PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی بهترین دیتاسنتر یا بهترین شرکت سرور اختصاصی

farshid17
February 13th, 2023, 15:04
با سلام

معرفی بهترین دیتاسنتر یا بهترین شرکت سرور اختصاصی

لطفا در زمان قطعی زیاد بهترین دیتاسنتر داخلی که مشکلات نداشت لطفا معرفی کنید کم ترین محدودیت هست اعلام کنید

دیتاسنتر

هاست ایران

مبین نت
صفر یک
اسیاتک

شرکت ها معتبر معروف با هیچ شرکت غیر معروف قرارداد امضا نمیکنیم

برای میزبانی سایت اختصاصی شرکت فروشگاهی

demonvictor
February 14th, 2023, 10:51
با سلام

لطفا در زمان قطعی زیاد بهترین دیتاسنتر داخلی که مشکلات نداشت لطفا معرفی کنید کم ترین محدودیت هست اعلام کنید

دیتاسنتر

هاست ایران

مبین نت
صفر یک
اسیاتک

من یکی از سایت های مشتریانم رو روی صفرویک گذاشتم و الآن تقریبا تو این دوسال، به هیچ مشکلی نخوردم. البته تاپیک زدن بچه ها که صفرویک رو نقدش کردن. اما من تا حالا بمشکلی نخوردم. نتورکشم به نسبت مبین‌نت و آسیاتک بهتره. نتورک دیتاسنتر سیمین ابرآروان هم خیلی خوبه. پشتیبانی بخش سرور مبین‌نت حرف نداره. پشتیبانی صفرویک هم تیکت بزنید، اگه مشکلتون حل نشه، خودشون تماس تلفنی میگیرن و موارد رو پیگیری میکنن. آسیا‌تک رو باشون تجربه نداشتم. هاست ایران رو هم فکر میکنم یه دیتاسنتر داخلی داشته باشن اما مطمعن نیستم.

company_hosting
February 14th, 2023, 11:32
با سلام

دیتاسنتر

هاست ایران

مبین نت
صفر یک
اسیاتک

سلام

به عنوان فروشنده سرور اختصاصی و هاستیگ اکثر دیتاسنتر ها رو تست کردیم
فقط اسیاتک
چه از ما خرید کنید یا جای دیگه فعلا تو این زمان و شرایط اسیاتک .... بجای دیگه فکر نکن

موفق باشید

tm.fard
February 14th, 2023, 17:26
سلام
اسیاتک به نظرم منطقی تره

ولی هزجا خواستی برید برید فقط 01 مراقب باشید که هر لجظه ممکنه به بهانه های الکی قرارداد کولو لغو کنند

ourweb
February 14th, 2023, 18:40
من الان 2 ساله که از دیتاسنتر امین سرویس دارم واقعا به معنای واقعی عالیه و مشکلی نداشتم حتا در زمان قطعی ها

RoobinaServer
February 14th, 2023, 21:42
با سلام

دیتاسنتر

هاست ایران

مبین نت
صفر یک
اسیاتک

با سلام

از پارس آنلاین تهران میتوانیم خدمت شما ارائه کنیم و پیشنهاد میکنیم از همین مرکز تهیه نمائید کاملا برای میزبانی وب مناسب است و به خاطر سیاست کاری که دارد (ترافیک گرانتر برای مصارف vp-n و موارد از این دست) خلوت تر بوده و قطعی های کمتری طی چندین سال گذشته تجربه کرده ایم.

http://www.roobinaserver.ir

باتشکر