PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرم رفع توقیف سایت توسط سایت سامان دهی

AmirHosein
March 6th, 2011, 19:44
سلام ما یه سایتی داریم خلاصه توسط کارگزار بسته شد رفتم دنبال کاراش یه فرم دادن باید پر کنم براشون بفرستم براتون پیوست میکنم ببنید:67: من دیدم کرک پرم ریخت:(

s.w.a.t
March 6th, 2011, 19:51
امیر جان خوندم چیز خاصی نداشت که کرک و پرت ریخت! :d اگه با این کرک و پرت ریخت پس بزار یه سری نامه بهت نشون بدم که پوست تنت هم کنده بشه :d

M-Soltani.ir
March 6th, 2011, 19:56
امیر جان خوندم چیز خاصی نداشت که کرک و پرت ریخت! :d اگه با این کرک و پرت ریخت پس بزار یه سری نامه بهت نشون بدم که پوست تنت هم کنده بشه :d

منم اونجا بودم راحت حرف میزدم ، الان اسلام دست و پامو بسته :دی

s.w.a.t
March 6th, 2011, 19:58
نه عزیزم مهم نیست کجا هستیم مهم اینه که بچه ها دست و پاتون و بستن نه اسلام :d بازم میگم این نامه چیز خاصی نداشت :دی که کرک و پر امیر بریزه! :)

AmirHosein
March 6th, 2011, 20:00
تو عزیز دل منی دل انگیز اگر ساماندهی دست باله مارو نبسته بود! منم U.K بودم میشستم میگفتم *** اینا :d خبر نداری دارم یه سناریو مینویسم بگیرنم برگشتم با خداست :67:

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:58 PM ----------

نه عزیزم مهم نیست کجا هستیم مهم اینه که بچه ها دست و پاتون و بستن نه اسلام :d بازم میگم این نامه چیز خاصی نداشت :دی که کرک و پر امیر بریزه! :)
کاربران لج کردم دارن توی آلبوم عکساشون عکس های rihanaو... میزارن :d این یعنی خدافظ :d

---------- Post added at 09:00 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

tinyup هنوز پر پر؟

faranetwork
March 6th, 2011, 20:00
این که چیزی نیست بابا از اینا در روز ما 100 تا واسه ارشاد و......... پر میکنیم =))

M-Soltani.ir
March 6th, 2011, 20:08
tinyup هنوز پر پر؟

گفتن یه بار دیگه زنگ بزنی مارو سرکار بزاری میایم حضوری *$^%&@$ میکنیمت :))
باز نمیشه ؛ حتی اگر همشو حذف کنم :d

EXXXIR
March 6th, 2011, 20:12
از اینا ما هم زیاد پر کردیم نترس مثل مرد برو جلو :))

الان هر روز برای فروممون پیام میاد این تاپیک پاک کن اونو حذف کن کلا چیزی برامون نمونده :| قراره فقط دیگه لوگوی سایت باشه بخش هارو ببندیم

AmirHosein
March 6th, 2011, 20:17
از اینا ما هم زیاد پر کردیم نترس مثل مرد برو جلو :))

الان هر روز برای فروممون پیام میاد این تاپیک پاک کن اونو حذف کن کلا چیزی برامون نمونده :| قراره فقط دیگه لوگوی سایت باشه بخش هارو ببندیم
من از انجمنم چیزی پاک نمیکنم! همش رو خصوصی میکنم ورودی گوگلش هم میبندم ببینم چی کار میکنن!

ali2k
March 6th, 2011, 20:26
عجب !
من فکر کردم داخل این فرم چی هست !
عزیزم برای ثبت نام در ساماندهی که فراتر از این حرف ها اطلاعات میگیرن و متعهد هم میشی ...

