PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون در مورد طراحی جدید iranded چیست ؟؟

mr.he3am
March 12th, 2011, 13:32
سلام
لطفا نظرتون در مورد طراحی جدید سایت iranded بگید
آدرس سایت : IranDeD.com VPS & Dedicated Provider (http://www.iranded.com)

1oveless
March 12th, 2011, 13:38
قشنگ که شده [واقعا] اما فکر کنم یه Irani بیاد داخل سایت با یک سایت خارجی‌ اشتباه میگیره درجا Control W میزنه :دی

mr.he3am
March 12th, 2011, 13:40
قشنگ که شده [واقعا] اما فکر کنم یه Irani بیاد داخل سایت با یک سایت خارجی‌ اشتباه میگیره درجا Control W میزنه :دی

تا چند روز دیگه سایت 2 زبانه میشه

znhost
March 12th, 2011, 16:26
خودت درست کردی یا ریپ زدی؟

mr.he3am
March 12th, 2011, 16:36
خودت درست کردی یا ریپ زدی؟

کسی که طراحی کرده زیرش نوشته ! درست صحبت کن ;)

naseri
March 12th, 2011, 21:09
قالب زیبایی نداره

faranetwork
March 12th, 2011, 21:34
جالب نیست

داش علی
March 12th, 2011, 21:55
برای ایران ، خوب نیست.

mr.he3am
March 12th, 2011, 22:02
به زودی rtl و فارسی میشه

znhost
March 14th, 2011, 01:57
همه بی جنبه ایم
بابا زدید تو ذوقش:">
هرکی یه سلیقه داره. اصلا به نظر من قالب خوب نباشه بهتره وگرنه جواد میشه:51:

vPsPersia.COM
March 14th, 2011, 03:50
Down بالا نمیاد

لایسنس گیر نیاوردی ؟

1eng.ir
March 14th, 2011, 04:39
Down بالا نمیاد

vastdata.net is up ...

vPsPersia.COM
March 14th, 2011, 05:02
IranDED .com نمیاد اما VASTDATA.NET میاد

AmirHosein
March 14th, 2011, 06:13
متاسفانه الان اومدم باز کنم برم نظر بدم ولی :

Server not found

Firefox can't find the server at www.iranded.com.

Check the address for typing errors such as
ww.example.com instead of
IANA — Example domains (http://www.example.com)
If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
If your computer or network is protected by a firewall or *****, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
انگار اصلا وجود نداره!
لینک هاست تراکر:
HostTracker [Website Uptime Monitoring Service] (http://host-tracker.com/check_res_ajx/6840475-0/)
امیدوارم مشکلی پیش نیومده باشه براتون این جور مواقع یا خودتون برای تعمیرات میبندید یا اینکه کسی توسط سرور اسپم ارسال کرده یا دیتاسنتر متوجه ایرانی بودن شما شده یا هزینه سرور پرداخت نشده و.... ولی دوست داریم گزینه اول باشه
با تشکر موفق باشید

M-Soltani.ir
March 14th, 2011, 06:41
Firefox can't find the server at www.iranded.com.

HematYar
March 14th, 2011, 10:41
Server not found

IFACO.Net
March 14th, 2011, 11:11
تاپیک آپتایم راه انداختید ؟!

اسپمرهای فوق العاده ای هستید (-:

HematYar
March 14th, 2011, 11:46
تاپیک آپتایم راه انداختید ؟!

اسپمرهای فوق العاده ای هستید (-:

گفتن لطفا نظرتون در مورد طراحی جدید سایت iranded بگید، ما هم رفتیم ببینیم که نظر بدیم که با Server not found رو به رو شدیم :d

www.Special-Host.ir
March 14th, 2011, 13:00
داونه!
ولی طبق گفته ی دوستان فارسی بشه خوبه!(من که ندیدمش! همین طوری شانسی یک چیزی گفتم!)

mr.he3am
March 14th, 2011, 13:37
ماشاالله اسپمر های انجمن

m1l4d
March 14th, 2011, 14:39
به دردنمیخوره ! میدادی شعبانی بهتر بود !!!

