PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با نصب جوملا

soheilsan
March 14th, 2011, 05:46
سلام
الان چند روزه كه وقتي مي خواهم جوملا را چه در لوكال، چه هاست رايگان و چه هاست پولي نصب كنم ،صفحه
Akeeba Backup Installer ظاهر ميشه. مشكل از كجاست؟ چطوري بايد بر طرفش كنم؟
ممنون

maroofi
March 14th, 2011, 06:00
یک سئوال
این چیه ؟
کامپوننته؟ من فکر مکینم که کامپوننت باشه از گزین های زیری یعنی اپشنال هم عکس بگیرید تا قدم به قدم راهنماییتون کنم.

هرچی که هست باشه، من چیزی که میدونم رو خدمتتون میگم.
برای بک اپ گیری نیازی به هیچ چیزی نیست
کل فایلها رو داخل یک پوشه zip کنید از روی هاست بردارید و به داخل سیستمتون دانلود کنید.( برعکس هم میشه دیگه )
و نکته اساسی اینجاست که تنظیمات دیتابیس رو باید انجام بدید.
یعنی دیتابیس رو export بگیرید و هرجا که میخواهید ایمپورت کنید و تموم.

soheilsan
March 14th, 2011, 06:40
من به هيچي دست نزدم. تمام مراحل نصب هم مثل بقيه قالب هاي جوملا انجام دادم. البته اين قالب مربروط به jv piat هست كه من همين قالب را در لوكال و هاستم نصب كردم هيچ مشكلي ندشت. فقط يه بار در هاست رايگان خارجي freehostia فكر كنم نصب كردم كه از اون به بعد هر جا اين قالبو نصب كنم اين صفحه ظاهر ميشه.
من بسته نصب سريع را در لوكال unzip كردم و در مرور گر localhost را تايپ كردم ولي باز هم اين صفحه بالا اومد.اينم عكش.

maroofi
March 14th, 2011, 07:49
قالب چه ربطی داره ؟
اون db restor رو بزن ولی قبلش اون گزینه های optional رو عکس بگیر ببینم چی گفته.
من این کامپوننت رو نصب نکردم
به درد شما که تازه کاریم خیوره
از کل سیستم بک اپ میگیره و نیازی به رفتن به دیتابیس ساختن و این چیزا نداری.
در کل این خیلی سخت نیست
اون optional رو کلیک کن ببین چی نوشته بنویسش اینجا فردا میخوندم میگم چی گفته.
چیز سختی نیست نترس.

soheilsan
March 14th, 2011, 08:14
گزينه هاش شبيه هموني كه موقع نصب جوملاي عادي فعاله.
فقط اين كامپوننت از كجا پيدا شده؟ و بعد از نصب پسورد و نام كاربري ورود به جوملا چيميشه؟

maroofi
March 14th, 2011, 18:19
شما باید db restore رو بزنی و مراحل رو انجام بدی
سخت نیست

soheilsan
March 15th, 2011, 08:57
پس چرا بعد از نصب سايت به هم ريخته است?انواع خطاها رو ميده.از ومپ استفاده مي كنم

maroofi
March 15th, 2011, 16:38
مگه نمیگی بسته اسان نصب رو دریافت کردی
من احتما میدم که در این بسته این کامپوننت رو بصورت پیش فرض نصب رکدند ( معمولا اینجوریه که داخل بسته های اسان نصب یک سری کامپوننتهای جامع و عمومی اقبل نصب شده و ماده هست و برای مبتدیها هستش ) .
شما بایتسی اون کاری که گفتم رو میکردی restore DB و بزن تا جداولت رو توی بانک اطلاعاتی بسازه و دیگه به بقیه اش کاری نداشته باش خودش هماهنگ میکنه.
الان که خودت هم داری میبینی تمام ارتباطاها طبق ریپورتیک ه داده برقراره و سبز شده. یعنی که میتونی کارت رو انجام بدی . پس بزن خیالت راحت باشه :)

soheilsan
March 16th, 2011, 00:23
من همين كاري رو كه فرموديد انجام مي دم. اما نمي دونم چرا بعد از نصب تمام صفحه پر از خطا ميشه؟
دوم اين كه نام كاربري و رمز رو چي بزنم؟(براي ورود به جوملا)