AmirHosein
March 6th, 2011, 20:59
عجب !
من فکر کردم داخل این فرم چی هست !
عزیزم برای ثبت نام در ساماندهی که فراتر از این حرف ها اطلاعات میگیرن و متعهد هم میشی ...
اونا رو که دادم! خیالت راحت جوونیم خریت کردم اطلاعات درست دادم!:66:

ali2k
March 6th, 2011, 21:21
اونا رو که دادم! خیالت راحت جوونیم خریت کردم اطلاعات درست دادم!:66:

این ایمیل های تذکر برات امد ؟ یا همینجوری فرت فی............لتر کردن ؟
معمولا وقتی ثبت میکنی اگر همکاری کنی کار به اینجا ها نمیکشه

AmirHosein
March 6th, 2011, 21:23
این ایمیل های تذکر برات امد ؟ یا همینجوری فرت فی............لتر کردن ؟
معمولا وقتی ثبت میکنی اگر همکاری کنی کار به اینجا ها نمیکشه
فرتی ***** کردن! من قبلا توی سامان دهی عضو بودم ولی سایتی فعال نکردم! حالا به امید خدا تا آخر هفته میکشم از بیرون از منجلاب سامان دهی

sibs
March 6th, 2011, 21:24
بابا تا باشه از اینجور توقیفا و نامه ها . چرا بری منت اینارو بکشی که فردا پس فردا یقتو بچسبن بگن تعهد دادی و عمل نکردی بفرما آب خنگ تگری . اسم دامینت رو عوض کن و به کارت ادامه بده تونستی بدترش بکن . کم نیار .

AmirHosein
March 6th, 2011, 21:36
بابا تا باشه از اینجور توقیفا و نامه ها . چرا بری منت اینارو بکشی که فردا پس فردا یقتو بچسبن بگن تعهد دادی و عمل نکردی بفرما آب خنگ تگری . اسم دامینت رو عوض کن و به کارت ادامه بده تونستی بدترش بکن . کم نیار .
کم نیاوردم .org اش رو بالا آوردم :67:

EXXXIR
March 6th, 2011, 22:29
من از انجمنم چیزی پاک نمیکنم! همش رو خصوصی میکنم ورودی گوگلش هم میبندم ببینم چی کار میکنن!

تا پاک نکنی ولت نمی کنن ما هم اومدیم بخش بستیم تا در آینده که اوضاع بهتر شد دوباره برگردونیم. گیر دادن که نه شما یکاری کردی که از دید ما مخفی بشه باید بنویسه حذف! حالا چون زبانشو خودم فارسی کردم وقتی تاپیکی حذف میشه مینویسه که چنین تاپیکی وجود ندارد.

حالا تاپیکارو پاک کرده بودیم یارو گیر داده بود باید بنویسه حذف شده است!!! ماهم رفتیم زبان ویرایش کردیم نوشتیم تاپیک حذف شده تا دلشون خنک بشه :))

امروز باز ایمیل دادن که تاپیک آکورد گیتار باید پاک بشه!

A R A S H
March 6th, 2011, 22:47
تا آخر هفته ؟
طنز سال ! :دی
ما اون فرم رو پر کرده بودیم.
سایت هم پاستویزه ! سر یه پست که والپیپر های ولنتاین بود گفتم اصل قضیه ولنتاین مشکل داره، یه ایمیل تذکر داده بودن، 2 روز دیر جواب دادیم ! فیلی شدیم ! :دی
بعد رفتیم تعهد دادیم و کلی دوندگی کردیم و علاوه بر اون پست، کلی تاپیک هم از انجمن حذف کردیم بعد 20 روز رفع فیلی شدیم با کلی سلام و صلوات :دی
فقط تماس گرفتن با بخش فیلی ها سخت تر از مسابقه ی تلفنی هست :دی

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

دقیقا کاری که ما کردیم !
گیر داده بود که باید Not Found بزنه ! گفتم بابا این ویبولیتن هست Not Found نداره ! میگفت من نمیدونم برید یه کاری کنید صفحه سفید بیاد ! =))
با هزارتا ویرایش و بدبختی یه خاکی تو سرمون کردیم :دی

ali2k
March 6th, 2011, 23:50
فقط تماس گرفتن با بخش فیلی ها سخت تر از مسابقه ی تلفنی هست :دی

اختیار دارید راحت ترین جایی که تماس گرفتم همینجاست :D

به این جمله توی ایمیل های تذکر توجه کردید ؟

شماره تماس (همه روزه از 9 صبح تا 12 شب
ساعت 21 ایمیل تذکر امد من ساعت 21:30 گزارش رفع موارد خواسته شده را فرستادم ! جالبه که همان موقع گفتم زنگ میزنم شبه کسی نیست ! زنگ زدم بودن :-o

ایمیلشان مشکل داشت برگشت میخورد ... فردا دوباره راحت زنگ زدم گفتم ایمیلتان مشکل داره آدرس سایت را پرسید گفت مشکلی نیست.

