PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سایت بکوریتی کلاهبرداری شده ؟ کسی از سایت بکوریتی خبر داره ؟؟؟!!!

hamed.m27
July 31st, 2022, 13:59
درود به همگی
چند وقته هر چی تیکت توی سایت بکوریتی میزنم جواب نمیده و درخواست واریزی میزنم مبلغ هم واریز نمیکنه چرا اینطوری شده
کسی خبر داره چی شده میترسم کلاهبرداری شده باشه سایتش و پولمون رو نده چون الان نگاه کردم دیدم نماد اعتمادش هم باطل شده و منقضی شده بعد به شماره اش زنگ زدم خاموشه
چی کار باید بکنم ؟؟؟! کجا بریم شکایت کنیم ؟

iman.ir
September 19th, 2022, 22:24
منم با نزدیک 100 تا بک لینک فعال کدهاشونو پاک کردم مدیراش عوض شده فکر کنم یکی سایت رو خریده داره کلاه برداری میکنه پول واریز نمیکرد من برای مدیر اول سایت پیام فرستادم خیلی وقته دیگه تلگرامش آنلاین نشده

demonvictor
September 19th, 2022, 23:32
منم با نزدیک 100 تا بک لینک فعال کدهاشونو پاک کردم مدیراش عوض شده فکر کنم یکی سایت رو خریده داره کلاه برداری میکنه پول واریز نمیکرد من برای مدیر اول سایت پیام فرستادم خیلی وقته دیگه تلگرامش آنلاین نشده

احتمالا مدیرش خارج از کشور باشه و درحال تفریح. برگرده دوباره میاد رو سایتش خخخخخخ

GREAT
September 20th, 2022, 12:40
بکوریتی رو باید از تلگرام پیگیری کنید

sahelll
October 2nd, 2022, 10:14
خبر جدیدی نشد ازشون؟

GREAT
October 2nd, 2022, 12:29
اخرین بازدید تلگرامشون 1 ماه پیش!

iman.ir
October 2nd, 2022, 14:46
حساب کاربری ما مسدود شد بی خیالشون شو رفتن

hasanjafari
October 23rd, 2022, 14:20
متاسفانه این متن کاملا درسته ، بنده هم بیش از 1 ماه درخواست برداشت زدم و هنوز خبری نشده
پیشنهاد بنده :
سایت هایی که در بکوریتی ثبت کردین در قسمت توضیحات بنویسید که سایت بکوریتی کلاه بردار هست که دیگران هم سرشون کلاه نرود

hasanjafari
October 24th, 2022, 10:49
سلام
دیشب از سایت بکوریتی برای بنده واریز داشتند b-)

hasanjafari
December 19th, 2022, 17:17
بکوریتی یک بار برای بنده واریز داشت اما الآن بیش از 2 ماه پول بنده را واریز نکرده
دوستان اگر کسی نتیجه ای گرفته راهنمایی کنه
ممنون

demonvictor
December 19th, 2022, 18:01
این سایت رو من چک کردم، نه استخدامی داشته تا الآن و نه الآن داره. و نه حتی این وب سایت، حتی محل کار هم نداره. یعنی یک استارتاپ با مقیاس کوچیک که دو یا سه نفر داخلش کار میکنن، قطعا محل کار دارن. این سایت متاسفانه محل کار نداره. احتمالا هیچ راهی حتی برای شنیدن صدای یک نفر که داخل این سایت هم باشه، وجود نداره. نمیدونم این تلفنای تماس، میتونن پاسخگوش نباشن. خواستم ببینم نماد اعتماد داره یا نه که ندیدم. من بعید میدونم، انسان عاقلی، با این سایت تعامل داشته باشه. چون اگر یک سایتی کلاهبردار باشه، قطعا باید بشکلی در سایتش رفتار کنه که، بتونه انسان رو گول بزنه. این بندگان خدا حتی کوچیکترین تلاشی برای گول زدن کاربران هم انجام ندادن. اینا همه جوره دارن میگن که این سایت پشتش کسی نیست. برای همین کسی باهاشون تعامل نداره. جای نگرانی نیست. اما عزیزان هوشیار باشید. تاپیکی که نحوه ی کلاهبرداری سایت ابرسرور رو درموردش صحبت کردیم، بررسی کردیم که چطوری باید ارایه‌دهنده مون رو انتخاب کنیم.

