PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین cms برای دانلودسنتر چیست ؟

web-master
March 7th, 2011, 01:10
به نام خدا

سلام خدمت شما

به نظر شما بهترین cms برای یک دانلود سنتر چیه ؟
دلایل خودتون رو هم ذکر کنید لطفا
ممنون

rezapj
March 7th, 2011, 01:21
فقط وردپرس

انعطاف و داشتن پلاگین ها و افزونه های فراوان در این زمینه

armintanha
March 7th, 2011, 01:21
این 2 تا سی ام اس فقط برای دانلود سنتر هستن
موبیلی تایپ = مثل پی سی دانلود و غیر
وردپرس = مثل دانلود ها

من وردپرس رو توصیه میکنم در همه چیز مقام اول رو داره

HematYar
March 7th, 2011, 09:40
mt
wp
dle

AmirHosein
March 7th, 2011, 09:54
mt
wp
dle
حسین عزیز درست میگن وردپرس و دیتالایف بهترین گزینه هست اگر هم تعریف نباشه خودشون خیلی قالب های شیک و حرفه ای میزنن

web-master
March 7th, 2011, 10:14
ممنونم از شما ، من اصلا فکر نمیکردم که WP ممکنه یکی از گزینه های پیشنهادی باشه که میبینم خیلی هم رویش تاکید میشه .
من در مورد چیزهایی مثل joomla یا e107 فکر میکردم.

در مقایسه ی بین ٍE107 و WP به کدوم رای میدید ؟

قبلا شنیده بودم امنیت وردپرس خیلی پایین هستش. نمیدونم تا چه حد درسته
پلاگین پرداخت آنلاین یا فروشگاه آنلاین فارسی با پشتیبانی از کارت های شتاب برای WP وجود داره ؟

AmirHosein
March 7th, 2011, 10:23
ممنونم از شما ، من اصلا فکر نمیکردم که WP ممکنه یکی از گزینه های پیشنهادی باشه که میبینم خیلی هم رویش تاکید میشه .
من در مورد چیزهایی مثل joomla یا e107 فکر میکردم.

در مقایسه ی بین ٍE107 و WP به کدوم رای میدید ؟

قبلا شنیده بودم امنیت وردپرس خیلی پایین هستش. نمیدونم تا چه حد درسته
پلاگین پرداخت آنلاین یا فروشگاه آنلاین فارسی با پشتیبانی از کارت های شتاب برای WP وجود داره ؟
دوست من به وردپرس فحش دادی؟ حسین بیا ببین ای چی میگه/:)
وردپرس یکی از بهترین سیستم های دنیاست هسته سفتی داره
صد در صد وردپرس صد در صد پلاگین فروشگاه هم داره پرداخت آنلاین هم میتونید روی زرین پال حساب باز کنید، رضا نجیمی قول یه پلاگین رو به من داده:67:

delta
March 7th, 2011, 10:32
بله وردپرس خیلی زیبا و کم حجم هست و عالی.. منتهی این آقایونی که نظر میدند فقط ظاهرش رو میبینند! ازشون بپرس کدومشون جرعت دارند یک سایت وردپرس با بازدید بالای 40 هزار رو ساپورت کنند؟؟ سی پی یو و رمشون میچسبه به سقف هیچ غلطی هم نمیشه کرد.. همشون فقط میگند خوبه اما مثل من بدبخت که گول همین خوش خط و خالیشو خوردم و وقتی برای تست سایتم رو منتقل کردم رو وردپرس هیچ کسی نتونست ساپورتش کنه و حتی با بهینه سازی هم کاریش نمیشه کرد.. مجبوری براش یک سرور خصوصی بگیری..برای همین برگشتم رو نیوک خودم و همونجا راحتم..
وردپرس نصب کنی باید غید کلی پلاگین و نظرسنجی و خلاصه همه چیز رو بزنی چون درجا هاستینگا ساپسنتت میکنند..
بازم میگم هاستینگا اولش بهت میگند مشکلی ندارند با وردپرس اما بعد رفتن رو هاستشون چند روز نشده بهت میگن یا بزن به چاک یا سرور خصوصی و وی پی اس بگیر..
تجربه شخصی بنده از منتقل شدن رو وردپرس بود... گرچه اینم بگم بهت برای سایت سبک و بدون امار زیاد میتونی ازش استفاده کنی..
اما شما cms خواستی نه وبلاگ.. موبییل و وردپرس وبلاگ هستند.. برای cms مدیریت محتوای سایت نیوک,جوملا,مامبو,دیتالایف و... هستند.. به شخصه به جوملا و نیوک خیلی علاقه دارم.مخصوصا جوملا که واقعا شبیه سایت حرفه ای هست..