سلام عیلکم و رحمت الله
March 7th, 2011, 00:18
حدود 45 روز پیش هم انجمن ما را ***** کردن ، با کلی بدبختی اومدیم دومین دات کام که فیل شده بود را انداختیم رو آی آر و لینک های گوگل را عوض کردیم و .. خلاصه سئوی سایت نابود شد .
تا اینکه دو روز پیش زدن IR را هم ***** کردن ، حالا نمی دونم بیفتم دنبال کارهای ثبت یا دوباره دومین عوض کنیم ؟!!! البته روی سرورهای ایرانیم و کسی مستقیم بیاد مشکلی نداره ولی گوگل تعطیله ؟!!!

اینم افت سایت بعد از ***** شدن
http://irupload.ir/images/zsh374r6m038xwr6y18x.png

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

به نظر شما چی کار کنم ، خیلی دوندگی داره ؟ به دردسرش می ارزه ؟

ShahroKH
March 7th, 2011, 00:23
منم تو فرومم کلی چیز داشتم همه رو گفتن بر دارم

یک عکس بود به نام "‌ وکتور ولنتاین " بهم ایمیل زدن بر اساس قانون 121 ( فکر کنم 121 بود ) شما باید اینو پاک کنید رفتم خوندم قانونشو نوشته هرگونه فروش مشروبات الکلی و...( وکتور = مشروب !!!! )

در کل تو سایتم یک بخش ورزشی مونده با بخش نرم افزار بقیه پاک شد ! (‌حتی به بیوگرافی هم گیر دادن !! )

delta
March 7th, 2011, 00:28

آفرین به این شجاعت.. من هم شجاعت تو رو داشتم.. روزانه زنگ میزدم میگفتند این مورد داره.. دوباره پاک میکردم زنگ میزدم میگفتن آن مورد داره.. سرت رو درد نیارم 50000 هزار صفحه انجمنم رو پاک کردم!! گوگل 30 روز ارور میداد سایتم رو و از این حرفا... آخرش که دیگه دیدند سایت بنده چیزی نداره گفتند آی پی خصوصی جرم میباشد تا پرونده سازی نکردیم برات برش دار! دوباره برگشتیم رو آی پی اشتراکی و بعد 20 روز به امید خدا بچه های دوست داشتنی بالا ارشادمون کردند و الان سایت باز هست و خدا رو شاکریم و همینجا تشکر ویژه میکنم ازشون و یک عمر مدیونشونم و خلاصه دمشون گرم خیلی خوبند دیگه..

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

مرگ بر آمریکا.... مرگ بر اسراییل..

سلام عیلکم و رحمت الله
March 7th, 2011, 00:34
همه داغ دیدن !!

حالا ثبت بکنیم یا نه بالاخره

Doublex
March 7th, 2011, 00:53
این دوستان بالا ( از نبردون رفته بالا ) به ما هم فراوان گیر میدن ... مخصوصا جدیدا به بخش ایمیل هایی که برای اعضای یاهو میفرستیم ...
جالبیش اینجاست آخرین بار برگشته میگه شما میبایست ابتدا یه نسخه برای ما بفرستین ما تایید کردیم برای اعضاتون بفرستین ... شیطونه میگه بزنی __ . یه باره بفرما بنده سیستممو وردارم بیام بغلت بشینم با هم کار کنیم تا راحت نظارت داشته باشی !!!

در این فکر هستیم فعالیتمون رو تقسیم کنیم ...

AmirHosein
March 7th, 2011, 09:50
تا پاک نکنی ولت نمی کنن ما هم اومدیم بخش بستیم تا در آینده که اوضاع بهتر شد دوباره برگردونیم. گیر دادن که نه شما یکاری کردی که از دید ما مخفی بشه باید بنویسه حذف! حالا چون زبانشو خودم فارسی کردم وقتی تاپیکی حذف میشه مینویسه که چنین تاپیکی وجود ندارد.

حالا تاپیکارو پاک کرده بودیم یارو گیر داده بود باید بنویسه حذف شده است!!! ماهم رفتیم زبان ویرایش کردیم نوشتیم تاپیک حذف شده تا دلشون خنک بشه :))

امروز باز ایمیل دادن که تاپیک آکورد گیتار باید پاک بشه!
اینا با بد کسی در افتادن صبر کن یواش یواش هنوز حاجی رو نشناختید من یه تاپیک هم پاک نمیکنم!