maroofi
March 16th, 2011, 00:54
نام کاربری برای ورود به جوملا
admin
پسوردش هم احتمال admin
یا 123456
این چه جوملاییه که شما داری و رمز و پسوردشو نداری؟ اگر از جایی دانلودش کردی مطمئنا پسورد و نام کاربریش هم توی همون سایت نوشته شده
من دقیقا نمیدونم این کار بکنه یا نه ولی معمولا پیش فرض اینو میزارن نام کاربریش که ادمین هستش ولی پسوردش رو خیلی مطمئن نیستم.
موفق باشی

hemaseh
March 16th, 2011, 09:07
سلام دوست عزیر،
کامپوننت فارسی akeeba backup برای ساخت بسته های نصبی جوملا هستش و با استفاده از اون میتونی از جوملای خودت نسخه پشتیبان تهیه کنی و براحتی کل سایت را منتقل کنی به هر جایی که مورد نظرت هست. که حالا میتونه از هاست به لوکال باشه یا برعکس.
بسته جوملای ایجاد شده دقیقا مثل جوملای معمولی نصب میشه ، فقط یه مقدار ظاهرش فرق میکنه.
next بزن برو جلو، خظاهارو اگه بگی بهتر میشه کمک کرد.

maroofi
March 16th, 2011, 12:27
داداش متاسفانه این کامپوننت برای رفاه حال این دسته از دوستان تازه کار ساخته شده ولی از صدتا جوملای پشتیبانگیری شده بدتره
حالا چه فارسی شده اش چه فارسی نشده اش .
من نیازی بهش نداشتم تا حلاا دیشبی رفتم دیدم چندتا ریویوو هم خوندم ولی هیچی مثل بک اپ گیری نرمال نمیشه .
این کامپوننت درسته که کار رو راحت میکنه ولیم ن جای این دوستمون بودم بعد از بک آپ گیری حذفش میکردم چون بعدا شر میشه .
بعدا موقعی هستش که ورژن بعدی جوملا بیاد و ناسازگاری بوجود بیاد و بک آپ فرت بشه :)

soheilsan
March 28th, 2011, 23:22
بفرماييد چطوري حذفش كنم؟
چون من با سرچ نامش هرچي فيل با اين نام بود پاك كردم ولي باز هم موقع نصب ظاهر ميشه.

zesht
March 28th, 2011, 23:36
من فکر کنم این اسکریپت کلوب باشه !
من اینو چند وقت پیش دانلود کردم از پی سی ول
دانلود اسکریپت کلوب – شبکه اجتماعی ، دوستیابی و همسریابی (ول سوشیال) (http://www.p30vel.ir/5489-velsocial-cloob-clone-scripts-by-omid.html)
احتمال میدم همین باشه چون عکس شبیه همینه که من چند ماه پیش دانلود کردم !

soheilsan
March 29th, 2011, 10:48
خوب @!!!!
چطوري حذفش كنم تا موقع نصب ،نصاب عادي جوملا ظاهر بشه؟؟/

agent47
March 29th, 2011, 11:19
اسکریپت اصلی جوملا رو بگیرین و نصب کنین.

soheilsan
March 29th, 2011, 12:09
مي خواهم نمونه هاش نصب بشه تا بتونم راحتر يادبگيرم.

zesht
March 29th, 2011, 19:59
خوب اين يك اسكريپت جداس فكر نكنم به جوملا ربطي داشته باشه !

شما جوملا رو نصب كنيد فيلم هاي آموزشي تو اين سايت هست وب سایت جومینا لرن (http://www.joominalearn.ir)

agent47
March 30th, 2011, 09:41
مي خواهم نمونه هاش نصب بشه تا بتونم راحتر يادبگيرم.
موقع نصب جوملای اصلی، از شما می پرسه که می خواین اطلاعات نمونه براتون نصب بشه یا نه. اونجا انتخاب کنید که اطلاعات نمونه براتون نصب بشه تا بتونین یاد بگیرین.

