PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سرور مجازی میخوام با منابع پایین و قیمت مناسب

mrsaeidi68
October 23rd, 2022, 00:54
با سلام
به تعدادی سرور مجازی با کانفیگ زیر بیاز داز دارم . تمام سرور ها جهت انجام پروژه ایجاد CDN مورد نیاز هستند و بایستی اتصال پایدار و مناسبی داشته باشند . قیمت خرید و تمدید بایستی مناسب و طبق شرایط درج شده باشد . لطفا دوستانی که قادر به ارائه هر کدام از سرورها با شرایط ذکر شده هستند پیام ارسال کنند . من تا یکم باید سرورها را خریداری کنم لطفا هر کس تمایل داشت کد تخفیف یا سرور مورد نظر را اماده و با من با شماره ای که در زیر گذاشتم تماس بگیرد تا هزینه را واریز کنم .

رم 512 مگ
سی پی یو 1000 مگاهرتز
هارد 20 گیگ
سیستم عامل اوبونتو 18 یا 20
کنترل پنل تعویض سیستم عامل به تعداد نامحدود (اگر نبود باید پشتیبانی قوی داشته باشید)
لوکیشنهای ایران المان امریکا انگلستان ترکیه روسیه مالزی هلند فرانسه و هر لوکیشنی که پینگ زیر 150 بده
هزینه هر سرور زیر 100 تومان

دوستان هزینه خیلی مهم است و حداقل یک سال تمدید داریم اما مبلغ را ماهیانه واریز میکنیم که به مشکلی مشابه مشکل زیر بر نخوریم
سایتهای www.berbidserver.com و www.berbidserver.com که هر دو متعلق به یک ادم کلاه بردار هستند و پول سرورهارو یکساله گرفته ولی 13 روز سرور به من داده و الان هم نه تیکت پاسخ میده نه جواب واتس اپ و تلگرام میده و دو روز هم هست داخل سایتش زده سرورهای المان از دسترس خارج شدند و پول منو خورده یک ابم روش
لطفا قیمتها و شرایط را به شماره زیر پیامک کنید ممتون
09366084808