PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پاسخگویی و پشتیبانی mizban97

academynet
January 28th, 2023, 09:19
.................................................. ..

demonvictor
January 29th, 2023, 04:32
حتما مشکلی ایجاد شده براشون. شما بکاپت رو بگیر و بیرون از سرویسی که داری، یک نسخه نگهدار همیشه.

academynet
February 1st, 2023, 15:26
سلام
ما ده میلیون خدمات گرفتیم از کاربری mizban97 (https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=104347) رو حساب مدت زمان عضویتشون تو انجمن، رسما پولمون رو ریختیم رفته. نه جوابی به ما میدادن نه پشتیبانی میکرد. پست زدیم داخل انجمن اومد گفت پاکش کن همه کاراتو میکنم، 200 تومن دیگم گرفت باز با یسری سوالات چرتو پرت غیبش زد و پولو کشید بالا و دیگه فقط سین میکنه بدون جواب. یعنی واقعا یه حروم خروم به تموم معناس. ما ک قید پولمونو زدیم، به تمامی افراد هم توصیه میکنم بهترین زباله دان واسه مبالغشون حساب بانکی این فرده.
این فرد اومد گفت پست رو پاک کن همه کاراتو راه میندازم
برداشته کل فیش های واریزی و شماره حساب هاشم دو طرفه پاک کرده و مارو بلاک
6104337872011372
مهرشاد رمضان نیای گیلانی .
ده میلیون به باد رفت. صد میلیون دیگم هزینه وکیل بشه میدم ولی این ادمو پولش میکنم

https://t.me/ramezanniay_mehrshad
پیام خودش با یه کاربری دیگه تو همین تاپیکت گویای همه چیز هست !

sniper007
February 2nd, 2023, 10:27
مبلغ بسیار سنگین هست اگر پاسخگو نیستن از طریق مراجع قضایی باید اقدام کنید تا به پولتون برسید

academynet
February 2nd, 2023, 13:34
استعلام هاشو گرفتم. فقط میخوام مطمئن بشم رشته یا تهران ک وکیل همون شهرو بگیرم سریعتر بگیرم حکم قطعیشو. پولش به درک. ابرومونو برده دیگه مهم نیست برام پولش. کیفری شکایتشو میکنم

mizban97
February 2nd, 2023, 13:42
درود وقت بخیر.
دوستانی که اطلاع ندارن لطفا نظر ندن.
ایشون از ما 25 عدد سرور مجازی رم 4 گیگ خریداری کردند.
به یک هفته نرسید گفتن ای پی ها تانل نمیشه و مشکل داره برامون عوض کنید ما هم گفتیم ای پی ثابته و قابل تعویض نیست.
ولی ایشون با کلی اصرار کردند ما هم براشون بالا 10 سرور رو عوض کردیم و ای پی جدید بهشون تحویل دادیم بدون هزینه.
ولی دیگه امکان پذیر نیست ای پی ها رو بخوایم هی عوض کنیم هیچ شرکتی نمیاد این همه ای پی برای مشتری عوض کنه.
ایشون این انتظار رو از ما داشتن الان هم دارن ابروی ما رو میبرن و تهمت میزنن ولی بازم بنده میخوام پول ایشون هر چقدر که استفاده کردند کسر بزنم باقی رو بهشون پس بدم.
تلگرام هم به ایشون پیام دادیم ولی اصلا جوابگو نیستن.

Sajad.Parsa
February 2nd, 2023, 14:18
درود وقت بخیر.
دوستانی که اطلاع ندارن لطفا نظر ندن.
ایشون از ما 25 عدد سرور مجازی رم 4 گیگ خریداری کردند.
به یک هفته نرسید گفتن ای پی ها تانل نمیشه و مشکل داره برامون عوض کنید ما هم گفتیم ای پی ثابته و قابل تعویض نیست.
ولی ایشون با کلی اصرار کردند ما هم براشون بالا 10 سرور رو عوض کردیم و ای پی جدید بهشون تحویل دادیم بدون هزینه.
ولی دیگه امکان پذیر نیست ای پی ها رو بخوایم هی عوض کنیم هیچ شرکتی نمیاد این همه ای پی برای مشتری عوض کنه.
ایشون این انتظار رو از ما داشتن الان هم دارن ابروی ما رو میبرن و تهمت میزنن ولی بازم بنده میخوام پول ایشون هر چقدر که استفاده کردند کسر بزنم باقی رو بهشون پس بدم.
تلگرام هم به ایشون پیام دادیم ولی اصلا جوابگو نیستن.

والا من که ایشون academynet رو نمیشناسم ولی توی تاپیک یکی از دوستانم اومده الکی نوشته کلاهبرداره و ...

و اینکه میزبان 97 از قدیمی های انجمن و هاستینگ ایران هستید و نیاز به توضیحات تکمیلی نیست کاملا مشهوده که کی راست میگه ... البته شما چندین سال پیش ضربه بزرگی به من زدید و خیلی هم از من عذر خواهی کردید (زمانی یاهو مسنجر بودیم =P~) ولی من بخشیدمتون الانم دلیلی نداره الکی بخوام چیزی رو تایید یا رد کنم !

در پناه حق باشید

mizban97
February 2nd, 2023, 15:00
والا من که ایشون academynet رو نمیشناسم ولی توی تاپیک یکی از دوستانم اومده الکی نوشته کلاهبرداره و ...

و اینکه میزبان 97 از قدیمی های انجمن و هاستینگ ایران هستید و نیاز به توضیحات تکمیلی نیست کاملا مشهوده که کی راست میگه ... البته شما چندین سال پیش ضربه بزرگی به من زدید و خیلی هم از من عذر خواهی کردید (زمانی یاهو مسنجر بودیم =P~) ولی من بخشیدمتون الانم دلیلی نداره الکی بخوام چیزی رو تایید یا رد کنم !

در پناه حق باشید

مخلصم بزرگواری
والا ما با ایشون خیلی راه اومدیم. دیگه الان همه میدونن آی پی ها محدود هستند و کاریش هم نمیشه کرد.
با این حال ما چندین بار آی پی سرور ها رو بصورت کلی براشون عوض کردیم و آی پی جدید تحویل دادیم. هیچ فروشنده ای اینکارو نمیکنه ولی براشون انجام شد.
ایشون فروشنده فیلترشکن هست کارش از نظر قانونی مشکل داره و فهم درستی نداره با اینجور افراد کار نکنید بهتره فقط به خودتون ضرر میزنید.
ما خواستیم مشکل رو حل کنیم باقی هزینه رو ها کسر بزنیم بهشون پس بدیم ولی ایشون فقط در حال توهین و تهدید هستند.
ایشون نه تنها به بنده به خانواده ام هم توهین و تهدید کردند.