PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افت پینگ هتزنر از ایران

alirayaneh
November 13th, 2022, 23:03
سلام وقت بخیر
دوستان با تجربه یه راهنمایی کنن ممنون میشم.
من مدت زیادی از دیتاسنتر های مختلفی سروریسهای اختصاص یا مجازی تهیه میکنم از جمله دیجیتال هتزنر , ovh لیزوب...
تقریبا 1 هفته ای مشه سرویس هایی که از هتزنر دارم پینگشون از داخل ایران بشدت افت کرده . بطوری که علارغم پورت خوب و پینگ کلی خوبی که دارن از داخل ایران پینگم افتضاح شده . تقریبا دو برابر قبل
سوال اینجاست میتونه بخاطر اختلال هایی که رو نت ایران هست مثلا دیتا سنتر خاصی نشانه رفته باشن ؟ (چون سرویس هایی که روی ovh و لیزوب داریم. تغیری نکردن .)
دوستان راه حلی برای بهبود پینگ از داخل ایران دارید ؟

starting
November 13th, 2022, 23:44
سلام وقت بخیر
دوستان با تجربه یه راهنمایی کنن ممنون میشم.
من مدت زیادی از دیتاسنتر های مختلفی سروریسهای اختصاص یا مجازی تهیه میکنم از جمله دیجیتال هتزنر , ovh لیزوب...
تقریبا 1 هفته ای مشه سرویس هایی که از هتزنر دارم پینگشون از داخل ایران بشدت افت کرده . بطوری که علارغم پورت خوب و پینگ کلی خوبی که دارن از داخل ایران پینگم افتضاح شده . تقریبا دو برابر قبل
سوال اینجاست میتونه بخاطر اختلال هایی که رو نت ایران هست مثلا دیتا سنتر خاصی نشانه رفته باشن ؟ (چون سرویس هایی که روی ovh و لیزوب داریم. تغیری نکردن .)
دوستان راه حلی برای بهبود پینگ از داخل ایران دارید ؟

درود
عموم پرو.گ.سی های اراییه شده از هتزنر هستند سر همین رنجهای این دیتاسنتر بیشتر محدود شدن

alirayaneh
November 14th, 2022, 00:28
آخه رنج آی پی های یه دیتاسنتر رو که از لوکیشن های مختلف داره سرویس ارائه میده چطور دارن که بخان ببندنش
من سرویسی که برای مشتریم راه انداختم سرویس کرولینگ از آمازون هست . و لوکیشن آمریکا . باز با این وجود پینگ ما هم دچار اختلال شده .
راهی وجود داره بشه این مشکل رو حل کرد ؟