PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قوانین جدید انجمن

Vahid
March 9th, 2011, 19:29
سلام دوستان
قوانین جدید انجمن هست :
http://www.webhostingtalk.ir/f2/1591/
در صورتی که نظری پیشنهادی انتقادی دارید تو همین تاپیک بکنید من رسیدگی میکنم

s.w.a.t
March 9th, 2011, 19:35
باسلام
قوانین جامعه و مفید شده. امیدوارم که بتونید عملی بکنید این قوانین رو که اگه عملی بشه انجمن میشه تقریبا یه انجمن آموزشی.
(فقط اگه برای امضا میتونستید انتخاب رنگ رو فعال کنید به نظرم بهتر میشد!)
موفق باشید

Vahid
March 9th, 2011, 19:40
قوانین جامعه و مفید شده. امیدوارم که بتونید عملی بکنید این قوانین رو که اگه عملی بشه انجمن میشه تقریبا یه انجمن آموزشی.
ممنون از شما من هم امیدوارم این اتفاق بیفته .

(فقط اگه برای امضا میتونستید انتخاب رنگ رو فعال کنید به نظرم بهتر میشد!)
حقیقتش مدیران مشکلی با این موضوع ندارند ولی یه سری های جنبه کار رو ندارند ..... برا همین کلا تعطیل شد .

alirezak
March 9th, 2011, 19:52
نظر :
من برخی از کاربران را دیدم که بیش از 4 خط امضا دارند ولی کسی هم کاری بهشون نداشته !!

پیشنهاد :
به نظر سطح اطلاعات فقط برخی از کاربران که اقلب مدیر هستند بالاست و در اکثر مواقع سوال هایی که شخص خودم کردم جوابی توی مباحث آموزشی واسش پیدا نشده
و شاید مدیرها باید بیشتر فعالیت داشته باشند تا سطح کل فروم بره بالا

اگه خواستید نمونه های مباحث آموزشی بدون جواب زیاد هست که بدم خدمتتون
پیشنهادم اینه که کسایی که سطح علمی بیشتری دارند فقط وظیفه پاسخگویی به تاپیک های آموزشی بی جواب را داشته باشند که از ایجاد تاپیک تکراری جلوگیری بشه (سوالات بنده هم جواب داده بشه :d)

Vahid
March 9th, 2011, 19:56
من برخی از کاربران را دیدم که بیش از 4 خط امضا دارند ولی کسی هم کاری بهشون نداشته !!
با سلام
این قوانین امروز رونمایی شده :d
به زودی تمام امضا ها Reload میشه و کاربر باید دوباره امضا هاشون رو قرار بدند .

به نظر سطح اطلاعات فقط برخی از کاربران که اقلب مدیر هستند بالاست و در اکثر مواقع سوال هایی که شخص خودم کردم جوابی توی مباحث آموزشی واسش پیدا نشده
و شاید مدیرها باید بیشتر فعالیت داشته باشند تا سطح کل فروم بره بالا
بله شما درست میفرمایید من هم یه تذکر به مدیران میدم .

اگه خواستید نمونه های مباحث آموزشی بدون جواب زیاد هست که بدم خدمتتون
برای من پیغام خصوصی کنید .

GOD
March 9th, 2011, 20:21
مديران انجمن ها به هيچ عنوان اجازه تبليغ يا سو استفاده از يوزر مديريتي خود را ندارند
===================
تبلیتات یعنی فقط توی بخش فروش نمیتونند آفر بدند؟

Vahid
March 9th, 2011, 20:32
تبلیتات یعنی فقط توی بخش فروش نمیتونند آفر بدند؟ مدیران اجازه فروش در فروم رو ندارند . بله اجازه آفر دادن رو ندارند.

WinDesign
March 9th, 2011, 22:59
سلام.
قوانین خوبه ولی یه پیشنهاد دارم.
تعداد لینک های مجاز در امضا از 2 به 4 افزایش پیدا کنه.

سلام عیلکم و رحمت الله
March 10th, 2011, 00:40
آقا وحید قوانین خیلی خوبه

جسارتا یک پیشنهاد داشتم ، توی همه انجمن ها ، یک سری افراد هستند که به انجمن ها فقط و فقط به دید یک بیزنس نگاه می کنند و عملا هیچ منفعتی برای انجمن ندارند و یک بار اضافه هستند روی دوش انجمن و جز دردسر درست کردن کار دیگه ای نمی کنند و عملا هیچ کاریش هم نمی شه کرد

ما اومدیم برای انجمن خودمون که تو رشته فعالیت خودش تخصصی هم هست یک کاری کردیم و تا حدی هم جواب داد
برای تاپیک های فروش تجاری هزینه تعیین کردیم ، کسانی که می خوان تاپیک داشته باشند و هزینه را پرداخت نکنند ، ملزم به فعالیت و پاسخگویی به دیگر کاربران هستند ، که ما ماهانه به صورت دستی چک می کنیم اگه طرف فعالیت مفیدی داشته باشه و گره ای از کار عزیزی باز کرده باشه ماه آینده به صورت رایگان می تونه فعالیت کنه در غیر اینصورت ملزم به پرداخت هزینه هست ، که با این کار اکثرا به تکاپو افتادن

یک مورد دیگه اینکه کاربرانی که انتقادات زیادی دارن یا برعکس دارای حسن شهرت در فروش و پشتیبانی سرویس هاشون هستند را با یک سری القاب و یا ستاره ها از سایرین متمایز کنید تا افراد با یک نگاه ببینند با چه کسی دارن طرف حساب می شوند

