PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : IWEB یا Netelligent ؟؟

parsa7
March 8th, 2011, 21:24
دوستانی که تجربه کار با این دو دیتاسنتر رو دارن کدوم رو برای تهیه سرور مجازی پیشنهاد می کنند؟ از نظر اپ تایم و اعتبار دیتا سنتر و قدرت پورت ها و عدم افت سرعت و حساسیت کمتر به مواردی مانند تورنت و اسپم و ... ممنون میشم نظراتتون رو اعلام کنید

mr.he3am
March 8th, 2011, 21:29
Netelligent

itjavani
March 8th, 2011, 22:22
واسه سرورمجازی netelligent بهتره!

M-Soltani.ir
March 8th, 2011, 23:06
Netelligent

nimafire
March 8th, 2011, 23:17
Netelligent ؟؟؟ دلیل لطفا بیاورید. صرفا بیان نام که پایخ به این دوست عزیز نیست.

ما الان 1 سال هست دقیقا برای مجازی سازی وی ام ویر با ای وب سرور داریم مشکلی نبوده. پس مشکلی با مجازی سازی ندارند. جتی چالب هست که خود دیتاسنتر 3 پکیج مجازی ساز هم دارد

Dedicated Servers Hosting from iWeb (http://iweb.com/dedicated/virtualization-ready/)

بسیار هم سرویس های خوبی بوده و مخصوصا خود ما فروش خوبی داشتیم.

اگر برای هاستینگ میخواهید سرویس های Smart Layer, Dedicated Hosting, Dedicated Server Gets Smarter from iWeb (http://iweb.com/dedicated/smart-servers/smartlayer/) ای وب را توصیه میکنم. فوق العاده هستند
در کنار اپ تایم و پایداری 100 درصد .
از هر نظر کیفیت ای وب عالی هست.
البته من خودم شخصا 1 ماه با Netelligent کار کردم و کیفیت خوب بود اما در هر صورت من iweb را توصیه میکنم.
البته Netelligent پورت 1 گیگ ارایه میمکند اما iweb به سرو رهای اختصاصی خیر و فقط روی رک ها ارایه میکند

P30Tools
March 8th, 2011, 23:56
من iweb رو ترجیح میدم!

Hostpolis
March 14th, 2011, 21:06
هر دو یکی هستند. Netintelligent روی آی پی رینج iWeb قرار داره. بنابرین کانکشنشون یکی هست.

مساله مهم سرویسی هست که میگیرید. شما روی پشتیبانی و SLA تمرکز کنید. آی وب فقط پشتیبانی سخت افزاری میده از لحظه ای که شما به آی وب خبر بدین که سرور مشکل داره

من با نت اینتلیجنت کار نکردم. اگه سرورهای آی وب رو اجاره دارن میدن یعنی دارین لقمه رو دور سرتون می گردونین. ولی اگه کولو دارن و خودشون ساپورت NOC دارن اوضاع فرق می کنه. و البته اینا همه برا مسائل سخت افزاری مهمه. برا نرم افزار چون میشه ریموت کار کرد ممکنه نت اینتلیجنت از آی وب سریعتر باشه.

پیشنهاد میدم اگه نت اینتل Money Back Guarantee داره ازش یک ماه سرویس بگیرین.

mofthost.com
March 14th, 2011, 21:21
iweb که 100% ه تو پایدارای ولی کلا به خاطر وارز اینا فکر نکنم به درد مجازی سازی و فروش سرور زیاد بخوره

a1000a
March 14th, 2011, 21:50
من خودم با iweb کار کردم
خیلی خوبه

RezaFH
March 14th, 2011, 22:02
با توجه به اینکه الان برای سرورهای مجازی ، پورت 100 مگابیت زیاد خوشایند نیست و اغلب پورت یک گیگابیت میخوان پس بنظر من برای مجازی سازی NetElligent مناسبتر هست.
اما برای هاستینگ iWeb خیلی بهتر هست.
کانفیگ سرورها، قیمت، آپتایم، پهنای باند ، گیر ندادن به میزبانی سایتهای ایرانی و ساپورتی که میدن خیلی برای هاستینگ مناسب هست.

MbjHosting
March 15th, 2011, 09:49
دوستانی که تجربه کار با این دو دیتاسنتر رو دارن کدوم رو برای تهیه سرور مجازی پیشنهاد می کنند؟ از نظر اپ تایم و اعتبار دیتا سنتر و قدرت پورت ها و عدم افت سرعت و حساسیت کمتر به مواردی مانند تورنت و اسپم و ... ممنون میشم نظراتتون رو اعلام کنید

بله همینطور که دوستان فرمودند برای سرور مجازی IWEB مناسب نیست Netelligent بهتره.