PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارزان ترین سرور برای mtproto

agh620
August 27th, 2022, 08:45
سلام
یه سرور مجازی برای راه اندازی mtproto شخصی لازم داشتم.
شخصی یعنی یه نفر و فقط خودم میخوام به mtproto وصل شم.

سروری با رم 512 یا 256 که بشه یه دونه mtproto برای یه نفر روش راه اندازی کرد کسی اراعه میکنه اینجا؟ ماهیانه 50 یا 60 تومن نهایتا در بیاد؟

داخل کانال ها رایگانش ریخته mtproto اما اونجوری که به کار من میاد نیست - من mtproto لازم دارم که ایپی خودمو ثبت کنه داخل تلگرام نه ایپی خودشو.
یعنی داخل نشست یا همون devices تلگرام ایپی سیم کارت خودم ثبت شده باشه که اکثرا که داخل کانال ها به صورت رایگان قرار دادن ایپی خود mtproto ثبت میشه.
یا اگه خودتون میتونید راه اندازی کنید روی یکی از سرور های خودتون با ماهیانه 50 تومن این نوع mtproto که من لازم دارم اطلاع بدید.

mahdy777
August 27th, 2022, 14:38
درود
این مورد که گفتید ایپی خودتون ثبت بشه رو نمیتونیم ارائه بدیم
ولی در حالت کلی mt به صورت اکانتینگ خواستید میتونم تقدیم کنم
کمترین قیمت قابل ارائه هم 122 هزار تومن رم یک گیگ فرانسه هست
برای تخفیف میتونید از داخل این تاپیک اقدام کنید
https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=222474

GREAT
August 29th, 2022, 10:00
درود
این مورد که گفتید ایپی خودتون ثبت بشه رو نمیتونیم ارائه بدیم
ولی در حالت کلی mt به صورت اکانتینگ خواستید میتونم تقدیم کنم
کمترین قیمت قابل ارائه هم 122 هزار تومن رم یک گیگ فرانسه هست
برای تخفیف میتونید از داخل این تاپیک اقدام کنید
https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=222474

کانفیگ با خودتونه؟

mahdy777
August 29th, 2022, 11:09
کانفیگ با خودتونه؟

بله ، روی همون سرور پنل داره که به راحتی میتونید مدیریت کنید
مورد دیگه api هم داره پنل ، براش ربات تلگرام هم ساختیم که هزینه جدا داره یا با api میتونید هر کاری که خودتون دوست داشته باشید انجام بدید
مثلا به ibs به صورت غیر مستقیم ما متصل کردیم

vistaix
August 30th, 2022, 19:20
سلام
یه سرور مجازی برای راه اندازی mtproto شخصی لازم داشتم.
شخصی یعنی یه نفر و فقط خودم میخوام به mtproto وصل شم.

سروری با رم 512 یا 256 که بشه یه دونه mtproto برای یه نفر روش راه اندازی کرد کسی اراعه میکنه اینجا؟ ماهیانه 50 یا 60 تومن نهایتا در بیاد؟

داخل کانال ها رایگانش ریخته mtproto اما اونجوری که به کار من میاد نیست - من mtproto لازم دارم که ایپی خودمو ثبت کنه داخل تلگرام نه ایپی خودشو.
یعنی داخل نشست یا همون devices تلگرام ایپی سیم کارت خودم ثبت شده باشه که اکثرا که داخل کانال ها به صورت رایگان قرار دادن ایپی خود mtproto ثبت میشه.
یا اگه خودتون میتونید راه اندازی کنید روی یکی از سرور های خودتون با ماهیانه 50 تومن این نوع mtproto که من لازم دارم اطلاع بدید.

سرور برای چی بگیری؟
خوده پروکسی بدون تبلیغاتش موجوده
تست و ... هم پیام بدید
هزینه میخوایید بکنید برای چی؟