PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاع رسانی خدمات جوان گستر با پشتیبانی یکماه یکبار

starting
December 3rd, 2022, 12:58
درود
من یک نرم افزار نوشتم برای چک آپ پایداری یک سیستم
چون نسخه دمون هست از هرکسی که هاست ایران یا خارج میداد خرید زدم و بعضا از هرکدوم 3-4 تا (چون مهم برام لوکیشن و آی پی متفاوت بود)
کلا ما هیچوقت کلاین همزمان روی هر هاست بیشتر از یک نمیشه و سی پی یو رم هم کاری نداریم بیشتر تست هست و فعال نیست

همونطور که گفتم از همه خرید زدم اگرم کسی نزدم چون هاست پر سرعت برای سایت پر بیننده داشتن یا پلن یکماهه یا سه ماهه نداشتن

یکی در همین انجمن هی میگفت جوانگستر محشره و.. خدایش الکی اکانت نسازید از خودتون تعریف کنید حرفه ایی بودن تعریف خاص خودشو داره به هرکسی نگید سایت حرفه ایی

3 خرید زدم که از این 3 تا 2 دامنه 11 روزه بالا نمیاد(دو روز بعد از خرید) تیکت زدم جواب نمیدن جالبه دیروز تیکت جواب داده نشده رو بستن و میگن اگر حل نشد بازش کنید دی:
41350
ولی خدمات دهیش بعد از این همه روز باز بهتر از cpanel.ir هست دیگه حساب کنید اون دیگه کیه بی ادب پرور دووزد

- - - Updated - - -

تازه قیمتهاشون چیز دیگه بود بعد خرید گفتن قیمت پارساله باید قبلش میپرسیدی خخخخخ مگه انجمن قیمت دیدم
ولی باز گفتم عیبی نداره مابه تفاوت رو دادم برای سه هاست تعداد اینویس رو برای یک روز ببینید
41351بله متاسفانه بعد از خرید از 35-40 هاستینگ در طی این دو ماه فهمیدم 90% شون طبل تو خالی هستن و