PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال پروتوکل v2rayn

pknd
December 17th, 2022, 17:08
من چندین مرتبه از ارائه دهندگان سرویس های وی پی اس خارجی مثل shockhosting یا hostinger سرویس VPS بر روی سرورهای هلند ، انگلیس ، ژاپن و هنگ کنگ تهیه کردم .
تهیه این سرویسها صرفا برای استفاده از IP ثابت و استفاده از V2rayN برای عبور از تحریم ها بوده . اما متاسفانه تمامی پروتوکلها مثل VLESS یا VMESS بعد از یکی دو روز به طور کامل قطع میشه و در هنگام اتصال چه در اندروید یا IOS و حتی ویندوز بر روی هیچ دستگاهی کار نمیکنه و سرعت به شدت کاهش پیدا میکنه در حدی که حتی امکان ارسال پیام هم نیست .
من نمیدونم این اتفاق مربوط به VPS میشه یا شبکه اینترنت داخلی اما در همین لحظه اطرافیان من با اتصال به سرورهای دیگه ای مخصوصا هتزنر ، به طور کامل اینترنت دارند !
میتونید در این مورد راهنمایی کنید علت چی هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و راه کار برای حل مشکل ارائه بدید . در ضضمن ای پی هیچ کدوم از این سرورها ف ی ت ر نیست!

DANG3R
December 17th, 2022, 18:32
سلام بزرگوار در تماس باشید تلگرام تا جایی ک اطلاع دارم کمکتون میکنم

mhd1386
December 19th, 2022, 17:17
بله سرویس v2ray بطور کلی که من از چند سرویس دهنده مختلف تهیه کردم کند هست

نمیدونم اصلا میشه به عنوان یک سرویس مطمئن و پرسرعت استفاده کرد یا کلا همینطور هست

000012
December 19th, 2022, 20:26
سلام برای کانفیگ v2ray به من پیام بدین تست داده خواهد شد و اینکه تضمین بازگشت وجه تا دو روز بعد

aliasbahi
December 21st, 2022, 10:06
سلام برای کانفیگ v2ray به من پیام بدین تست داده خواهد شد و اینکه تضمین بازگشت وجه تا دو روز بعد

کانفیگی که میزنید روی سرورهای اماراتی هم بدون مشکل رو هر اپراتوری جوابگو هستش ؟

mahdi00069
December 21st, 2022, 13:12
کانفیگ درخواستی روی هر لوکیشنی که بخوایین زده میشه چه تونل چه مستقیم اما دسترسی به سرور به هیچ عنوان بهتون داده نمیشه فقط پنل مدیریت