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:47 AM ----------

حدود 45 روز پیش هم انجمن ما را ***** کردن ، با کلی بدبختی اومدیم دومین دات کام که فیل شده بود را انداختیم رو آی آر و لینک های گوگل را عوض کردیم و .. خلاصه سئوی سایت نابود شد .
تا اینکه دو روز پیش زدن IR را هم ***** کردن ، حالا نمی دونم بیفتم دنبال کارهای ثبت یا دوباره دومین عوض کنیم ؟!!! البته روی سرورهای ایرانیم و کسی مستقیم بیاد مشکلی نداره ولی گوگل تعطیله ؟!!!

اینم افت سایت بعد از ***** شدن
http://irupload.ir/images/zsh374r6m038xwr6y18x.png

---------- Post added at 12:18 AM ---------- Previous post was at 12:17 AM ----------

به نظر شما چی کار کنم ، خیلی دوندگی داره ؟ به دردسرش می ارزه ؟
عین مرد برو دنبالش نترس مگه چی کارت میکن زنای محسنه نکردی که!

---------- Post added at 10:48 AM ---------- Previous post was at 10:48 AM ----------

منم تو فرومم کلی چیز داشتم همه رو گفتن بر دارم

یک عکس بود به نام "‌ وکتور ولنتاین " بهم ایمیل زدن بر اساس قانون 121 ( فکر کنم 121 بود ) شما باید اینو پاک کنید رفتم خوندم قانونشو نوشته هرگونه فروش مشروبات الکلی و...( وکتور = مشروب !!!! )

در کل تو سایتم یک بخش ورزشی مونده با بخش نرم افزار بقیه پاک شد ! (‌حتی به بیوگرافی هم گیر دادن !! )
انجمن ما هم به خدا ورزشیه!

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:48 AM ----------

آفرین به این شجاعت.. من هم شجاعت تو رو داشتم.. روزانه زنگ میزدم میگفتند این مورد داره.. دوباره پاک میکردم زنگ میزدم میگفتن آن مورد داره.. سرت رو درد نیارم 50000 هزار صفحه انجمنم رو پاک کردم!! گوگل 30 روز ارور میداد سایتم رو و از این حرفا... آخرش که دیگه دیدند سایت بنده چیزی نداره گفتند آی پی خصوصی جرم میباشد تا پرونده سازی نکردیم برات برش دار! دوباره برگشتیم رو آی پی اشتراکی و بعد 20 روز به امید خدا بچه های دوست داشتنی بالا ارشادمون کردند و الان سایت باز هست و خدا رو شاکریم و همینجا تشکر ویژه میکنم ازشون و یک عمر مدیونشونم و خلاصه دمشون گرم خیلی خوبند دیگه..

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

مرگ بر آمریکا.... مرگ بر اسراییل..
دلتا بچه های بالا رو باید دور زد بزار قبل عید از توقیف میکشمش بیرون بدون اینکه چیزی پاک کنم اگر تاپیک پاک حاج امیر نیستم:67:

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

همه داغ دیدن !!

حالا ثبت بکنیم یا نه بالاخره
ثبت کن

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

این دوستان بالا ( از نبردون رفته بالا ) به ما هم فراوان گیر میدن ... مخصوصا جدیدا به بخش ایمیل هایی که برای اعضای یاهو میفرستیم ...
جالبیش اینجاست آخرین بار برگشته میگه شما میبایست ابتدا یه نسخه برای ما بفرستین ما تایید کردیم برای اعضاتون بفرستین ... شیطونه میگه بزنی __ . یه باره بفرما بنده سیستممو وردارم بیام بغلت بشینم با هم کار کنیم تا راحت نظارت داشته باشی !!!

