PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه های شما در مورد برندهای هارد اکسترنال

tmfar
March 14th, 2011, 19:49
مطمئناً هر کدام از شما یه هارد اکسترنال دارید شاید دو سه تا من می خوام هارد اکسترنال بخرم 500گیگ - 1 ترابایت به نظرتون بهترین و با کیفیت ترین برند کدومه ؟ بعضی از هارد ها من دیدم 3.5 اینچی ان که آداپتورین و اونهایی که 2.5 اینچی هستن با usb برقشون تغذیه میشه حالا من موندم

فرق 2.5 اینچی با 3.5 اینچی در چیه ؟ چه مزیت و برتری هایی نسبت بهم دارن ؟

آداپتوری بخرم یا usb بعضی ها میگن usb زود میسوزنه آداپتوری بخر! ؟

کدوم مارک و برندی بخرم ؟

faranetwork
March 14th, 2011, 20:03
سلام من وارد کننده هستم.مشهد هم شرکت داریم .هادر وسترن 1 ترابایت پاسپورتی هم هست که آداپتور هم نداره.

tmfar
March 14th, 2011, 20:22
شما که وارد کننده ای پس بهتر از هرکسی می تونی به سوالاتی که کردم پاسخ و مشاوره بدی یه قیمت میدی ؟

RezaFH
March 14th, 2011, 20:36
سلام

مهمترین تفاوت بنظر من سرعت انتقال داده هست که در هاردهای آداپتور دار بیشتر هست (شاید حدود دو برابر)
پس اگر نیاز ندارید که هارد رو همیشه کنارتون داشته باشید و اینور اونور ببرید، پیشنهاد میشه که هارد با آداپتور بگیرید.

اما اگر نیاز دارید مثلا هارد کنار لپتاپ همیشه کنارتون باشه در اینصورت هارد 2.5 اینچی بگیرید.

از لحاظ برند هم بنظر من وسترن از بهترین تولید کنندگان هارد هست و کیفیت بالایی از هر لحاظ داره

موفق باشید

mrtteam
March 14th, 2011, 20:59
سلام

دوست عزیز به نظر من فقط adata بگیر خودت راحت کن 500 گیگ بایت 2 نوع داره ساده که خیلی قشنگهههه و یک نوع دار ضد ضربه و ضد آب هست و زیر دست دوستم این نوع دوم خیلی دوام اورده و از 1 ترابایت به بالا هم فقط آدپتوری داره و منم پیشنهاد میدم اگر میخواید حمل کنید فعلا سراغ 1 ترابایت نرید ولی اگر کار ارشیوی دارید 1 ترابایت adata رو بگیرید راحت باشید ...

موفق و پیروز باشید

Roka
March 14th, 2011, 21:19
من 500GB Seagate دارم و خیلی راضی ام ازش !
الان قیمتش حدوداً 80 تومن باید باشه

mofthost.com
March 14th, 2011, 21:24
من 500GB Seagate دارم و خیلی راضی ام ازش !
الان قیمتش حدوداً 80 تومن باید باشه
کمتره شرکت هایی هستند که کمتر میدند 50 60 میدن با گارانتی

tmfar
March 14th, 2011, 21:45
سه تا مارک گفته شد ، adata -Western-Seagate

و اینکه یه نکته ای الان قابل حمل بگیرم شما میگید کلاً یک ترابایت نخرم دوماً 3.5 اینچی نباشه تایید می کنید ؟

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:45 PM ----------

زود سوختن اونهایی که 2.5 اینچی هستن رو تایید می کنید دوستان ؟

mofthost.com
March 14th, 2011, 21:50
سه تا مارک گفته شد ، adata -western-seagate

و اینکه یه نکته ای الان قابل حمل بگیرم شما میگید کلاً یک ترابایت نخرم دوماً 3.5 اینچی نباشه تایید می کنید ؟

---------- post added at 08:45 pm ---------- previous post was at 08:45 pm ----------

زود سوختن اونهایی که 2.5 اینچی هستن رو تایید می کنید دوستان ؟
شما کاربری تون چه طوره؟ مثلا یه آرشیو فیلم یا هر چیز دیگه ای دارید و هر روز همون حا خونه یا شرکت وصل میکنید و در نتیجه زیاد نیز به حمل ندارید پس حتما با آداپتور بخرید ولی اگر هر روز میخواید ببرید این ور اون ور یا بیشتر برا لپ تاپ استفاده کنید usb بهتره

Hostpolis
March 14th, 2011, 22:55
من 2 سال سابقه کار در اچ پی دارم و شاید طی اون دوره روزی با 3-4 تا هارد اینترنال یا اکسترنال کلنجار رفتم.

چه برای سرور و چه برای خونه هارد سیگیت رو پیشنهاد می کنم. شاید براتون جالب باشه که شرکت RedHat به شرکتهایی که سرورها رو براشون Setup میکنه هم سی گیت پیشنهاد میده.

ولی شما همیشه صرف نظر از برند با 23% احتمال سالانه تخریب مواجه هستی. هارد یک کالای مصرفیه و باید حداقل هر 3 سال یکبار تعویض بشه.

faranetwork
March 14th, 2011, 23:13
شما که وارد کننده ای پس بهتر از هرکسی می تونی به سوالاتی که کردم پاسخ و مشاوره بدی یه قیمت میدی ؟

من در خدمتتون هستم.هر چی خواستی زیر قیمت تهران میدم بهت.و اینکه شما پاسپورتی بگیری بهتره.و اینکه سوختن تو آداپتوری ها بیشتر بوده.سی گیت کلا مارک بهتری هست.وسترن دیجیتال هم عالی

maroofi
March 15th, 2011, 03:00
نام هارد رو با وسترن بستند. :65:
اگر دنبال ارشیو گیری هستی همون سیگیت خوبه امتحانش رو پس داده
اگر نه میخوای هاردتو اینور اونور بکنی بی شک وسترن خوبه.