سلام عیلکم و رحمت الله
March 14th, 2011, 14:59
زیباست

زیادی خارجی شده دی:

اون C مال .com را کوچیک کنید بهتره دی:

http://up.iranblog.com/images/1hgysxrbkactxbmqihz.jpg

greendownload.net
March 14th, 2011, 15:10
آقا طراحی به درک . آشغال ترین هاستینگی هست که من دیدم از 24 ساعت 20 ساعتش قعطه. یا مشکل داره یا دیر بالا میاد. سایت من greendownload.net هست یا قعطه یا به زور بالا میاد . تیکت هم میزنم جواب نمیدن.

الانم addon دامیناش قعطه . سایت اصلی هم بالا نمیاد .
اینم از addon دامین هام :
greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

این هاستینگ دهنم رو سرویس کرده و چون حجم فایل هام 150 گیگ میشه . یکه راهی واسه انتقال دادن هاستم ندارم . به جاش هر روز فوش هست که به اینا میدم. + نفرین . اکه اولین بار بود عیب نداشت اما در هفته 6 یا 7 بار قعط میشه. از این ***** اصلا هاست نگیرید

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

آقا طراحی به درک . آشغال ترین هاستینگی هست که من دیدم از 24 ساعت 20 ساعتش قعطه. یا مشکل داره یا دیر بالا میاد. سایت من greendownload.net هست یا قعطه یا به زور بالا میاد . تیکت هم میزنم جواب نمیدن.

greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

این هاستینگ دهنم رو سرویس کرده و چون حجم فایل هام 150 گیگ میشه . یکه راهی واسه انتقال دادن هاستم ندارم . به جاش هر روز فوش هست که به اینا میدم. + نفرین . اکه اولین بار بود عیب نداشت اما در هفته 6 یا 7 بار قعط میشه. از این ***** اصلا هاست نگیرید

itjavani
March 14th, 2011, 15:13

Greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

---------- post added at 02:10 pm ---------- previous post was at 02:09 pm ----------

Greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

خیلی جرأت داری با اینکه ازش سرویس داری اومدی ازش بد میگی!!!=d>

arkad
March 14th, 2011, 15:43
سلام،

به نظر من خیلی قشنگه سایتتون،
طراحی و رنگ آمیزی قشنگی داره،
کارهای زیر رو هم انجام بدید بهتر میشه،
1 - لوگوی سایتتون میتونه زیباتر طراحی بشه و اینکه IranDED پایین لوگو بهتره جور دیگری نشون داده بشه
2 - اگر مکان email address و password بره بالای سایت بهتر میشه(مکانش مناسب نیست)

mr.he3am
March 14th, 2011, 16:22

greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

---------- Post added at 02:10 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

greenmusic.cz.cc
ahang-fa.cz.cc

سرعت سایت که مناسب هست !!
شما هر وقت قطع بود با من تماس بگیر !! یا عکس بگیر بفرست !!!! اینم شماره موبایل من : 09385206059
تا جایی که یادم هست شما 2 روز پیش تمدید کردی و هزینه 2 برابر ماه قبل دادی !! و میگفتی راضی هستی !!!!
اینکه قطع میشه لطفا با سند حرف بزنید نه از روی هوا !!!!!

iacbook
March 14th, 2011, 16:27
درود

طراحی معمولاً برای سایت های عمومی اهمیت اول رو داره و برای سایت های خدماتی و میزبانی قبل از یک طراحی خوب تمرکز روی سرویس دهی مهمه و طرح قشنگ و قالب قشنگ کار یک روزه! ولی فراهم نمودن امکانات و داشتن تکنیک سرویس دهی چیزی نیست که بشه اون رو یک روزه خرید یا بدست آورد ;)

البته حسام جان کارش تایید میشه و اگر دوستانی ناراضی پیدا میشن و پست میدن بالاخره باید در نظر داشته باشند که هر کاری مشکلات خودش رو داره و هیچ سرویس دهنده ای بی عیب و نقص نیست ، و هیچ کسی هم نمیخواد کارش عیب و نقص داشته باشه ! ولی بعضی ممکنه وقتها مشکلات اجازه ندهند...

