PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دامنه به سرور

NINJA
March 9th, 2023, 00:06
با سلام

چطور می شود یک دامنه .ir به سرور سنتوس وصل کرد؟

با تشکر

TakCloud
March 9th, 2023, 00:33
سلام
دامنه متصل کن به کلود فلیر
بعد از طریق کلود فلیر میتونی A Record ایجاد کنی

NINJA
March 9th, 2023, 00:41
یعنی به طور مثال می تونم دامنه abcd.ir وصل کنم به سرور؟

چون تا جایی که یادمه با کلود میشه DNS ساخت

TakCloud
March 9th, 2023, 12:11
یعنی به طور مثال می تونم دامنه abcd.ir وصل کنم به سرور؟

چون تا جایی که یادمه با کلود میشه DNS ساخت

بله میتونی دامنه یا ساب دامنه رو به هر سروری که خواستی متصل کنی

Networks
March 12th, 2023, 18:44
با سلام

چطور می شود یک دامنه .ir به سرور سنتوس وصل کرد؟

با تشکر
با ویرایش A Record ها در کلوفلر این مورد به راحتی قابل انجام است.

mehrdadb3
March 31st, 2023, 19:32
اگر ای پی مسدود شده باشه بهش دامنه وصل میکنیم میشه بهش وصل شیم یا همچنان مسدود میمونه
من یه vps گرفتم نمیتونم کانکت شم گویا مسدود شده ای پی

demonvictor
March 31st, 2023, 19:47
اگر ای پی مسدود شده باشه بهش دامنه وصل میکنیم میشه بهش وصل شیم یا همچنان مسدود میمونه
من یه vps گرفتم نمیتونم کانکت شم گویا مسدود شده ای پی
اولا اگه از دامنه استفاده میکنید، حتی اگه آیی‌پی سرور هم از ایران مسدود باشه، همچنان میشه به سایت دسترسی داشت. اما اما اما فقط به این خاطر همچنان دسترسی دارید که اولا از کلود فلیر دارید استفاده میکنید و ثانیا آیکن ابر رو در کلادفلیر روشن کردید. در اینصورت ایپی سرور هم مسدود باشه، سایتتون با دامنه بالا میاد.

البته جواب های به این تیکت هم جالبه ها. شما الآن دامنه تون به سرور وصل نشده. دامنه تون به کلودفلیر وصل شده. برای وصل کردن دامنه به سرور باید دی‌ان‌اس سرور راه اندازی کنید و هاست‌نیم‌تون رو کانفیگ کنید روش.

اما چون دامنه تون بجای وصل شدن به سرور، به کلود فلیر وصل شده، و ای پی سرور هم مسدود شده و آیکن ابر کلادفلیر هم روشن کردید، همچنان از طریق دامنه، به سایتتون امکان دسترسی هست.