AmirHosein
March 7th, 2011, 10:43
دلتا راس میگی ولی جلوی مصرف بیش از حد رم و cpu رو میشه گرفت در ضمن جوملا هم چزی خوبیه

delta
March 7th, 2011, 10:48
در مورد امنیت وردپرس اگر واقعا امنیت داشت هر هفته اصلاحیه نمیداد!! یک سرچی کنی تو گوگل میفهمی جریان رو..

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

دلتا راس میگی ولی جلوی مصرف بیش از حد رم و cpu رو میشه گرفت در ضمن جوملا هم چزی خوبیه

متاسفانه در حرف بله اما واقعا نمیشه کاری کرد..تنها راهش استفاده از سرور و منابع خصوصی بالا هست. تو هاست معمولی وردپرس جواب نمیده.منم بهش علاقه دارم اما به چه قیمتی؟ این هم سیستم مدیریت میریم رو یکی دیگه!

HyperServer
March 7th, 2011, 11:08
پیشنهاد من به شما جوملا !
دلیل هم تجرببه شخصی هستش .

AriyaDownload
March 7th, 2011, 11:28
بله وردپرس خیلی زیبا و کم حجم هست و عالی.. منتهی این آقایونی که نظر میدند فقط ظاهرش رو میبینند! ازشون بپرس کدومشون جرعت دارند یک سایت وردپرس با بازدید بالای 40 هزار رو ساپورت کنند؟؟ سی پی یو و رمشون میچسبه به سقف هیچ غلطی هم نمیشه کرد.. همشون فقط میگند خوبه اما مثل من بدبخت که گول همین خوش خط و خالیشو خوردم و وقتی برای تست سایتم رو منتقل کردم رو وردپرس هیچ کسی نتونست ساپورتش کنه و حتی با بهینه سازی هم کاریش نمیشه کرد.. مجبوری براش یک سرور خصوصی بگیری..برای همین برگشتم رو نیوک خودم و همونجا راحتم..
وردپرس نصب کنی باید غید کلی پلاگین و نظرسنجی و خلاصه همه چیز رو بزنی چون درجا هاستینگا ساپسنتت میکنند..
بازم میگم هاستینگا اولش بهت میگند مشکلی ندارند با وردپرس اما بعد رفتن رو هاستشون چند روز نشده بهت میگن یا بزن به چاک یا سرور خصوصی و وی پی اس بگیر..
تجربه شخصی بنده از منتقل شدن رو وردپرس بود... گرچه اینم بگم بهت برای سایت سبک و بدون امار زیاد میتونی ازش استفاده کنی..
اما شما cms خواستی نه وبلاگ.. موبییل و وردپرس وبلاگ هستند.. برای cms مدیریت محتوای سایت نیوک,جوملا,مامبو,دیتالایف و... هستند.. به شخصه به جوملا و نیوک خیلی علاقه دارم.مخصوصا جوملا که واقعا شبیه سایت حرفه ای هست..

کاملا تایید می شه
من الان تقریبا دو ماهی هست که سایتم رو راه انداختم
موضوع سایت هم همین دانلود سنتر هست
تو همین دو ماه پدر ما رو در اورده
بیش از 10-15 بار سایت ساس شده
الانم اگه وارد سایت بشین می بینید که کل پلاگین ها رو غیر فعال کردم و از قالب پیشفرض خوده وردپرس استفاده می کنم
فعلا که عقلمون به جایی قد نمی ده
شاید تغییر سیستم دادیم
شایدم موندیم (هنوز معلوم نیست)
ولی اگه خواستی از وردپرس استفاده کنی اینو بدون که وقتی امارت رفت بالا باید یه فکر اساسی بکنی

HematYar
March 7th, 2011, 11:28

اول اینکه از رو هوا ما نظر ندادیم که شما این طوری میپری به آدم . در مورد CPU Usage در وردپرس حق با شماس اما با یک سری راهکارها و افزونه هایی به راحتی میشه مشکلش رو حل کرد . به همین دلیل من wp رو در دومین سیستم قرار دادم در پست بالا .

دوماً وردپرس هیچ وقت هر هفته اصلاحیه نداده ، غیر از یک مورد که مشکل امنیتی بود و دو روز بعد از انتشار نسخه ، اصلاحیه داده شد . هیچ جای دنیا اصلاحیه دادن مبنی بر عدم وجود امنیت در سیستم نیست . چیزای مختلفی باعث میشه تا یه نسخه اصلاحیه منتشر بشه .