سپاس

mr.he3am
March 14th, 2011, 16:31
درود

طراحی معمولاً برای سایت های عمومی اهمیت اول رو داره و برای سایت های خدماتی و میزبانی قبل از یک طراحی خوب تمرکز روی سرویس دهی مهمه و طرح قشنگ و قالب قشنگ کار یک روزه! ولی فراهم نمودن امکانات و داشتن تکنیک سرویس دهی چیزی نیست که بشه اون رو یک روزه خرید یا بدست آورد ;)

البته حسام جان کارش تایید میشه و اگر دوستانی ناراضی پیدا میشن و پست میدن بالاخره باید در نظر داشته باشند که هر کاری مشکلات خودش رو داره و هیچ سرویس دهنده ای بی عیب و نقص نیست ، و هیچ کسی هم نمیخواد کارش عیب و نقص داشته باشه ! ولی بعضی ممکنه وقتها مشکلات اجازه ندهند...

سپاس
این جور مشتری ها معمولا مشکل از خودشون هست ;)
شما این سایت خودت باز کن ببین سرعتش مشکل داره !!!! منم میتونم بگم از فلانی سرویس دارم ولی همیشه داون هست !! ولی آیا فقط به حرف هست ؟ ؟ ؟ آدم باید با سند حرف بزنه نه از روی هوا !
الان مثلا مدیر سایت های asandownload , p30day , mihandownload , persianmob , vbskin و .. از من سرور مجازی دارند و خیلی راضی هستند !! میتونید سوال کنید ازشون !

alborzgostar
March 14th, 2011, 16:32
بد نیست

a1000a
March 14th, 2011, 16:32
قشنگه
فقط فارسی بشه قشنگ تر هم میشه

iacbook
March 14th, 2011, 16:42
این جور مشتری ها معمولا مشکل از خودشون هست ;)
شما این سایت خودت باز کن ببین سرعتش مشکل داره !!!! منم میتونم بگم از فلانی سرویس دارم ولی همیشه داون هست !! ولی آیا فقط به حرف هست ؟ ؟ ؟ آدم باید با سند حرف بزنه نه از روی هوا !
الان مثلا مدیر سایت های asandownload , p30day , mihandownload , persianmob , vbskin و .. از من سرور مجازی دارند و خیلی راضی هستند !! میتونید سوال کنید ازشون !

اینو موافقم که از اینجور مشتری ها همیشه پیدا میشه.

پ.ن : دلیل اینکه ما تصمیم گرفتیم سرویس میزبانی عمومی از اول سال 90 دیگه ارائه ندیم هم همینجور مسائل هست ;) ( سرویس دهی به بعضیا که تازه میخوان با خیلی چیزا آشنا بشن جز اعصاب خراب شدن چیزی نداره ... )

ShahroKH
March 14th, 2011, 17:11
قشنگ شده ;)

ShahroKH
March 14th, 2011, 17:28
حرف امیر حسین رو قبول دارم منم میدونم میهن دانلود کجا سرور داره و پیش شما نیست متاسفانه بقیه رو خبر ندارم

Reza.exe
March 14th, 2011, 18:03
مبارک باشه که اومد پیش شما !!
برید از خودشون سوال کنید چرا اینجا پست میزنید !!
همه اینهایی که گفتم از ما سرور مجازی ویندوز دارند !
برای دانلود اپلود ؟

mr.he3am
March 14th, 2011, 18:08
برای دانلود اپلود ؟
دیگه والا نمیدونم چه استفاده ای دارند

Warez-Host.IR
March 14th, 2011, 18:16
با سلام
دوستان این تاپیک ایجاد شده بود برای نظر خواهی در مورد طراحی قالب نه اینکه چه سایتی رو سرور کی هست و کی داره به کی سرویس میده

بهتر به همون قالب بپردازیم

royalserver.ir
March 14th, 2011, 19:08
با سلام

قالب خوب هست اگر 2 زبانه هم بشه عالی میشه

amirHoseein
March 14th, 2011, 19:23
بنده اگه 2 تا مورد رو اعلام کردم ، جهت این بود که پیش شما نیستن ، موفق باشید

m_dg_farari
March 14th, 2011, 19:50
تاپیک به دلیل انحراف قفل شد.