PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاسخ به دوستانی که میگن قیمتهای شما فضایی هست!!

s.w.a.t
March 14th, 2011, 04:21
باسلام خدمت همه عزیزان
نمیخواستیم این تایپیک رو بزنیم اما دیدیم بزنیم بهتره(پیشگیری بهتر از درمان هست!)
یه دوستی امشب اومد تو یاهوی بنده به قولی خواست مچ بنده رو بگیره و ... . برگشت گفت قیمتهاتون کذایی(یا به قول ایشون گذایی) هست!
لازم به توضیح هست که قمیتهای ما حدود بین 10 تا 30 تومان از بقیه جاها گرانتر هست. دلیلش هم این هست که دسترسی مستقیم به سروری که میدیم داریم. مثل 99 درصد از دوستان نیستیم که دسترسی مستقیم نداشته باشند مشکلی پیش بیاد نتونن کاری انجام بدن. ولی همون شکلی هم که قبلا گفتم من حتی کسی رو دیدم که سرور 150 دلاری رو 250هزارتومان میداد به مشتری و هیچ خدماتی هم نداشت!!
خداروشکر به همکاری همه اعضا تیممون تاحالا کار مشتری زمین نمونده.

امیدوارم اون دوستمون هم که قطعا میاد این تایپیک رو میخونه مثله رو متوجه شده باشه.
و هی نیان سایتهای انگلیسی رو به من نشون بدن که بعدا بخوان از ما مچ گیری کنن!
موفق و در پناه حق باشید

---------- Post added at 03:21 AM ---------- Previous post was at 03:16 AM ----------

یه چیز یادم رفت بگم. میگن قیمت کانکشن با پهنای باند نامحدود چنده میگم رو یک گیگ چیزی که دیتاسنتر به ما میده حدود چهار میلیون هست! برمیگردن میگن من با چهار میلیون پورت 10 ترابایتی میخرم!!

---
March 14th, 2011, 04:26
خوبه مال شما فضایی به من میگن قیمتات کهکشانیه :78:=))کسی که از پشت صحنه کار خبر نداره فکر می کنه همه چیز به یه ریسلر 10 تومنی ختم میشه و هاست 1 گیگ سالی 10 تومن

---------- Post added at 03:26 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

یه چیز یادم رفت بگم. میگن قیمت کانکشن با پهنای باند نامحدود چنده میگم رو یک گیگ چیزی که دیتاسنتر به ما میده حدود چهار میلیون هست! برمیگردن میگن من با چهار میلیون پورت 10 ترابایتی میخرم!!
جدیدا مد شده می زنن تو کار فیبر نوری نمونش سایتی که تو هدر وبهاستینگ تاک میبینید فیبر نوری 2 گیگابیتی فکر کنم تو اروپا 5000 تا 6000 یورو باشه 2 حالت داره یا اینا ملت و ... یا دارن ...

s.w.a.t
March 14th, 2011, 04:29
بعضا توقع بیجایی هست که اکثر همکاران درست کردند

---------- Post added at 03:29 AM ---------- Previous post was at 03:28 AM ----------

هزینه یه رینگ پورت یک گیگی که پروایدر به ما قیمت داد چیزی حدود 90 تا 100 میلیون در سال هست!

IFACO.Net
March 14th, 2011, 11:18
پورت یک گیگابیت که اکثر دیتاسنتر میدند Share و با ترافیک محدود هست و به همین خاطر ارزون مثلا 50 دلار میدند برای اثبات این قضیه همین کافیه که اکثر پورت های یک گیگ دیتاسنترها 128 مگابایت دانلود و یا آپلود نمیدند و این نشانه اشتراکی و محدود بودنشون هست

سلام عیلکم و رحمت الله
March 14th, 2011, 11:22
حالا پورت 1 گیگ نامحدود اصلا به چه درد می خوره ؟
چه کاربردی می تونه داشته باشه ؟!!

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:20 AM ----------

پورت یک گیگابیت که اکثر دیتاسنتر میدند Share و با ترافیک محدود هست و به همین خاطر ارزون مثلا 50 دلار میدند برای اثبات این قضیه همین کافیه که اکثر پورت های یک گیگ دیتاسنترها 128 مگابایت دانلود و یا آپلود نمیدند و این نشانه اشتراکی و محدود بودنشون هست

اگه 128 بدهند که فوق العاده عالیه ؟ مگه قراره چند بدهند؟!!! به نظر من که 128 غیرممکنه

IFACO.Net
March 14th, 2011, 11:45
پورت یک گیگ نامحدود واقعی در آمریکا 500 تا 600 دلار و در اروپا قیمت ها متفاوت هست از 500 یورو هست تا چند هزار

پورت یک یا دو گیگ نامحدود بیشتر برای دانلود هاستینگ ، وی پی اس های دانلود و ... استفاده میشه.