PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا میشه دامنه رو به لوکال هاست متصل کرد؟

am007
October 11th, 2022, 00:59
یه برنامه هست بنام ksweb دقیقا کار xampp رو تو موبایل با سیستم عامل اندروید انجام میده سوال من این هست من یه دامنه .ir دارم موبایل هم روت هست مشکلی از این بابت نیست و برنامه ksweb هم بصورت خریداری شده روش نصبه و آی پی استاتیک هم دارم میخواهم بدونم راهی و یا روشی هست که من بتونم اون دامنه دات آی آر رو به موبایلم وصل کنم و موبایلم بشه هاست اون دامنه یا نه؟!

starting
October 11th, 2022, 03:04
یه برنامه هست بنام ksweb دقیقا کار xampp رو تو موبایل با سیستم عامل اندروید انجام میده سوال من این هست من یه دامنه .ir دارم موبایل هم روت هست مشکلی از این بابت نیست و برنامه ksweb هم بصورت خریداری شده روش نصبه و آی پی استاتیک هم دارم میخواهم بدونم راهی و یا روشی هست که من بتونم اون دامنه دات آی آر رو به موبایلم وصل کنم و موبایلم بشه هاست اون دامنه یا نه؟!

بله چرا نشه هزار تا راه داره یکیش فیلم زیر
https://www.aparat.com/v/YQB8V/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87_%DA%A9%D8%B1%D8%AF% D9%86_%D9%88_%D8%AD%D8%B0%D9%81_Virtual_Host_%D8%A F%D8%B1_%D9%88%D9%85%D9%BE_%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B 1

بعد اگر دامنه واقعی خودت هست باید بعد از کارهای فیلم عمل زیر هم انجم بدی

lمیری در مسیر زیر در ویندوزت

C:\Windows\System32\drivers\etc\

و hosts رو با نوت پد باز کن و یک چیز مثل این زیر آخرین خطش اضافه کن و ذخیره کن و یک ری استارت هم بکن سیستمت

127.0.0.1 webhostingtalk.ir

جای وبهاستینگ تالک دامنه خودتو بزن

demonvictor
October 11th, 2022, 07:03

راهنمایی که یوزر starting بتون دادن کلا اشتباست. به هیچ دردی تون نمیخوره. چونکه اون شکلی اون دامنه فقط برای شما تا وقتی روی اون گوشی هستین، لوکالتون رو میاره .هرکس دیگه ای بزنه هیچ اتصالی نداره.
اما بریم سراغ سوال شما.
آیی پی استاتیکی که دارید، پورت هشتادش آیا بازه؟ اگه پورت هشتاد آیی پیت باز باشه، میتونیم یه سایت روش بیاریم بالا. بنابراین باید یا دی ان اس سرور روی گوشیت راه اندازی کنی یا اینکه از سی دی ان استفاده کنی. یعنی از طریق سی دی ان، دامنه ات رو به آیی پی استاتیکی که داری، رکورد هاش رو ثبت کنی. ولی این مهمه که اول بهم اطمینان بدی که پورت هشتاد آدرس ای پیت بازه. یا اینکه یه صفحه اچ تی ام ال درست کن داخلش بنویس، سلام عزیزم. بعدش ادرس ای پی استاتیکت رو تو مرور گر وارد کن. ببین سلام عزیزم رو میبینی یا نه. اگه دیدی اونوقت دیگه از طریق سی دی ان میتونی اینکارو انجام بدی که راحت ترین کاره. اونم بیا از ابرآروان استفاده کن.

am007
October 11th, 2022, 08:04
بله چرا نشه هزار تا راه داره یکیش فیلم زیر
https://www.aparat.com/v/YQB8V/%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87_%DA%A9%D8%B1%D8%AF% D9%86_%D9%88_%D8%AD%D8%B0%D9%81_Virtual_Host_%D8%A F%D8%B1_%D9%88%D9%85%D9%BE_%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B 1