soheilsan
March 30th, 2011, 16:37
در واقع اين بسته سريع شامل قالب شركت joomvision كه قالب زيبايي داره با مولفه هاش كه من به اين قالب نياز دارم و مي خواهم با همين بسته كار كنم. در واقع حتما بايد اين بسه را نصب كنم نه جوملا يا قالب هاي ديگه.
بنابراين كمكم كنيد كه اين كامپوننت مزخرف حذف كنم؟
در ضمن من يه بار نصبش كردم بسته كاملشو. اما موقع ورود به مديريت جوملا نمي دونم رمز و نام كاربري چي ميشه؟قبلا كه جوملا نصب مي كردم، نام كاربري admin و رمز هم در مرحله اخر خودم انتخاب مي كردم اما با نصب اين بسته به روش akeeba در مراحل نصب از من رمز نخواست؟

agent47
March 31st, 2011, 09:30
خوب رمز عبور رو می تونستین از دیتا بیس نگاه کنین یا تغییر بدین.

soheilsan
March 31st, 2011, 15:25
سلام
من نام كاربري را admin و رمز را رمز ديتايس قرار دادم باز هم جواب نداد

soheilsan
April 1st, 2011, 22:13
سلام
يكي از دوستان گفته برو تو php-mydomain ,قسمت jos_users از اونجا پسورد عوض كن! من اين كار را كردم يعني وارد jos_users (http://www.php-myadmin.com/sql.php?db=gigfa_6415885_mehdi&table=jos_users&token=5eb8bcdaeeb3ffed00d23efa864dec34&phpMyAdmin=tbqni1p0phc6998cnri3gh6omjiqenei) شدم و يه سري فايل ها هستند. بقيشو يادم رفت. ميشه بفرماييد بعدش بايد وارد كجا بشم؟

zesht
April 2nd, 2011, 00:57
سلام
شما انجمن جوملا برید فکر کنم زودتر کارتون راه بندازند
forum.joomina.ir

agent47
April 3rd, 2011, 08:44
لطفا هنگامی که رمز عبور را از data base تغییر می دهید، function را MD5 قرار دهید و بعد ذخیره نمایید. در غیر اینصورت رمز عبور شما اشتباه خواهد بود.

soheilsan
April 3rd, 2011, 14:36
همون ديگه مشكل من اينه كه نمي دونم چطوري رمز را از ديتا بيس تغيير بدم؟

agent47
April 3rd, 2011, 16:57
شما رمز دیتا بیس رو می خواین تغییر بدین یا مدیریت سایت رو ؟

soheilsan
April 3rd, 2011, 19:47
رمز مديريت سايتو. به هر حال رمز در تيبل ديتابيس ذخيره ميشه ديگه

jfactor
April 4th, 2011, 09:38
کد زیر را وارد کنید
827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b
بعد از وارد کردن رمز شما:
12345
خواهد بود

agent47
April 4th, 2011, 09:57
کد زیر را وارد کنید
827ccb0eea8a706c4c34a16891f84e7b
بعد از وارد کردن رمز شما:
12345
خواهد بود
این md5 شده عددیه که گفتین.(12345)
کاری که من گفتم، باعث میشه هر رمز عبوری که خواستین بتونین استفاده کنین. با این توضیحات من هنوز نتونستم بفهمم مشکل دوستمون در کجاست.
خوشحال میشم بیشتر در باره مشکلتون و اینکه دقیقا در کدوم بخش گیر کردین بدین بدونم.
مرسی

jfactor
April 4th, 2011, 10:25
این md5 شده عددیه که گفتین.(12345)
بله دقیقا. گفتم ایشون رو زیاد درگیر مسائل دیگه نکنیم و یه راه ساده بهشون پیشنهاد بشه.

revolt68
April 9th, 2011, 20:38
لطفا اگر کسی می تونه نحوه انتقال سایت به سرور 1&1 را بنویسد.

reza115
April 9th, 2011, 22:05
لطفا اگر کسی می تونه نحوه انتقال سایت به سرور 1&1 را بنویسد.
نوشتنی نیست عزیز

اگه خواستی برات انجام میدم

با آی دی من تماس بگیر :
reza_ajori

boorsekala
April 10th, 2011, 12:45
اگر رمز پسورد گم کردی رکاورش کن
هاستینگ رو از من بخر جوملا نصب کنم فارسی
هرچی کامچوننت ماژول می خواهی برات نصب کنم خطاشم بگیرم
boorsekala@gmail.com

hucserver
April 25th, 2011, 15:01
دلیل به هم ریخته گی سایت به این خاطره که بعضی از ماژول ها از جاهای دیگه فراخوانی می شن مشکلی نیست اکثرقالب های آماده دارای دیتابیسی هستند که فقط کسی که خریدار هستش اونو داره