PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : a entry host name

Sajad
July 12th, 2009, 09:16
سلام.
آيا براي هاست نيم سرور a entry آيپي يك سرور ديگه بديم مشكل ايجاد ميشه؟
چون هاست نيم من مال ديتاسنتر هست. ميخوام آيپي سرور خودشون رو بذارم كه هاست نيم رو سرور خودشون باشه...!!!!!
ميشه؟؟؟

Nikihost
July 12th, 2009, 14:08
میشه.
فقط خیلی حواست باشه که یه دومینی نذاری که سی پنل بو ببره.مثل من نشی.هاست نیم را عوض کردم 2 ساعت بعدش اومدم لایسنس پرید:d

Sajad
July 12th, 2009, 14:29
نه هاست نيم من مال دامين ديتاسنتر هست و اصلا هم مديريت اون دامين به نام من نيست و مشخصات هم مال آمريكاس.
فرض كن الان هاست نيم من اينه:
server.datacenter.com
و اين دامنه datacenter.com مال ديتاسنتر هست و هيچ ارتباطي با هاست من نداره.
هر بار هم داخل WHM ميرم ميگه براش a entry بساز....
الان آيپي داده شده به اين هاست نيم آيپي سرور خودمه و چون دامنه رو سرور ديگه اي نصبه ميخواستم بدونم ميشه كه آيپي هاست نيم خودم رو هم به اون سرور نصب كنم كه فقط اسم هاست نيمش تو پنل من باشه ولي سرورش جاي ديگه يا مشكل ايجاد ميكنه؟

Sajad
July 12th, 2009, 14:29
نه هاست نيم من مال دامين ديتاسنتر هست و اصلا هم مديريت اون دامين به نام من نيست و مشخصات هم مال آمريكاس.
فرض كن الان هاست نيم من اينه:
server.datacenter.com
و اين دامنه datacenter.com مال ديتاسنتر هست و هيچ ارتباطي با هاست من نداره.
هر بار هم داخل WHM ميرم ميگه براش a entry بساز....
الان آيپي داده شده به اين هاست نيم آيپي سرور خودمه و چون دامنه رو سرور ديگه اي نصبه ميخواستم بدونم ميشه كه آيپي هاست نيم خودم رو هم به اون سرور نصب كنم كه فقط اسم هاست نيمش تو پنل من باشه ولي سرورش جاي ديگه يا مشكل ايجاد ميكنه؟

Sajad
July 13th, 2009, 13:46
وحيد به دادمون برس...