب شخصی،میشه حساب عمومی :)) (امنیت صفر) و فردا چجوری ثابت کنی حساب و پول خودت بوده، حرفم درسته؟

2-منظورتون از نوع اول و بنام دیگری؟

3-مگه ما تحریم نیستیم پس چجوری میشه از راه قانونی این کار راکرد؟
4-من ویزا و مستر و.... ندارم ، باید چجوری داخل پی پال پول بریزم؟
5-من این این پی پال را برای خرید از دو سایت name.com و godaddy.com می خواستم ،مشکلی که نداره؟
6-اگر روش بهتر دیگه ای برای واریز پول به این سایتها دارید لطفا بگید؟(پاسپورتم ندارم)
باتشکر

چه پاسپورت بخوان و چه نخوان مهم اینه که Paypal پاسپورت نمی خواد و قرار نیست که کسی به حساب شما دسترسی داشته باشه چون رمز عبور و ایمیل به نام شماست و می تونید رمز را تغییر بدید
من خودم paypal دارم ولی به نام خودم نیست چون یکی از دوستام توی آمریکا حساب داشت و با حساب اون پی پل را ساختم و وریفای کردم
شما اگه می خوای پول بریزی توش می تونی از شخصی که پی پل داره بهش بگی واست بفرسته ولی باید دقت کنی که هر پولی که از پی پل به پی پل میره تا 60 روز امکان برگشت پول هست و مواظب باش کسی سرت کلاه نذاره ، چون می تونه معادل تومان را از تو بگیره و بعد از 2 هفته پول را برگشت بزنه و از حساب تو پول کم میشه.
واسه سایت هایی که می خوای مشکلی نداره ولی می تونی این کارها را توسط شخصی که داره انجام بدی چون واسه کارهای کوچیک به دردت نمیخوره
من واسه پرداخت به این سایت ها هر هزینه ای که باشه واست می تونم واست انجام بدم ، اگه خواستی پیغام خصوصی بده کارت را راه بندازم

parsianwebhost
March 17th, 2011, 12:46
هیچی نمیخواد به جز هزینش و اینکه به هیچ وجه نباید با آی پی ایران وارد اکانت بشی ...