سوماً بحث امنیت غیر از سیستم به خیلی چیزای دیگه ربط داره ، که نه وردپرس سرش میشه نه نیوک نه جوملا . از سرور گرفته تا خود ادمین سایت / شما که تجربه بالایی داری نباید نسنجیده حرف بزنی .

مورد بعدی اینکه وردپرس ( بین دانلود ) و مووبل تایپ ( پی سی دانلود ) همون طور که شما گفتی وبلاگ هست . اما سایت های معتبری با همین دو سیستم در حال حاضر هستند که شما با dle یا nuke نمیتونی مثلشو پیدا کنی . پس وبلاگ بودن دلیل بر قوی نبودن سیستم نیست .

جوملا هم اصولا برای سایت های دانلود پیشنهاد نمیشه هر چند که سایت بزرگ مثل freedownload.ir چندین سال هست دارن ازش استفاده میکنن .

تعصب شما به نیوک که واسش تا الان خیلی زحمت کشیدین ، قابل تقدیر هست اما بهتره یه کم این تعصب رو بزاریم کنار به نتیجه های بهتری میرسیم .

AriyaDownload
March 7th, 2011, 11:31
در مورد امنیت وردپرس اگر واقعا امنیت داشت هر هفته اصلاحیه نمیداد!! یک سرچی کنی تو گوگل میفهمی جریان رو..[COLOR="Silver"]

اتفاقا این نشون دهنده ی تیم پشتیبانی قوی وردپرس هست
خیلی زود به زود هم اصلاحیه نمی ده
اگه به فرض هم اینطوری باشه
باید کلا جوملا رو گذاشت کنار
والا ما که هر دفعه خواستیم بریم تو سایت جوملا (فاصله ی زمانی کم)
همش دیدم اصلاحیه و نسخه ی جدید 8-}

iacbook
March 7th, 2011, 11:35
only joomla :D

AmirHosein
March 7th, 2011, 11:45
اول اینکه از رو هوا ما نظر ندادیم که شما این طوری میپری به آدم . در مورد CPU Usage در وردپرس حق با شماس اما با یک سری راهکارها و افزونه هایی به راحتی میشه مشکلش رو حل کرد . به همین دلیل من wp رو در دومین سیستم قرار دادم در پست بالا .

دوماً وردپرس هیچ وقت هر هفته اصلاحیه نداده ، غیر از یک مورد که مشکل امنیتی بود و دو روز بعد از انتشار نسخه ، اصلاحیه داده شد . هیچ جای دنیا اصلاحیه دادن مبنی بر عدم وجود امنیت در سیستم نیست . چیزای مختلفی باعث میشه تا یه نسخه اصلاحیه منتشر بشه .

سوماً بحث امنیت غیر از سیستم به خیلی چیزای دیگه ربط داره ، که نه وردپرس سرش میشه نه نیوک نه جوملا . از سرور گرفته تا خود ادمین سایت / شما که تجربه بالایی داری نباید نسنجیده حرف بزنی .

مورد بعدی اینکه وردپرس ( بین دانلود ) و مووبل تایپ ( پی سی دانلود ) همون طور که شما گفتی وبلاگ هست . اما سایت های معتبری با همین دو سیستم در حال حاضر هستند که شما با dle یا nuke نمیتونی مثلشو پیدا کنی . پس وبلاگ بودن دلیل بر قوی نبودن سیستم نیست .

جوملا هم اصولا برای سایت های دانلود پیشنهاد نمیشه هر چند که سایت بزرگ مثل freedownload.ir چندین سال هست دارن ازش استفاده میکنن .

تعصب شما به نیوک که واسش تا الان خیلی زحمت کشیدین ، قابل تقدیر هست اما بهتره یه کم این تعصب رو بزاریم کنار به نتیجه های بهتری میرسیم .
حسین عزیز راست میگه هر سیستمی یه مشکلی داره یه خوبی وردپرس بده به کاربراش اهمیت میده، والا خداییش خیلی حال میدن به کاربرا نه پولش ازشون میگردن نه منتی میزارن!

nabeghekids
March 7th, 2011, 13:02
vatandownload ===> mt
patoghu.com ===> dl
downloadha ===> wp
اینا سه تا مثال بود که به طور تصادفی از تو بوک مارک هام انتخاب کردم و cms هر کدوم رو نوشتم.
پ.ن : انتخاب تصادفی بود ولی به ترتیب الکسا نوشتم

