PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در Ip دهی در بستر هتزنر

alismile
June 11th, 2022, 12:16
سلام به همه دوستان
بنده سرور اختصاصی از هتزنر تهیه و روش ESXi نصب کردم برای مجازی سازی مشکل من اینه که هتزنر کلا 6 تا ای پی مستقیم میده که تو اون بستر میشه virtual MAC ست کرد رو IP و بعد رو ماشین تنظیم کرد
الان که IP بیشتر میخوام میگه باید Subnebt بگیرم
میخواستم ببینم دوستان چنین تجربه ای داشتن؟ من باید چه طور ای پی هایی که گرفتم رو ماشین هام تنظیم کنم ؟

با تشکر

ghasemy50
June 11th, 2022, 13:13
سلام به همه دوستان
بنده سرور اختصاصی از هتزنر تهیه و روش ESXi نصب کردم برای مجازی سازی مشکل من اینه که هتزنر کلا 6 تا ای پی مستقیم میده که تو اون بستر میشه virtual MAC ست کرد رو IP و بعد رو ماشین تنظیم کرد
میخواستم ببینم دوستان چنین تجربه ای داشتن؟ من باید چه طور ای پی هایی که گرفتم رو ماشین هام تنظیم کنم ؟

با تشکر

سلام وقت بخیر.
هرچند اصلا این دیتاسنتر رو پیشنهاد نمیکنم ولی برای روت کردن ساب نت ها باید یک میکروتیک با دو کارت شبکه نصب کنین. ساب نت ها و یکی از ایپی های مستقیم رو روی میکروتیک ست کنین و روت کنین.
این ویدیو رو که توسط یکی از دوستان خوبم ضبط شده مشاهده کنید.
https://www.youtube.com/watch?v=V3CHO_vskmw
موفق باشید.

alismile
June 12th, 2022, 18:26
سلام وقت بخیر.
هرچند اصلا این دیتاسنتر رو پیشنهاد نمیکنم ولی برای روت کردن ساب نت ها باید یک میکروتیک با دو کارت شبکه نصب کنین. ساب نت ها و یکی از ایپی های مستقیم رو روی میکروتیک ست کنین و روت کنین.
موفق باشید.

آقا ممنونم
فقط ویدیو برای سال 2014 هستش :)) تجدید خاطره شد
قسمتی از فیلم یاهو مسنجر رو دیدیم و خاطراتی زنده شد :)

Nikihost
September 20th, 2022, 17:09
سلام وقت بخیر.
موفق باشید.

برای این دیتاسنتر کلا به همین روال است ؟

umizban
September 20th, 2022, 18:27
برای این دیتاسنتر کلا به همین روال است ؟

سلام

بله

یا باید رنج رو روت کنید
یا بصورت تکی اضافه کنید

Nikihost
September 23rd, 2022, 15:37
سلام

بله

یا باید رنج رو روت کنید
یا بصورت تکی اضافه کنید

فیلمی.داکومنتی در موردی که گفتید لطفا

farhadhelix
September 24th, 2022, 06:00
سلام به همه دوستان

با تشکر

یکی ای پی برای خود esxi
یک تک ای پی دیگر هم خریداری میکنید برای روتر مجازی داخل esxi و سپس ساب نت سفارش میدید
داخل روتر مجازی که عمداتا میکروتیک هست باید روت کنید ای پی هارو
خواستید در ارتباط باشید انجام بدم براتون
موفق باشید