در این فکر هستیم فعالیتمون رو تقسیم کنیم ...
برا ایمیل خوب حق دارن بعضی ها متن های محرک توی ایمیل هاشون میزارن!=))

om!d-D
March 7th, 2011, 15:19
یه مقاله ای از یه جا خوندم دمش گرم نویسندش باید این مقاله رو به خود ساماندهی میفروخت...میذارمش اینجا

به filter@dci.ir ايميل بزنيد و بگوييد كه شما صاحب سايت يا وبلاگ مسدودشده هستيد تا به ايميل شما پاسخ بدهند. فراموش نكنيد كه موضوع نامه بايد آدرس كامل سايت يا وبلاگ مسدودشده باشد. ضمناً به دليل نرم‌افزار عجيب و غريبي كه براي تشخيص ايميل‌هاي اسپم از غيراسپم دارند ممكن است ايميل شما چندين بار برگشت بخورد و تحويل آنها نگردد. من با gmail به هيچ‌وجه نتوانستم موفق بشوم و نهايتاً از ايميل yahoo اقدام كردم.
پس از چند دقيقه (يا چند ساعت)، پاسخي خودكار براي شما خواهد آمد كه مي‌گويد قدم‌هاي ۳ به بعد را بايد انجام بدهيد. يك شماره تلفن در اين نامه هست؛ آن را يادداشت كنيد كه در گام‌هاي بعدي به درد مي‌خورد.
اگر از هاست شخصي استفاده مي‌كنيد بايد سايت يا وبلاگ خود را در سايت سامان‌دهي (http://samandehi.ir/) پايگاه‌هاي اينترنتي ايراني ثبت كنيد. راهنماي ثبت (http://samandehi.ir/help/help.html) را حتماً بخوانيد. وبلاگ‌نويس‌هايي كه از هاست شخصي استفاده نمي‌كنند (مثلاً روي بلاگفا يا بلاگ اسپات و وردپرس و غيره حساب دارند) از اين قاعده مستثنا هستند.
يك نامه اعتراضي تهيه كنيد كه حاوي مشخصات كامل شما باشد (شامل نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه، محل صدور، تاريخ تولد، نام پدر، كد ملي، آدرس دقيق پستي، شماره تلفن ثابت و همراه) و بخواهيد كه سايت يا وبلاگ شما رفع فيلتر گردد. موضوع اين ايميل هم بايد مثل گام ۱ باشد. اين اعتراض از طرف آنها براي دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه ارسال خواهد شد و سايت شما در نوبت بررسي قرار مي‌گيرد.
تقريباً ۱ روز بعد از ارسال ايميل توسط شما، ايميلي از طرف sh.ershad@dci.ir براي شما خواهد آمد كه مي‌گويد براي پيگيري بايد با فلان شماره تلفن (همان شماره تلفن گام ۲) تماس بگيريد.
فرم درخواست رفع فيلتر (http://samandehi.ir/help/request.doc) (كه در واقع يك تعهدنامه است) را تكميل و امضا كرده و به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي محل اقامت (براي كساني كه در تهران هستند: خ سميه – روبروي برج سپهر) تحويل دهيد. براي تحويل اين تعهدنامه بايد كارت شناسايي هم همراهتان باشد. آنها تعهدنامه را براي كارگروه خواهند فرستاد.
هر گونه محتواي مجرمانه موجود در سايت يا وبلاگ خود (بر اساس فهرست مصاديق محتواي مجرمانه (http://samandehi.ir/mainMenuNL.html) قانون جرايم رايانه‌اي) را حذف كنيد. ممكن است دقيقاً ندانيد كه كدام يك از مطالب شما داراي ايراد است. در اين صورت مي‌توانيد با شماره تلفني كه در متن نامه دريافتي در گام ۲ قرار دارد تماس بگيريد تا مواردي از محتواي مجرمانه كه در سايت يا وبلاگ شما وجود دارد را به شما بگويند. يادتان باشد كه افرادي كه پشت همين خط تلفن هستند، نهايتاً درخواست رفع فيلتر شما را براي كارگروه خواهند فرستاد.
گام ۷ را آنقدر تكرار كنيد تا درخواست رفع فيلتر سايت شما از طرف آنها براي كارگروه فرستاده شود. من هر ۲ روز يكبار تماس مي‌گرفتم و پيگير مي‌شدم كه نتيجه كار من چه شد و درخواست رفع فيلتر فرستاده شد يا نه.
اگر مي‌خواهيد سايت يا وبلاگتان از فيلتر خارج شود، تا زماني كه هنوز فيلتر هستيد اقدام به تغيير در نشاني فيلترشده يا راه‌اندازي آدرس اينترنتي جديد با محتواي قبلي يا راه‌اندازي سايت با پروتكل https نكنيد كه تخلف محسوب مي‌شود و كل فرآيند رفع فيلتر را تعطيل مي‌كند. همچنين سعي كنيد تا زماني كه سايت يا وبلاگ شما رفع فيلتر نشده است، آن را در وضعيت آماده و مناسبي نگاه داريد كه موقع بررسي آن در كارگروه، سايتتان از دسترس خارج نشود (down نشود) كه اين هم باعث مي‌شود دوباره فرآيند از گام ۷ تكرار گردد.
با انجام گام‌هاي فوق، سايت يا وبلاگ شما بررسي شده و در صورت رفع اثر محتواي مجرمانه يا بروز اشتباه احتمالي در سامانه ******** كشور و نيز موافقت دبيرخانه كارگروه، سايت يا وبلاگ شما ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت رفع فيلتر خواهد شد.
اگر از گام‌هاي فوق نتيجه نگرفتيد و سايتتان همچنان مسدود بود، دوباره به گام ۷ برويد و از آنها بپرسيد كه چكار بايد بكنيد. احتمالاً هنوز محتواي مجرمانه‌اي در سايت شما هست كه پاكسازي نشده است! اگر تعداد مطالب سايت يا وبلاگتان زياد باشد و به خصوص اگر انجمن (فروم) داشته باشيد، اين فرآيند ممكن است بسيار زمان‌بر باشد.