AmirHosein
March 7th, 2011, 13:18
البته میشه روی دیتالایف اینجین هم حساب باز کرد این طور که من با حسین عزیز توی یه ملاقات حرف میزدیم حجم زیادی از دیتابیس رو اشغال نمیکنه سیستم جالبی هم هست تیم پشتیبان خوبی هم داره در مورد mt هم کار نکردم یعنی خواستم نصب کنم دیدم دنگ فنگ زیاد داره ولی در آخر بازم میگم وردپرس:d

delta
March 7th, 2011, 14:04

اولا که من به شما نپریدم داداش.. دوم اینکه من کی رو نیوک تعصب دارم؟ بهش میگم برو جوملا نصب کن!! کی گفتم برو نیوک بنصب؟ در مورد وردپرس خودم یک سایت شخصی از وردپرس دارم.
سایت تخصصی دانلود آندروید | Download Full Android (http://android.deltafoxy.com/)
پس تعصبی در کار نیست. واقعیت رو گفتم.. در مورد امنیت وردپرس:
Google (http://www.google.com/#hl=fa&source=hp&biw=1020&bih=584&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%88%D8%B1%D8%A F%D9%BE%D8%B1%D8%B3&fp=9ace62b16cc53fb2)
در ضمن هر موقع اصلاحیه بیرون داده نوشته یک مشکل امنیتی بود برطرف شد!! خودم شخصا موقع آپگریدش میدیدم..

با یک سری راهکارها و افزونه هایی به راحتی میشه مشکلش رو حل کرد
اگر امکانش هست این راهکارها رو تو یک تاپیک آموزش بدید تا دیگران هم استفاده کنند.. چون تا الان صدها راهکار رو تست کردم آن هم از دهن صدها حرفه ای هاستینگ بازم راه به جایی قد نداد و ساپسنت و فشار به سی پی یو و...
تمام اینها به کنار تعجب من اینه چرا وردپرس که جهانی هست و این همه برنامه نویس و.. پاش هستند و گوگل حمایتش میکنه واقعا یک راه حل برای این مشکل نمیتونه پیدا کنه؟؟ چون مطمعن باش اگر مشکل رو حل میکرد خودم به شخصه سایتم رو تغییر میدادم روش!( قابل توجه تعصب دارها)

AmirHosein
March 7th, 2011, 14:08
یه سری افزونه و پلاگین رو دارم تست میکنم به زویدی بهتون اطلاع میدم:67:

iacbook
March 7th, 2011, 14:40
با اینکه جوملا مورد تاییدم همیشه بوده ، اما به نظرم وردپرس طبق گفته ی آقای همتیار سیستم خیلی مناسبیه برای سایت های دانلود و به همین دلیل هم هست که الان خیلی از سایت های دانلود دارن از این سی ام اس استفاده می کنند.
همه سی ام اس ها هک میشن و بحث هک داستانش جداست و از همه جوانب باید امنیت رو تامین کرد ، هم سی ام اس و هم سرور و هم اقدامات مدیر سایت برای حفظ امنیت ضروریست ...
در ضمن اگر شما نگران هک هستید اصلاً توصیه میشه از اینجور سی ام اس ها استفاده نکنید ، و اقدام به ساخت یک سی ام اس اختصاصی کنید تا کسی از باگ های اون مطلع نباشه و همچنین روی امنیتش کار کنید.

HematYar
March 7th, 2011, 14:44
یی یی - ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%86%DB%8C%D9%8 8%DA%A9%DB%8C&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8)

یی یی - ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%8 5%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8)

ی ی ییی - ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&&sa=X&ei=7rt0TfjWEMjqgQf8vfDGDw&ved=0CBIQBSgA&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C%D8% AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%81%DB%8C&spell=1)

021teh
March 7th, 2011, 16:29
من نیوک رو بهت پیشنهاد میکنم

بازهم اساتید باید نظر بدن

AmirHosein
March 7th, 2011, 19:36
���� �� ��ی���ی �ی�ی - �����ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%86%DB%8C%D9%8 8%DA%A9%DB%8C&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8)

���� �� ��ی���ی �����یی - �����ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AC%D9%88%D9%8 5%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C&btnG=%D8%A8%D9%8A%D8%A7%D8%A8)

���� �� ��ی� ��ی �ی����ی�ی - �����ی Google (http://www.google.com/search?hl=fa&biw=1440&bih=725&&sa=X&ei=7rt0TfjWEMjqgQf8vfDGDw&ved=0CBIQBSgA&q=%D8%AD%D9%85%D9%84%D9%87+%D8%A8%D9%87+%D8%B3%D8% A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C%D8% AA%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%81%DB%8C&spell=1)
فاز کل کله ها حسین:67:=))