PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست اشتراکی برای میل سرور

amir_ath
October 14th, 2022, 13:19
با سلام نیاز به یک هاست اشتراکی یکساله . برای اتصال چند دامین شخصی و ساخت ایمیل با اونها رو دارم . فضای زیادی نیاز ندارم چون اصلا احتمالا سایتی روشون بالا نیاد .ولی اددن دامین و میل ها و حتی دیتابیس رو هم در صورت نیاز محدود نکرده باشین . کلا حداکثر ده تا ایمیل ثبت بشه و فکر نمیکنم طی یک سالش بیشتر از ۳۰ ایمیل تبادل بشه .
و ایا برای اینکار بهتره اسکریپت میل استفاده کنم یا از میل خوده سی پنل استفاده ببرم ؟ ممنون میشم قیمت بدین .

ghasemy50
October 14th, 2022, 13:42
سلام و عرض احترام.
در صورتی که ارسال ایمیل بالا ندارین قابل ارائه است.
در خدمتیم.

amir_ath
October 14th, 2022, 16:47
سلام و عرض احترام.
در صورتی که ارسال ایمیل بالا ندارین قابل ارائه است.
در خدمتیم.

بله حداکثر ایمیلی که طی یکسال تبادل بشه فکر نمیکنم به ۳۰ تا برسه . چند سال شما در این زمینه فعالیت دارین ؟ راستش نمیخوام این یکساله مشکلی باشه از قطعی و جابجایی یا کلا غیب شدگی

ghasemy50
October 14th, 2022, 17:53
سلام و عرض احترام،
از سال 95 فعالیت داریم و سال 97 نماد گرفتیم.
در خدمتیم.

TakCloud
October 14th, 2022, 19:11
با سلام نیاز به یک هاست اشتراکی یکساله . برای اتصال چند دامین شخصی و ساخت ایمیل با اونها رو دارم . فضای زیادی نیاز ندارم چون اصلا احتمالا سایتی روشون بالا نیاد .ولی اددن دامین و میل ها و حتی دیتابیس رو هم در صورت نیاز محدود نکرده باشین . کلا حداکثر ده تا ایمیل ثبت بشه و فکر نمیکنم طی یک سالش بیشتر از ۳۰ ایمیل تبادل بشه .
و ایا برای اینکار بهتره اسکریپت میل استفاده کنم یا از میل خوده سی پنل استفاده ببرم ؟ ممنون میشم قیمت بدین .

1 گیگ فضا سایر امکانات نامجدود سالانه ۱۵۰ تومان