منبع (http://www.tafreevar.com/2795/unblock-your-site-blog)

nightman
March 7th, 2011, 17:02
سلام دوستان من امروز از طرف ساماندهی اخطار دريافت کردم به دليل دادن پيام خصوصی به کل اعضا ی
انجمن و تبليغ يک سايت موزيک
الان به نظرتون چی کار کنم گفتن بايد کل پيام خصوصی ها از ديتا بيس پاک بشه و
همينطور قبل از ارسال پيام خصوصی به کل اعضا يک نسخه ارسال کنيد واسه ما و تاييده بگيريد :107:

ali2k
March 7th, 2011, 17:11
الان به نظرتون چی کار کنم گفتن بايد کل پيام خصوصی ها از ديتا بيس پاک بشه و
چیکار میشه کرد ؟ /:) باید انجام بدی دیگه !
تا حالا اینجوری نبود که پیام ها رو هم تایید کنند :-o اینجوری که پیش بره در آینده یک دسترسی مدیریت کامل به کل سایت باید همه بسازن بفرستن اونجا که هروقت کاری داشتن دیگه ما رو زحمت ندن خودشون راحت باش ... 8-}

nightman
March 7th, 2011, 17:22
چیکار میشه کرد ؟ /:) باید انجام بدی دیگه !

راستشو بخوای نميتونم يه همچين توهينی رو تحمل کنم
ترجيح ميدم فيل تر باشم ولی اينقدر تهقير نشم

ShahroKH
March 7th, 2011, 18:44
دیگه پیام خصوصی سایت ها رو که دیگه نمیتونن بخونن تخیلی نشو برادر :d

nightman
March 7th, 2011, 18:51
دیگه پیام خصوصی سایت ها رو که دیگه نمیتونن بخونن تخیلی نشو برادر :d

انقدر آدم فضول و دشمن واسه سايتی که بزرگ ميشه هست که لازم نيست اونا بين بخونن
تازه کی گفته نميتونن بخونن ;)

ShahroKH
March 7th, 2011, 19:05
چه جوری میتونن بخونن ؟ مثلا فرض کن شما ویبولتین داری اونا از کجا میدونن ؟ مگه اینکه عضو سایتتون باشن و براشون فرستاده شده باشه

delta
March 9th, 2011, 10:16
انقدر آدم فضول و دشمن واسه سايتی که بزرگ ميشه هست که لازم نيست اونا بين بخونن
تازه کی گفته نميتونن بخونن ;)

خیر نمیتوانند بخونند.مگر شما از سیستمی اختصاصی عجیب و غریب استفاده کنید!

M-Soltani.ir
March 9th, 2011, 18:30
خب حتما عضو سایت هستند دیگه...
از اینا هیچی بعید نیست 8-)

nightman
March 9th, 2011, 18:37
خیر نمیتوانند بخونند.مگر شما از سیستمی اختصاصی عجیب و غریب استفاده کنید!