backurity
January 16th, 2023, 03:47
این سایت رو من چک کردم، نه استخدامی داشته تا الآن و نه الآن داره. و نه حتی این وب سایت، حتی محل کار هم نداره. یعنی یک استارتاپ با مقیاس کوچیک که دو یا سه نفر داخلش کار میکنن، قطعا محل کار دارن. این سایت متاسفانه محل کار نداره. احتمالا هیچ راهی حتی برای شنیدن صدای یک نفر که داخل این سایت هم باشه، وجود نداره. نمیدونم این تلفنای تماس، میتونن پاسخگوش نباشن. خواستم ببینم نماد اعتماد داره یا نه که ندیدم. من بعید میدونم، انسان عاقلی، با این سایت تعامل داشته باشه. چون اگر یک سایتی کلاهبردار باشه، قطعا باید بشکلی در سایتش رفتار کنه که، بتونه انسان رو گول بزنه. این بندگان خدا حتی کوچیکترین تلاشی برای گول زدن کاربران هم انجام ندادن. اینا همه جوره دارن میگن که این سایت پشتش کسی نیست. برای همین کسی باهاشون تعامل نداره. جای نگرانی نیست. اما عزیزان هوشیار باشید. تاپیکی که نحوه ی کلاهبرداری سایت ابرسرور رو درموردش صحبت کردیم، بررسی کردیم که چطوری باید ارایه‌دهنده مون رو انتخاب کنیم.
عرض ادب
شما کاربر بکوریتی هستید که میاین بررسی و نظر میدین ؟!
مدیریت گرامی لطفا این تاپیک رو حذف بفرمایید

hasanjafari
January 18th, 2023, 15:14
سایت هایی که در بکوریتی ثبت کردین در قسمت توضیحات بنویسید که سایت بکوریتی کلاه بردار هست که دیگران هم سرشون کلاه نرود

webmaster78
January 28th, 2023, 12:40
درود به همگی
چند وقته هر چی تیکت توی سایت بکوریتی میزنم جواب نمیده و درخواست واریزی میزنم مبلغ هم واریز نمیکنه چرا اینطوری شده
کسی خبر داره چی شده میترسم کلاهبرداری شده باشه سایتش و پولمون رو نده چون الان نگاه کردم دیدم نماد اعتمادش هم باطل شده و منقضی شده بعد به شماره اش زنگ زدم خاموشه
چی کار باید بکنم ؟؟؟! کجا بریم شکایت کنیم ؟
تایید میشه. چند ماهه واریز نکرده. حتی جواب پیام در تیکت و ایمیل هم نمیده!! حتی پیام های مختلف که در پیام رسان ها برای مدیر سایت فرستادیم را حتی نخونده چه برسه به پاسخ و پیگیری و واریز!

webmaster78
January 28th, 2023, 14:33
عرض ادب
شما کاربر بکوریتی هستید که میاین بررسی و نظر میدین ؟!
مدیریت گرامی لطفا این تاپیک رو حذف بفرمایید

چرا حذف کنند؟؟!!!
پول کاربران را واریز کن. چرا واریز نمیکنی؟

hi2ni
January 29th, 2023, 00:57
خیلی جالبه چند نفر قبل این اقا نظر دادن هیچ جوابی به اونا ندادی بعد یه کله جواب اینو دادی =p~=p~=p~=p~=p~

- - - Updated - - -

https://forum.persiantools.com/members/moj1rayaname.185364/ مدیر قبلی

سایت Backority.ir در تاریخ 7 خرداد 1401 واگذار شده​

siroos
July 4th, 2023, 14:44
هرکس مشخصاتی یا سرنخ از این شخص ادمین جدید بکوریتی داره برای من بفرسته برای شکایت قضایی