PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجاره سرور اختصاصی فرانسه دیتاسنتر scaleway - قیمت مناسب کیفیت بالا!

sudo
March 13th, 2023, 01:51
سلام وقت همگی بخیر
قصد دارم یک سری پلان اجاره سرور اختصاصی با لوکیشن فرانسه دیتاسنتر online.net یا همون scaleway به دوستان معرفی کنم.
از مزیت های این دیتاسنتر میتونیم پینگ بسیار مناسب، Uplink فوق العاده و ترافیک نامحدود اشاره کرد.
تحویل سرورها کمتر از 2ساعت است.
پنل ریبوت/خاموش/روشن/تغییر سیستم عامل به مشتری عزیز داده خواهد شد.
امکان نصب سیستم های عامل لینوکس، ویندوز و VMware esxi وجود خواهد داشت.
تا 27 عدد آیپی میتوان روی این پلان ها آیپی داشت.

41398
اسپید تست روی یک VM از این دیتاسنتر

Plan 1
Intel Xeon E3-1220
RAM 8 GB
2x1TB HDD
1Gbps Unmetered
قیمت ماهیانه 1.750.000 تومان

Plan 2
Intel Xeon E3-1220 v2
RAM 16 GB
2x1TB HDD
1Gbps Unmetered
قیمت ماهیانه 1.750.000 تومان

Plan 3
Intel Xeon E3-1245 v5
RAM 32 GB
3x256 GB SSD
1Gbps Unmetered
قیمت ماهیانه 3.000.000 تومان

Plan4
Intel Xeon E3-1245 v5
RAM 64 GB
2x500GB SSD
1Gbps Unmetered
قیمت ماهیانه 3.700.000 تومان

برای سفارش و یا استعلام دقیق موجودی و قیمت میتونید از لینک زیر اقدام و یا به تلگرام من مسیج بدید
https://parsuptime.com/submitticket.php
باتشکر

iNicz.Com
May 6th, 2023, 01:12
سلام وقت همگی بخیر
قصد دارم یک سری پلان اجاره سرور اختصاصی با لوکیشن فرانسه دیتاسنتر online.net یا همون scaleway به دوستان معرفی کنم.
از مزیت های این دیتاسنتر میتونیم پینگ بسیار مناسب، Uplink فوق العاده و ترافیک نامحدود اشاره کرد.برای سفارش و یا استعلام دقیق موجودی و قیمت میتونید از لینک زیر اقدام و یا به تلگرام من مسیج بدید
https://parsuptime.com/submitticket.php
باتشکر

چیزی داری قبل خرید یه هزینه بدیم تست ایپی کنیم بعد ؟

sudo
May 6th, 2023, 01:41
چیزی داری قبل خرید یه هزینه بدیم تست ایپی کنیم بعد ؟
سرور فعال روی این دیتاسنتر زیاد داریم که میتونم آیپی بدم صرفا پینگ کنید ولی متاسفانه دیتاسنتر به ما سرویس تست نمیده که بخوایم تست ارائه بدیم.

iNicz.Com
May 6th, 2023, 01:43
سرور فعال روی این دیتاسنتر زیاد داریم که میتونم آیپی بدم صرفا پینگ کنید ولی متاسفانه دیتاسنتر به ما سرویس تست نمیده که بخوایم تست ارائه بدیم.

من بدون هزینه تست نمیخوام در ضمن اگه سفارش دادیم و 443 پورت تو ایپی ها drop شه !