PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرورهای مجازی دیتاسنتر صفرویک

hamed9292
November 20th, 2022, 15:34
سلام دوستان .
من میخوام مقداری سرور مجازی به طور کلی از دیتاسنتر صفرویک خریداری کنم و میخواستم بدونم آیا کسی تاحالا خرید داشته از این دیتاسنتر؟ کیفیتش چطوره؟ قیمت هاش نسبت به جاهایه دیگه خیلی پایینه برای همین برام سوال شده .
یکی از دوستان میگفت به خاطر اشتراکی بودن پورت آپتایم بسیار پایینی داره .
ممنون میشم راهنماییم کنید

starting
November 20th, 2022, 16:47
سلام دوستان .
من میخوام مقداری سرور مجازی به طور کلی از دیتاسنتر صفرویک خریداری کنم و میخواستم بدونم آیا کسی تاحالا خرید داشته از این دیتاسنتر؟ کیفیتش چطوره؟ قیمت هاش نسبت به جاهایه دیگه خیلی پایینه برای همین برام سوال شده .
پشتیبانی صفر
حساب کن هر هفته ساعت 17 عصر چهارشنبه میبندن تا 9 صبح شنبه
حالا اگر تعطیل رسمی هم باشه که وا مصیبت
هیچ اروزنی بی دلیل نیست
حدود ساعتهای 3-5 صبح عموما داوون میشن سرورها و جالب اینه سایت خودشونو بزار تو یک مانیتورینگ مثل هاست ایران یا خارجی یا کاوه نگار میبینی آپتایمش شده 92%
اینها تست شده فقط بدرد ریموت و کارهای از این دست میخوره یا بزاریش سرور بک آپ که من اینکارو کردم یکی هم گرفتم برای وبگردیم

- - - Updated - - -

ضمنا بشدت روی ترافیک 1به 8 حساسه یعنی 40 گیگ یک به یک برو فوری ایمیل میاد زنگ پشت زنگ

demonvictor
November 20th, 2022, 21:48
نع نع نع نع. دوست عزیز، شما قبلا اومدین و ابرآروان رو تبدیل به یک مجموعه ی کاملا مبتدی دونستین و اومدید با مجموعه های هاستینگ اینجا مقایسه کردید و بعد ابرآروان رو تبدیل به یک مجموعه ی کاملا ضعیف کردید. الآن هم دارین، دیتاسنتر صفر و یک رو میبرید زیرسوال. اینطوری نمیشه.

شما مشخص هست که صادقانه به سوالات دوستان، جواب نمیدید.

دوست عزیز شما اگه واقعا بدنبال یک سرور با کیفیت هستید، بدونین که دیتاسنتر صفر و یک، انتخاب کاملا مناسبی هستش. اگر هم نیاز به یک پشتیبانی در سطح کاملا حرفه ای نیازدارید که بتونن، شمارو در لبه ی تکنولوژی نگه‌دارن میتونین ابرآروان رو انتخاب کنین.

Erfanhow
November 20th, 2022, 21:50
سلام دوستان .

سلام
اصلا پشتیبانی خوبی نداره
کیفیت سروراش بدک نیست
پورتشم بد نیستش
در حال حاضر که پلان شماره 3 سرور مجازی با هارد sata رو دارم ترافیکش کلا 1000 گیگه، قبلا ترافیکش 500 گیگابایت دانلودی بود و ترافیک برای آپلود نامحدود اما الان حتی ترافیک آپلودی رو هم حساب میکنن و کلا 1000 گیگ ترافیک هست