PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گیج شدم !

ahhp
July 11th, 2009, 14:20
با سلام مجدد .
موضوع از این قراره که :
من دو سال پیش یه دومین با 100 مگ فضا از یه جا خریدم پولش رو هم دادم.

چند وقت پیش کاملا اتفاقی و شوخی شوخی از 000webhost.com یه 150 مگی هم گرفتم که نه پولی بابتش دادم نه هیچ کوفتی !
کلی هم یوزر نیم / پسورد برام فرستاد.
جالبتر اینکه از همین سایت یه دومین مجانی گرفتم که مقدارش رو دقیقا همون دومینی که دو سال پیش گرفته بودم وارد کردم !
اون هم گیج تر از من هیچ ایرادی نگرفت!!!

اولا مگه میشه دو تا دومین دقیقا عین هم باشن؟

دوما اگر اینطور نیست ، این سایته باید یه پسوندی ، پیشوندی چیزی به اون دومین اضافه کنه (مگه نه؟).
اگه کسی اطلاع داره لطفا به من هم بگه.

سوما جدی جدی من بدون اینکه پول بدم ، صاحب 150 مگ هستم یا اینکه توهمی بیش نیست؟!

چهارما همش میگه باید NameServer رو به مقدار ns01.000webhost.com و ns02.000webhost.com تغییر بدی و مصیبت عظمی همینجاست که من هیچی از این حرفاش نمی فهمم.

پنجما اگر بر فرض محال همین کار رو بکنم ، مشگلی برای اون دومین و فضای قبلی و اصلیم بوجود نمی آد؟
راستی اگه دونستن دومین لازمه ، آدرسش اینه : "Sbuas.com"
خیلی ممنون

Sajad
July 11th, 2009, 14:56
گرفتن هاست 150 مگ رايگان توهم نيست.
dns كه عوض كنيد هاستتون عوض ميشه و به هاست جديد مياد و كارتون از صفر ميشه مگر اينكه انتقال بديد.
البته اطلاعات قبليتون رو سرور قبلي باقي ميمونه تا زماني كه اعتبار داره.
تغيير dns هم بدين معناست كه به كنترل پنل دامين بريد و name server رو به موارد ذكر شده تغيير بديد.
موفق باشيد.

kovelm
July 11th, 2009, 16:41
سلام

اگر بلد نیستی دی ان سی عوض کنی اطلاعات مدیریت دامنه را بده برات عوض کنم اما خیلی اسونه

پنلت چی هست؟

kovelm
July 11th, 2009, 16:41
سلام

اگر بلد نیستی دی ان سی عوض کنی اطلاعات مدیریت دامنه را بده برات عوض کنم اما خیلی اسونه

پنلت چی هست؟

ahhp
July 13th, 2009, 21:37
از جوابهاتون ممنونم.
اما بالاخره من نفهمیدم؟
تکلیف دومین های مشابه چی شد؟
اگه بخوام هم فضای 100 مگ قبلی رو روی اون سرور داشته باشم و هم این 150 مگ جدید رو (البته با هم) چی کار باید بکنم؟

alimosavi
July 13th, 2009, 22:09
دومین یکی هست لباسش عوض می شه ( عجب سخنی :71: )
حالا تو می ری یجا لباس با قیمت زیاد بهت می ندازن یجا بهت با قیمت و کیفیت معمول یکجا هم فروشنده برای مقاصد خاص بهت لباسو مجانی می ده
خلاصش همین بود

حالا تو با تعویض dns تصمیم می گیری کدوم لباسو یپوشی

alimosavi
July 13th, 2009, 22:12
و بعد من رایگان 5 گیگ هم داشتم ولی .. ( همین ولی مهم هست )

Nikan
July 13th, 2009, 23:01
دومین یکی هست لباسش عوض می شه ( عجب سخنی :71: )
حالا تو می ری یجا لباس با قیمت زیاد بهت می ندازن یجا بهت با قیمت و کیفیت معمول یکجا هم فروشنده برای مقاصد خاص بهت لباسو مجانی می ده
خلاصش همین بود

حالا تو با تعویض dns تصمیم می گیری کدوم لباسو یپوشی

سلام

آقا مثال شما خیلی عجیب بود

alimosavi
July 14th, 2009, 00:01
سلام

آقا مثال شما خیلی عجیب بود

در مثال که مناقشه نیست و مهم اینه که طرف بفهمه :113:

ahhp
July 22nd, 2009, 16:24
یعنی نمیشه هم اون 100 مگ رو داشت و هم این 150 مگ جدیده رو؟

IFACO.Net
July 22nd, 2009, 17:18
نه نمیشه !

sadegh
July 30th, 2009, 06:06
این سایتها زیر مجموعه شرکت بایت هاست هستند که ریسلر رایگان می ده فقط یه دومین بگیر و به اسم خودت هاست مجانی بده (مثله خیلی از این سایتهای فارسی که فکر میکنند از مال خوشونه دارن بخشش می کنن) در مورد دی ان اس اگر شما عوض کننین دومین شما از هاست قبلیتون به این هاست جدید مچسبه اطلاعات این هاست رو روی دومین تون نشان می ده این کار رو باید از کنترل پنل دومین تون انجام بدبن