PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال امنیتی

nevergotme
October 21st, 2022, 10:25
فرض کنید من میخوام یک VPS یا یک سرور ابری از هتزنر که روش لینوکس نصب شده از یک فروشنده بخرم. اگر من تمام موارد امنیتی رو روش پیاده کنم، به طور مثال ورود با پسورد رو غیر فعال کنم، لوگین با root رو غیر فعال کنم و ... آیا فروشنده باز میتونه محتوای سرور من رو رصد کنه و چیزی رو کپی کنه برای خودش ؟ فرض رو بر این میگیرم که دسترس فیزیکی نداره به سرور

ULTRAWEB
October 21st, 2022, 15:46
فرض کنید من میخوام یک VPS یا یک سرور ابری از هتزنر که روش لینوکس نصب شده از یک فروشنده بخرم. اگر من تمام موارد امنیتی رو روش پیاده کنم، به طور مثال ورود با پسورد رو غیر فعال کنم، لوگین با root رو غیر فعال کنم و ... آیا فروشنده باز میتونه محتوای سرور من رو رصد کنه و چیزی رو کپی کنه برای خودش ؟ فرض رو بر این میگیرم که دسترس فیزیکی نداره به سرور
جواب سوال شما بله است و می تواند دوست گرامی:49:

sudo
October 21st, 2022, 18:15
باسلام
خیلی راحت میشه از هارد های vm شما کپی بگیرن.
و هر کاری کنن