PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا نمایندگی دامنه بگیرم

kermanhosting
December 25th, 2022, 05:17
سلام دوستان از کجا نمایندگی دامنه خوب بگیرم

الان از domainnameapi گرفتم ولی یه مشکل دارم
کاربرها که تو سایت مشخصاتشون فارسی و کشورشون ایرانه
دامنه براشون ثبت نمیشه
حتما باید مشخصات ادیت کنم تا ثبت بشه
راهی هست که با مشخصات دیفالت دامنه هارو ثبت کنه بعد ثبت کاربر بتونه تغیر بده مشخصاتو

اگه کمک کنید ممنون میشم

- - - Updated - - -

یکی کمک کنه

gharibion
December 25th, 2022, 05:32
سلام دوستان از کجا نمایندگی دامنه خوب بگیرم

الان از domainnameapi گرفتم ولی یه مشکل دارم
کاربرها که تو سایت مشخصاتشون فارسی و کشورشون ایرانه
دامنه براشون ثبت نمیشه
حتما باید مشخصات ادیت کنم تا ثبت بشه
راهی هست که با مشخصات دیفالت دامنه هارو ثبت کنه بعد ثبت کاربر بتونه تغیر بده مشخصاتو

اگه کمک کنید ممنون میشم

با سلام،

تغییر در مشخصات دامنه نیازمند تایید ایمیلی هست و در برخی رجیسترار ها تا 90 روز قفل دامنه را فعال می کند. لذا به این صورت که با مشخصات دلخواه ثبت کنید و بعد به راحتی ویرایش کنید کمی چالش دارد. اما برای این مورد می توانید افزونه طراحی کنید که با مشخصات دلخواه دامنه ثبت شود.
نمایندگی دامنه همکاران مختلفی ارائه می کنند. می توانید در بخش درخواست سرویس در این رابطه تاپیک ایجاد کنید.
موفق باشید

kermanhosting
December 25th, 2022, 05:43
الان برایdomainnameapi مشکل من اینه میخوام با مشخصات دیفالت ثبت بشه بعد میشه تغیر داد داخل سایتش مشکلی نداشت

- - - Updated - - -

الان مثلا کاربر من اسمش به فارسی علی هست و کشور ایران این میاد دامنه ثبت میکنه بخاطر مشخصاتش دامنه ثبت نمیشه . چکار کنم این مو دو

RayanPartoCo
December 25th, 2022, 12:24
اسکریپت تبدیل نام فارسی به انگلیسی هست ، یا با استفاده از اون نام را فارسی کنید یا ولیدیشن برای فرمتون بزارید که مقادیر انگلیسی باشه