همیشه موفق و پیروز باشید

rn4j1m1
March 10th, 2011, 09:25
آقا وحید قوانین خیلی خوبه

جسارتا یک پیشنهاد داشتم ، توی همه انجمن ها ، یک سری افراد هستند که به انجمن ها فقط و فقط به دید یک بیزنس نگاه می کنند و عملا هیچ منفعتی برای انجمن ندارند و یک بار اضافه هستند روی دوش انجمن و جز دردسر درست کردن کار دیگه ای نمی کنند و عملا هیچ کاریش هم نمی شه کرد

ما اومدیم برای انجمن خودمون که تو رشته فعالیت خودش تخصصی هم هست یک کاری کردیم و تا حدی هم جواب داد
برای تاپیک های فروش تجاری هزینه تعیین کردیم ، کسانی که می خوان تاپیک داشته باشند و هزینه را پرداخت نکنند ، ملزم به فعالیت و پاسخگویی به دیگر کاربران هستند ، که ما ماهانه به صورت دستی چک می کنیم اگه طرف فعالیت مفیدی داشته باشه و گره ای از کار عزیزی باز کرده باشه ماه آینده به صورت رایگان می تونه فعالیت کنه در غیر اینصورت ملزم به پرداخت هزینه هست ، که با این کار اکثرا به تکاپو افتادن

یک مورد دیگه اینکه کاربرانی که انتقادات زیادی دارن یا برعکس دارای حسن شهرت در فروش و پشتیبانی سرویس هاشون هستند را با یک سری القاب و یا ستاره ها از سایرین متمایز کنید تا افراد با یک نگاه ببینند با چه کسی دارن طرف حساب می شوند

همیشه موفق و پیروز باشید

اینجوری کلی وقت مدیران گرفته میشه

سلام عیلکم و رحمت الله
March 10th, 2011, 11:15
وقت می گیره ولی نه زیاد

آخر ماه یک نگاه اجمالی به پست های زده شده کاربر بیانگر همه چیز هست
در ضمن اینکه مدیران روزانه به سایت سر می زنند و در جریان رفتار کاربران هستند ، در هر حال این یک پیشنهاد بود ، صلاح کار خویش خسروان دانند

s.w.a.t
April 27th, 2011, 02:02
باسلام
یکی از قوانین که دیدم خیلی ها رعایت نمیکنند طول امضا هستش! دوستان مدیریت فقط افراد خاصی باید کمتر از 4 خط امضا داشته باشن!!! اگه نه خیلی از دوستان فعال تو انجمن امضاشون بالای 6 خط هستش لطفا اینم رسیدگی کنید
موفق باشید

lvlehrad
April 27th, 2011, 07:00
خودشون میتونن محدودیت خطی بزارن نیازی نیست دونه دونه چک کنن ببینن کی چند خط امضا نوشته

کسی میدونه قوانین چه تغییراتی کرده ؟من دیدم بروز شده قوانین ولی نفهمیدم کدوم قسمتش

Vahid
April 27th, 2011, 08:33
خودشون میتونن محدودیت خطی بزارن نیازی نیست دونه دونه چک کنن ببینن کی چند خط امضا نوشته
چگونه ؟!
با تشکر

sibs
April 27th, 2011, 10:54
قوانین سخت تر شده و بعضی جاها تغییری نکرده .

یک پیشهاد اینکه تعداد انجمنها رو بیشتر کنید . تعداد تالارها و انجمنها بسیار پائین هست و ما نمی تونیم جای مناسب برای مطالب و تاپیک پیدا کنیم و در جاهای متفرقه و ... می زنیم که مکانهای نامربوطی است . تا امروز 98% تاپیک های من حذف شدند تنها به دلیل درست نبودن مکان تاپیک .

ممنون میشم مدیران با دید مثبت به این پیشنهاد نگاه کنند .

Masoud.B
April 27th, 2011, 11:04
چگونه ؟!
با تشکر

بعد از تنطیمات ازین گزینه استفاده استفاده کنید

https://domain.com/admincp/misc.php?do=chooser
تخلیه کش (مخزن موقت) امضاء

MbjHosting
April 28th, 2011, 11:13
سلام
میشه لطف کنید قوانینی را که تغییر کرده است را با رنگ دیگری نشان دهید؟
باتشکر

Rezash
April 28th, 2011, 12:44
سلام
میشه لطف کنید قوانینی را که تغییر کرده است را با رنگ دیگری نشان دهید؟
باتشکر
سلام
اگر منظورتون آخرين تغييري هست كه در قوانين داده شده كه با رنگ قرمز مشخص شده :

با کسانی که بحث های خلاف قوانین انجمن را ادامه دهند مانند فرد متخلف برخورد میشود. لطفاً از ارسال پاسخ های اعتراض، مخالفت و... در این بحث ها بپرهیزید و برای کمک به ما از طریق گزارش تخلف یا پیغام خصوصی به یکی از مدیران اقدام کنید.

Birserver
April 28th, 2011, 13:12
سلام.
قوانین خوبه ولی یه پیشنهاد دارم.
تعداد لینک های مجاز در امضا از 2 به 4 افزایش پیدا کنه.
اینجوری کمی شلوغ می شه. به نظرم همین دو تا لینک خوبه. لینکهای امضا هیچ نوع ارزش از نظر seo ندارند و واسه معرفی هم می تونید یه صفحه بسازید و همه لینکهاتون رو اونجا قرار بدید و بعد به این صفحه لینک بدین!

قوانین: فروش در پیغام خصوصی ممنوع است.
خوب این خیلی خوب نیست. مثلا اگه یکی پیغام داد که سرویس می خوام باید براش یه تاپیک بزنیم؟!

Vahid
April 28th, 2011, 19:19
خوب این خیلی خوب نیست. مثلا اگه یکی پیغام داد که سرویس می خوام باید براش یه تاپیک بزنیم؟!
کجا پیغام داد ؟ میتونید ایمیلتون رو براش بفرسید !