PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرورمجازی آلمان سه روزه

hasan1234
December 9th, 2022, 11:06
سلام دوستان سرور مجازی آلمان میخام حد اقل رام 2 سی پی یو دو هسته.. واسه دانلود چنتا فایل میخام برای دو یا سه روز میخام فقط.. بیزحمت آفرهاتونو میذارین

ULTRAWEB
December 18th, 2022, 15:22
سلام دوستان سرور مجازی آلمان میخام حد اقل رام 2 سی پی یو دو هسته.. واسه دانلود چنتا فایل میخام برای دو یا سه روز میخام فقط.. بیزحمت آفرهاتونو میذارین

یعنی چی برای دانلود چندتا فایل میخواین!
موورد استفاده رو درس بفرمایین
متوجه منظورتون نیستم

hasan1234
December 18th, 2022, 15:31
یعنی چی برای دانلود چندتا فایل میخواین!
موورد استفاده رو درس بفرمایین
متوجه منظورتون نیستم

برای دانلود چنتا فایل نیاز به سرور مجازی به مشخصات سرور مجازی ای که گفتم دارم فایل ها هم دیسکوگرافی mp3 هستش که زیپ شدس ..چیز نامفهوم و گنگی نگفتم

ULTRAWEB
December 18th, 2022, 15:35
برای دانلود چنتا فایل نیاز به سرور مجازی به مشخصات سرور مجازی ای که گفتم دارم فایل ها هم دیسکوگرافی mp3 هستش که زیپ شدس ..چیز نامفهوم و گنگی نگفتم

خوب همون ها رو با اینترنت خودتون بزارین دانلود شه چه نیازی به سرورمجازی هس!
اگر نیازی خاصی هس میتونن ارسال کنین براتون دانلود کنیم لینک بهتون بدیم تا تهیه کنین یا بزنیم رو سی دی بفرستیم دم منزل.

hasan1234
December 18th, 2022, 15:38
خوب همون ها رو با اینترنت خودتون بزارین دانلود شه چه نیازی به سرورمجازی هس!
اگر نیازی خاصی هس میتونن ارسال کنین براتون دانلود کنیم لینک بهتون بدیم تا تهیه کنین یا بزنیم رو سی دی بفرستیم دم منزل.

برادر من میخام دانلود کنم بریزم به هاست دانلود برای دانلود کاربراا.. سرعت اپلود رو نت خونه بستس وگرنه خودمم اینو میدونم!

ULTRAWEB
December 18th, 2022, 15:39
برادر من میخام دانلود کنم بریزم به هاست دانلود برای دانلود کاربراا.. سرعت اپلود رو نت خونه بستس وگرنه خودمم اینو میدونم!

خوب برادر من متوجه شدم میتونین ارسال کنین براتون اپلود کنم رو هاست دانلودتون ببخشید پیرشدم خنگ شدم:):111:

hasan1234
December 18th, 2022, 15:42
خوب برادر من متوجه شدم میتونین ارسال کنین براتون اپلود کنم رو هاست دانلودتون ببخشید پیرشدم خنگ شدم:):111:

دور از جونتون.. نیازی نیست از ترکیه با قیمت زیر صد تومن با ویزاکارت به لیر همون روز که این تاپیکو زدم سرور مجازی یه ماهه خریدم انجام دادم ..

بازم تشکر