بعد اگر دامنه واقعی خودت هست باید بعد از کارهای فیلم عمل زیر هم انجم بدی

lمیری در مسیر زیر در ویندوزت

C:\Windows\System32\drivers\etc\

و hosts رو با نوت پد باز کن و یک چیز مثل این زیر آخرین خطش اضافه کن و ذخیره کن و یک ری استارت هم بکن سیستمت

127.0.0.1 webhostingtalk.ir

جای وبهاستینگ تالک دامنه خودتو بزن
سلام
دوست عزیز اون چیزی که شما میگی رو من میدونستم و البته منظور من اون نبود.من میخواهم رو موبایلم name server داشته باشم و بتونم اونو تو ایرنیک ثبت کنم

- - - Updated - - -

راهنمایی که یوزر starting بتون دادن کلا اشتباست. به هیچ دردی تون نمیخوره. چونکه اون شکلی اون دامنه فقط برای شما تا وقتی روی اون گوشی هستین، لوکالتون رو میاره .هرکس دیگه ای بزنه هیچ اتصالی نداره.
اما بریم سراغ سوال شما.
آیی پی استاتیکی که دارید، پورت هشتادش آیا بازه؟ اگه پورت هشتاد آیی پیت باز باشه، میتونیم یه سایت روش بیاریم بالا. بنابراین باید یا دی ان اس سرور روی گوشیت راه اندازی کنی یا اینکه از سی دی ان استفاده کنی. یعنی از طریق سی دی ان، دامنه ات رو به آیی پی استاتیکی که داری، رکورد هاش رو ثبت کنی. ولی این مهمه که اول بهم اطمینان بدی که پورت هشتاد آدرس ای پیت بازه. یا اینکه یه صفحه اچ تی ام ال درست کن داخلش بنویس، سلام عزیزم. بعدش ادرس ای پی استاتیکت رو تو مرور گر وارد کن. ببین سلام عزیزم رو میبینی یا نه. اگه دیدی اونوقت دیگه از طریق سی دی ان میتونی اینکارو انجام بدی که راحت ترین کاره. اونم بیا از ابرآروان استفاده کن.
سلام
پورت 80 بازه چونکه تو مودم dmz آی پی موبایلم رو باز کردم و تو برنامه ksweb یه اسکریپت نصب کردم با زدن آی پی استاتیکم تو جای دیگه،اون اسکریپت رو اجرا کردم و مشکلی نداشت.موبایلم روت هست واگه لازم باشه کاری روش انجام بدهم هم مشکلی نیست
من یه دامنه تو ایرنیک دارم میخواهم موبایلم رو به اون دامنه متصل کنم روش cdn که فرمودید باید جالب باشه برای سی دی ان چکار میشه کرد دقیقا؟البته من خودم بیشتر هدفم این بود که با روشی بتونم دی ان اس سرور رو گوشیم پیاده کنم یه برنامه هم تو موبایلم دارم بنام servers ultimate که میتونه دی ان اس سرور درست کنه(لاعقل که اینو میگه و منم باهاش بلد نیستم این کارو کنم) و البته فکرمیکنم dns server تو موبایل زیاد جالب نباشه
متشکرم

am007
October 11th, 2022, 19:47
اما بریم سراغ سوال شما.

خیلی ممنون با استفاده از cdn و آی پی ثابتی که داشتم تونستم درستش کنم بازم متشکرم از راهنماییت

starting
October 11th, 2022, 21:08
اما بریم سراغ سوال شما.

من سوالشو بد فهمیدم یعنی متاسفانه فقط تایتل رو خوندم و جوابش دادم دی:

demonvictor
October 13th, 2022, 19:58
من سوالشو بد فهمیدم یعنی متاسفانه فقط تایتل رو خوندم و جوابش دادم دی:

نبابا. همه مون هدفمون این هستش که مشکل کسی حل بشه. که خداروشکر حل شد.