PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ssl چيه ؟ و كاربردش كجاست؟

azita
March 8th, 2011, 02:07
سلام همه دوستان اول معذرت مي خوام اگه بد جايي دارم تاپيم مي زنم

من يه سوال داشتم كه ssl چيه و چه ربطي به في تر شدن يا نشدن داره

( اخه من شنيدم با اين روش امنيت بالا ميره و ميشه في لتر ينگ رو دور زد؟

ممنون از همه دوستان

s.w.a.t
March 8th, 2011, 02:10
باسلام
ssl وظیفه رمز گذاری اطلاعاتی که بین سرور و کاربر رد و بدل میشه رو به عهده داره(بالا بردن امنیت).
برای همین وقتی سایت فیل-تر میشه ssl بعضیها نصب میکنن و سیستم فیل-ترینگ نمیتونه اطلاعاتی که میاد ازش رد میشه رو بخونه و برای مدتی(معلوم نیست چقدر) سایت باز هست. ولی اگر آی پی (برای نصب ssl نیاز به آی پی اختصاصی دارید) فیل-تر کنند باید آی پی را عوض کنید.
موفق باشید

AmirHosein
March 8th, 2011, 02:30
سلام همه دوستان اول معذرت مي خوام اگه بد جايي دارم تاپيم مي زنم

من يه سوال داشتم كه ssl چيه و چه ربطي به في تر شدن يا نشدن داره

( اخه من شنيدم با اين روش امنيت بالا ميره و ميشه في لتر ينگ رو دور زد؟

ممنون از همه دوستان
چیزی بدی نیست ولی چند نوع داره قیمت هاش فرق داره یعنی بسته به نوع کدگزاری اطلاعات اگر اشتباه نکنم s.w.a.t عزیز دل برادر خودشون بیشتر راهنماییتون میکنن.

s.w.a.t
March 8th, 2011, 02:41
چیزی بدی نیست ولی چند نوع داره قیمت هاش فرق داره یعنی بسته به نوع کدگزاری اطلاعات اگر اشتباه نکنم s.w.a.t عزیز دل برادر خودشون بیشتر راهنماییتون میکنن.
بله چند نوع داره و قیمت داره + warranty . نوع قیمت بسته به نوع کدگزاری و warranty داره. که مثلا اونی که الان روی PayPal نصب هست که توسط معتبرترین شرکت ارائه دهنده ارائه شده به اسم Verising
که قیمت اون نوع سالانه حدود 2 میلیون تومان میباشد.(البته اگه اشتباه نکنم)

AmirHosein
March 8th, 2011, 03:11
بله چند نوع داره و قیمت داره + warranty . نوع قیمت بسته به نوع کدگزاری و warranty داره. که مثلا اونی که الان روی PayPal نصب هست که توسط معتبرترین شرکت ارائه دهنده ارائه شده به اسم Verising
که قیمت اون نوع سالانه حدود 2 میلیون تومان میباشد.(البته اگه اشتباه نکنم)
آهان اینی که بانک های خودمون استفاده میکنن چی؟

1oveless
March 8th, 2011, 03:14
آهان اینی که بانک های خودمون استفاده میکنن چی؟
۱ کی‌ بخر ۲ تا ببر

http://www.allsmiley.com/img/comedy/c%20%28210%29.gif

s.w.a.t
March 8th, 2011, 12:13
اینایی که بانکها استفاده میکنن(بانکهای خصوصی) اکثر یه دفتر ثبت شده تو دبی یا شهری دیگه امارات دارند. برای اینکه مشکل ندارند(ولی اونا هم نمیتونن EV SSL بگیرن :d)
بقیه بانکها دولتی مثل بانک ملی که اگه دقت کنید پیام تایید میاد! :d که این بانکها از یه شرکت اسپانیایی سرویس گرفتن اونم یه روز ویرش میگیره میبنده یه روز باز میکنه! :)

azita
March 10th, 2011, 13:28
مرسي از همه دوستان

ولي من هنوز درست متوجه نشدم كه چه طوري ميشه با اين روش از في ترينگ رد شد..

يعني ميشه با اين روش نذاشت كه يه سايت فيل تر نشه؟

teztop
March 10th, 2011, 13:46
ف. ل. ت. ر که می شه اما به سختی :71:

s.w.a.t
March 10th, 2011, 13:50
مرسي از همه دوستان

ولي من هنوز درست متوجه نشدم كه چه طوري ميشه با اين روش از في ترينگ رد شد..

يعني ميشه با اين روش نذاشت كه يه سايت فيل تر نشه؟

اگه پستها رو با دقت میخوندید متوجه میشدید ;)

برای همین وقتی سایت فیل-تر میشه ssl بعضیها نصب میکنن و سیستم فیل-ترینگ نمیتونه اطلاعاتی که میاد ازش رد میشه رو بخونه.
چون اطلاعات کدگذاری شده هست!
موفق باشید