وی بولتين هست و شايد چون سايتم در مورد سياست و اقتصاد مطلب زياد توش
ميزارن يک فال گوشی چيزی گزاشتن
وگر نه از کجا ميتونن بفهمم که من واسه سايت موزيک تبليغ کردم اونم پيام خصوصی
و ادرس جديدش که فيلی نيست و به بقيه اطلاع رسانی کردم؟
در ضمن من دنبال کارش نرفتم و مثل يک مرد فيلی شدم :))
و همينطور کارم رو ادامه ميدم
به نظرم نبايد گردن کج کرد
من کار اشتباهی نکردم که بخوام گردن جلو اونا کج کنم
البته دارم به کاربرام چيز رايگان ميدم :-*

Amir.Mansoury
March 14th, 2011, 12:52
شما چرا اینقدر لقمه را دوره خودتون میپیچونید. اینا حتی ارزش ندارند دربارشون فکر کنید.

دوستان عزیز. یک ssl ثبت کنید هم خیال خودتون را راحت کنید هم کاربراتون. همین.

چندین بار به مدیر موزیک باران گفتم. هرروز دامین عوض میکنه باید هی بگردیم تا پیداش کنیم. خرجش یک ssl است.

AmirHosein
March 14th, 2011, 21:51
شما چرا اینقدر لقمه را دوره خودتون میپیچونید. اینا حتی ارزش ندارند دربارشون فکر کنید.

دوستان عزیز. یک ssl ثبت کنید هم خیال خودتون را راحت کنید هم کاربراتون. همین.

چندین بار به مدیر موزیک باران گفتم. هرروز دامین عوض میکنه باید هی بگردیم تا پیداش کنیم. خرجش یک ssl است.
خوراکش هم بلاک کردن آیپی ssl هست!

Amir.Mansoury
March 15th, 2011, 14:51
خوب از domain valid استفاده کنند!!!

nightman
March 15th, 2011, 19:58
خوب از domain valid استفاده کنند!!!

يعنی چی از دامين وليد استفاده کنيم ميشه بيشتر توضيح بدين؟
راستی اگه ميتونن ssl رو فيلی کنن چرا مال يوتيوب رو فيلی نميکنن؟

AmirHosein
March 16th, 2011, 12:56
يعنی چی از دامين وليد استفاده کنيم ميشه بيشتر توضيح بدين؟
راستی اگه ميتونن ssl رو فيلی کنن چرا مال يوتيوب رو فيلی نميکنن؟
اونم میزنن آیپی هاش توی ایران رو بلوک میکنن بچه های بالا خیالت راحت فیس بوک که 24 ساعته بلاک هست یوتوب عشقیه!:71:

Amir.Mansoury
March 16th, 2011, 20:08
https://www.youtube.com/

nightman
March 18th, 2011, 15:37
اونم میزنن آیپی هاش توی ایران رو بلوک میکنن بچه های بالا خیالت راحت فیس بوک که 24 ساعته بلاک هست یوتوب عشقیه!:71:
آی پی های يتويوب خيلی تغيير ميکنه
من خودم تو بازه زمانی 1 ماه 4-5 رنج آی پی مختلف ازش ديدم
https اش هم فيلی نيست ولی نميدونم چرا https فيس بوک رو تونستن از کار بندازن

lvlehrad
March 19th, 2011, 22:23
خوب انتظار داری تو تعهدنامه چی بنویسن ؟؟؟ منم خوندم چیز خاصی نداشت... خوبه حالا ننوشته اگر تعهد بدی و بعدش سایتت مورد دار باشه چه بلایی سرت میارن :دی

mamad63
April 12th, 2011, 04:46
من تو یه سایت خوندم استفاده https برای سایت جرم حساب میشه کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

M-Soltani.ir
April 12th, 2011, 07:30
من تو یه سایت خوندم استفاده https برای سایت جرم حساب میشه کسی در این مورد اطلاعاتی داره؟

برای سایت هایی که میخوان ف ی ل ت ر نشند!
برای سایت های تجاری که به خاطر امنیت این کارو میکنند مشکلی پیش نمیاد

hamid.jafary
April 14th, 2011, 11:04
https://www.youtube.com/
ولی سرورهای ویدیو با https سرویس نمیدند پس نمیشه ویدیو رو دید.

ppro
April 25th, 2011, 16:31
فرم اش عادی بود... رفع ***** شدی؟

---------- Post added at 03:31 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

رفع ک***** شدی؟ امتحانی برای *** شدن کلمه ف*****ی!