PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال چند سرور به یک سرور IBSng

wxner
February 5th, 2023, 13:06
سلام خدمت دوستان
من یک سروری دارم که روش آی بی اس نصب شده و همچنین او سی سرور هم کانفیگ کردم رو این سرور مشکلی ندارم یوزر ایجاد میکنم وصل میشه و ...
مشکلی که دارم اینه که سرور جدید خریدم و سرویس او سی سرور رو هم نصب کردم. پکیج های مورد نیاز رو هم نصب کردم این دستور رو هم زدم nano /etc/raddb/server و رفتم سکرت و اینا رو هم دادم و همچنین قسمت Ras آی بی اس (که روی سرور اولم نصبه) رفتم و رس جدید ایجاد کردم. اما الان به سرور دومم وصل نمیشه.

این خطوط رو هم توی سرور دومم زدم
nano /etc/pam.d/ocserv

auth required /lib/security/pam_radius_auth.so
account required /lib/security/pam_radius_auth.so
session required /lib/security/pam_radius_auth.so

ourweb
February 14th, 2023, 13:06
سلام خدمت دوستان
من یک سروری دارم که روش آی بی اس نصب شده و همچنین او سی سرور هم کانفیگ کردم رو این سرور مشکلی ندارم یوزر ایجاد میکنم وصل میشه و ...
مشکلی که دارم اینه که سرور جدید خریدم و سرویس او سی سرور رو هم نصب کردم. پکیج های مورد نیاز رو هم نصب کردم این دستور رو هم زدم nano /etc/raddb/server و رفتم سکرت و اینا رو هم دادم و همچنین قسمت Ras آی بی اس (که روی سرور اولم نصبه) رفتم و رس جدید ایجاد کردم. اما الان به سرور دومم وصل نمیشه.

این خطوط رو هم توی سرور دومم زدم
nano /etc/pam.d/ocserv

auth required /lib/security/pam_radius_auth.so
account required /lib/security/pam_radius_auth.so
session required /lib/security/pam_radius_auth.so

سلام سرور جدید را در charg ibs اظافه کردید؟
اگر بله لطفا وقتی می خواهید وصل بشید و وصل نمی شود لاگ را ارسال نمایید تا ببینیم مشکل از چی هست
/var/log/messages

wxner
February 14th, 2023, 13:32
مشکلم حل شده . فایروال قبلی رو غیر فعال کردم . و iptables نصب کردم مشکل حل شد.

- - - Updated - - -

مشکلی که الان هست . عدم نمایش یوزرهای آنلاین هست. بخش لاگ کنسول آی بی اس ه میرم داپلیکیت یوزر میاد و قبلی رو کلیر میکنه . اون هم به دلیل اختصاص جمعا دو تا پورت به کل یوزرها .

ourweb
February 14th, 2023, 18:37
مشکلم حل شده . فایروال قبلی رو غیر فعال کردم . و iptables نصب کردم مشکل حل شد.

- - - Updated - - -

مشکلی که الان هست . عدم نمایش یوزرهای آنلاین هست. بخش لاگ کنسول آی بی اس ه میرم داپلیکیت یوزر میاد و قبلی رو کلیر میکنه . اون هم به دلیل اختصاص جمعا دو تا پورت به کل یوزرها .

فقط وصل میشه چند لحظه و بعد از انلاین ها میره که بخاطر تایید اعتبار اکانت هست و توی لیست انلاین ها نمی مونه من خودم هم همین مشکل رو دارم

vistaix
February 16th, 2023, 10:44
روی اوبونتو بزنید حل میشه

wxner
February 16th, 2023, 11:15
روی اوبونتو بزنید حل میشه

یه سرور برای آی بی اس دارم یکی برای او سی سرور ، روی کدوم اوبونتو بزنم