PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور مجازی اقتصادی ایران

RoobinaServer
July 17th, 2022, 11:36
باسلام

سرور مجازی ایران از 46800 تومان ماهانه با مشخصات زیر قابل ارائه است :

لینک سایت اصلی :پکیج سرور های اقتصادی - ((((کلیک نمائید)))) (http://www.roobinaserver.ir/Vps.php?show=vps-discount-low)

رم اشتراکی
1 گیگابایت
2 گیگابایت
3 گیگابایت
4 گیگابایت
5 گیگابایت

سرویس ایران اکسس توسط مشترکین
(اطلاعات بیشتر کلیک نمائید) (http://www.roobinapanel.ir/index.php/announcements/192/--------------.html)
+ امکان تنظیم RDNS/PTR آیپی به صورت آنلاین
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

سرویس فعال سازی پهنای باند خارجی توسط مشترکین
(اطلاعات بیشتر کلیک نمائید) (http://www.roobinapanel.ir/index.php/announcements/191/-------------.html)
دارد
دارد
دارد
دارد
دارد

پردازنده
1 کور سری E5-26XX
2 کور سری E5-26XX
3 کور سری E5-26XX
4 کور سری E5-26XX
5 کور سری E5-26XX

هارد
25 گیگابایت
40 گیگابایت
60 گیگابایت
80 گیگابایت
100 گیگابایت

به صورت پیشفرض ندارد میتوانید برای پکیج مدنظر درخواست دهید

پهنای باند/پورت سرور اصلی/پهنای باند شبکه اصلی (اشتراکی)
10Gbps/1Gbps/100Mbps

ترافیک پهنای باند اینترنت
ترافیک پهنای باند اینترانت
نامحدود
نامحدود
نامحدود
نامحدود
نامحدود

هزینه راه اندازی اولیه - فقط یک بار دریافت میگردد

هزینه ماهیانه - دارای تخفیف در پرداخت سه ماهه
46,800
70,200
93,000
119,400
141,000

mahkoom021
August 6th, 2022, 21:27
این سرورها دقیقا برای چه استفاده ای مناسب هستند؟ چقدر منابع اشتراکی هست؟

RoobinaServer
August 10th, 2022, 17:27
این سرورها دقیقا برای چه استفاده ای مناسب هستند؟ چقدر منابع اشتراکی هست؟
با سلام

vps منابع آن کلا اشتراکی است اگر منابع نیمه اختصاصی میخواهید VDS باید تهیه نمائید.

برای تمام مصارف عادی مانند :

میزبانی سایت
میزبانی اپلیکیشن
وب گردی
سرور ایمیل
میزبانی فایل (اشتراک فایل)

و سایر موارد از این دست.

باتشکر

hen
October 4th, 2022, 09:37
سلام
ترافیک سرورها نیمبهاست؟
در زمان قطع نت سراسری به نت خارجی دسترسی دارند؟

Mohammad1980
October 6th, 2022, 16:46
سلام
ترافیک سرورها نیمبهاست؟
در زمان قطع نت سراسری به نت خارجی دسترسی دارند؟

از اینا خرید نکن . اینا *** هستن . پول من رو 10 میلیون تومن بالا کشیدن . تمام تاپیکهایی هم که اینجا زده بودم متاسفانه با همکاری صاحب فروم حذف کردند تا باقی کاربران نخونن . حواست به پولت و اطلاعاتت باشه .

3245
November 21st, 2022, 10:50
سلام یک تیکت زدم ممنون میشم پاسخ بدین

psp1000
February 3rd, 2023, 12:42
اولا من پرداخت داشتم و میلغ دوره را کاملا پرداخت کرده بودم اما این شرکت به بهانه های واحی و استفاده از ترافیک حتی حاضر نشد سرویس را دوباره فعال کنه و سرویس را براتون کاملا میبندند.
سرویس های بسیار بی کیفیت و محدود هایت های بسیار.تمامی ترافیک شبکه را بررسی میکنند و اطلاعات کاربران خود را به راحتی به سازمان ها و افراد دیگر میفروشند.با قیمت پایین شما را جذب خود میکنند ولی از سرور شما سو استفاده و از اطلاعات شما همیشه یک نسخه میبرند به این دلیل مگیم میبرند چون میدونند حتی چه کاربری برای اینترنت نیم بها این شرکت تونل و وی پی ان زده است.
قیمت ها بسیار بالا در سرویس های دیگر و این سرویس یک دام برای گرفتن اطلاعات از مشتری است حالا خودتون میدونید که بخرید یا خیر.

RoobinaServer
February 3rd, 2023, 20:49
اولا من پرداخت داشتم و میلغ دوره را کاملا پرداخت کرده بودم اما این شرکت به بهانه های واحی و استفاده از ترافیک حتی حاضر نشد سرویس را دوباره فعال کنه و سرویس را براتون کاملا میبندند.
سرویس های بسیار بی کیفیت و محدود هایت های بسیار.تمامی ترافیک شبکه را بررسی میکنند و اطلاعات کاربران خود را به راحتی به سازمان ها و افراد دیگر میفروشند.با قیمت پایین شما را جذب خود میکنند ولی از سرور شما سو استفاده و از اطلاعات شما همیشه یک نسخه میبرند به این دلیل مگیم میبرند چون میدونند حتی چه کاربری برای اینترنت نیم بها این شرکت تونل و وی پی ان زده است.
قیمت ها بسیار بالا در سرویس های دیگر و این سرویس یک دام برای گرفتن اطلاعات از مشتری است حالا خودتون میدونید که بخرید یا خیر.

با سلام وقت شما به خیر

لطفا بفرمائید چه سرویسی داشتید و چرا مسدود شده است ؟

چه اطلاعاتی از شما به کدام شرکت فروخته شده است ؟

چه مشکل شبکه ای یا سروری داشتید که کیفیت مشکل داشته است ؟

ترجیحا آیپی سرورتان را ارسال فرمائید تا به همکاران فنی مجموعه مطرح و علت را جویا شویم.

تانل زدن که از پنل مانیتورینگتان مشخص میشود و فهمیدن آن از این طریق کاملا مشهود است.

تا جایی که از مطالب ارسالی شما متوجه شدم ظاهرا تانل زده اید روی این پکیج ها و سرویس شما بسته شده، این پکیج ها مناسب تانل زدن یا کلا استفاده 1 به 1 نیستند.

در صورتی که هر گونه مشکل و اشتباهی از سمت مجموعه وجود داشته یا حتی اطلاعات شما چه هویتی چه اطلاعات سرورتان به سازمان یا افرادی که فرمودید فروخته شده باشد روبینا سرور کاملا پاسخگو آن چه حقوقی چه غیر حقوقی خواهد بود و در صورتی که نیاز به جبران خسارت باشد، جبران خسارت تا کسب رضایت کامل نیز انجام خواهد شد.

لطفا مستندات خود را ارسال فرمائید و با ما در ارتباط باشید

باتشکر

hostorder
February 6th, 2023, 01:50
واسه تانل سرور هم ارایه میدید با پهنای باند یک به یک

fazelco
February 7th, 2023, 18:58
سرور نود32 هم اراعه میدین؟