PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع مشکل نت اسکن رو سرور هتزنر

tejarathost
November 8th, 2022, 14:51
سلام
سرور از هتزنر دارم و مشکل نت اسکن داریم و ای پی هامونو بستن
از دوستان کسی است مشکلو برطرف کنن

company_hosting
November 8th, 2022, 15:08
سلام

قابل انجام هست
https://servervds.com/

با بخش فروش مکاتبه کنید

SV24.CO
November 8th, 2022, 17:19
سلام
بنده هم یک سرور مجازی از سایت abarserver.net گرفته بودم که به دلیل ابیوز نت اسکن ظاهرا آی پی بسته شده و صاحب سایت به دلیل عصبانیت بسته شدن آی پی بکاپ رو به من نداد و اکانتم رو هم از سایتشون پاک کرده که نتونم پیگیری کنم.
چکار میتونم بکنم دوستان؟

demonvictor
November 8th, 2022, 22:25
سلام
بنده هم یک سرور مجازی از سایت abarserver.net گرفته بودم که به دلیل ابیوز نت اسکن ظاهرا آی پی بسته شده و صاحب سایت به دلیل عصبانیت بسته شدن آی پی بکاپ رو به من نداد و اکانتم رو هم از سایتشون پاک کرده که نتونم پیگیری کنم.
چکار میتونم بکنم دوستان؟

اگه واقعا هزینه های زیادی انجام داده بودین برای پروژتون، و الآن میتونید اثبات کنید که شخص ثالثی باعث این خسارت شده، میتونید هزینه هارو ازشون مطالبه کنید. اما اگه انتظار بکاپ از، ارایه دهنده تون داشته باشید، باید بدونید که هیچ ارایه دهنده ای وظیفه ی نگهداری و بکاپ گیری تون رو نداره.

laser1
November 17th, 2022, 00:45
سلام
سرور از هتزنر دارم و مشکل نت اسکن داریم و ای پی هامونو بستن
از دوستان کسی است مشکلو برطرف کنن

من این دستور رو زدم هم نت اسکن هم تورنت توی اوبونتو از کار میفته

sudo ufw deny out 10000:65535/tcp
sudo ufw deny out 10000:65535/udp

وقتی پورت های بالای 10000 بسته بشه مشکل عمدتا حله

demonvictor
November 17th, 2022, 06:37
من این دستور رو زدم هم نت اسکن هم تورنت توی اوبونتو از کار میفته

sudo ufw deny out 10000:65535/tcp
sudo ufw deny out 10000:65535/udp

وقتی پورت های بالای 10000 بسته بشه مشکل عمدتا حله

شما قبل از اینکه این دستور رو بزنین، اول باید چک کنین که اصلا سرویسی در حال اجرا هست که روی این پورت ها باشه؟‌بعد اگه هست، آیا اون سرویس رو خودتون با نصب برنامه ای چیزی درحال اجرا هستش؟ ممکنه روی سرور شما مشکلی نباشه. اما ممکنه برای دوستان این شکلی نباشه و واقعا سرویس مهمی رو روی سرورشون اجرا کرده باشن که از پورتی داره استاده میکنه که در رنج بالا هستش. شما باید بدونین که دقیقا دارید چیکار میکنید. ندونسته که نمیشه گفت که وقتی پورت های بالای ده هزار بسته شه مشکل حل میشه. من خواهشم از عزیزانی که میخوان این کامند رو اجرا کنن، این هستش که ابتدا به ساکن بررسی کنین که چه سرویس هایی ممکنه روی سرورتون درحال اجرا باشه که از پورت های این رنج استفاده میکنن. حتما اگه سرویسی وجود داشت بررسی کنید.

starting
November 20th, 2022, 16:55
سیستم عاملتون چیه؟