PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا شما هم در سرورهای ایران برای وصل شدن به 3306 به خارج مشکل دارید

starting
December 23rd, 2022, 18:48
درود
من یکی دو سرور از صفر و یک خریدم و یکی هم از شرکت دیگه
متاسفانه ابدا به ریموت دیتابیس وصل نمیش (پورت 3306)
یعنی این پورت ظاهرا روی کل ایران بسته هست یا این دو شرکت خاص این مشکل رو دارند

پ.ن:
آی پی ها رو اکسس کردم
از سرور آمریکام به آلمانم بسادگی وصل میشه و بلعکس
پس مشکل از ناحیه من نیست سالهاست اینکار رو میکردم
الانم میخواستم برای جلوگیری از قطع شدن سایتهام در روزهای خاص قسمت هووم رو از ایران بخونم ولی رووت همواره خارج باشه بدلایلی که بعضا میدونید

demonvictor
December 23rd, 2022, 19:09
دوست عزیز سایت رو که به این شکل روی چند سرور بالا نمیارن. شما باید یک شبکه ی داخلی بین این چند سرور راه اندازی کنید که نیازی به اتصال و باز کردن ریموت وباز کردن پورت از بیرون نباشه. شما باید لودبالانسینگ راه اندازی کنید که بدلایلی که گفتید خودمون میدونیم، دیگه از سرور ایران نخونه و بره از سرورخارج بخونه. دیتابیستون رپلیکیت میشه روی هر دو سرور.
شما قبلا تجربه ای در راه اندازی وب سایت پربازدید داشتید؟ چون ظاهرا دارید مسیر رو اشتباه میرید. ذخیره سازی فایل هاتون باید روی استوریج توزیع شده بیرون از سرور اصلی باشه. که اگه دان شد و از سرور دوم سایت اومد بالا، مشکلی بابت خوندن فایل نداشته باشید و هزینه ی اضافی رپلیکیت کردن فایل هارو ندید.

starting
December 23rd, 2022, 19:12
دوست عزیز سایت رو که به این شکل روی چند سرور بالا نمیارن. شما باید یک شبکه ی داخلی بین این چند سرور راه اندازی کنید که نیازی به اتصال و باز کردن ریموت وباز کردن پورت از بیرون نباشه. شما باید لودبالانسینگ راه اندازی کنید که بدلایلی که گفتید خودمون میدونیم، دیگه از سرور ایران نخونه و بره از سرورخارج بخونه. دیتابیستون رپلیکیت میشه روی هر دو سرور.
شما قبلا تجربه ای در راه اندازی وب سایت پربازدید داشتید؟ چون ظاهرا دارید مسیر رو اشتباه میرید. ذخیره سازی فایل هاتون باید روی استوریج توزیع شده بیرون از سرور اصلی باشه. که اگه دان شد و از سرور دوم سایت اومد بالا، مشکلی بابت خوندن فایل نداشته باشید و هزینه ی اضافی رپلیکیت کردن فایل هارو ندید.

درود ممنون از وقتی که گزاشتید
برادر من منم همینکار رو میکنم اما باید این پورت باز باشه برای بعضی شرایط خاص
اینکار برای خوندن بعضی دسترسی های کاربره برای دیدن ویدیو و... و یا بک آپ گیری های ساعتی در ایران وگرنه اینی که شما میگید درسته بنده الان در خارج روی سه سرور همینکار رو کردم با جداساسزی رووت و هووم و ایجاد ریپلیکشن
لطفا به مشکل توجه کنید آیا همچین مشکلی هم شما دارید؟

shervin110
December 24th, 2022, 01:53
درود ممنون از وقتی که گزاشتید
برادر من منم همینکار رو میکنم اما باید این پورت باز باشه برای بعضی شرایط خاص
اینکار برای خوندن بعضی دسترسی های کاربره برای دیدن ویدیو و... و یا بک آپ گیری های ساعتی در ایران وگرنه اینی که شما میگید درسته بنده الان در خارج روی سه سرور همینکار رو کردم با جداساسزی رووت و هووم و ایجاد ریپلیکشن
لطفا به مشکل توجه کنید آیا همچین مشکلی هم شما دارید؟

بله

سرورهای آسیاتک و 0-1 دیتاسنتر برج میلاد اینترنت بین المللشون مشکل داره

طیق اعلام شرکت مشکل از سمت زیرساخت هست .

سرعت دانلود و آپدیت به 1000 بایت بزور میرسه .

starting
December 24th, 2022, 04:28
بله

سرورهای آسیاتک و 0-1 دیتاسنتر برج میلاد اینترنت بین المللشون مشکل داره

طیق اعلام شرکت مشکل از سمت زیرساخت هست .

سرعت دانلود و آپدیت به 1000 بایت بزور میرسه .

جالب اینه
شرکت پارس پک و آسیا تک میگن بله همچین مشکلی هست
اما پشتیبان صفر و یک میگه پورت از دید ما مشکل نداره و مشکل از سیستم عامل شماست و خودتون باید حل کنید دی:
با اینکه نمونه ایران به ایران خارج به ایران و بلعکسش ساختم بازم مرغ ما یک پا داره خخخخ