PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت ایمیل برای حذف دیوار از سایت

delshad
January 9th, 2022, 17:58
سلام دیروز یه ایمیل از طرف دیوار برای ما ارسال شده که میگه 48 ساعت وقت داری برنامه ما رو از سایت برداری چون طبق قانون حق پخش نداری؟ چرا؟ این همه سایت گذاشتن برنامه اینا رو یعنی فقط من باید بردارم؟ کسی اطلاع داره چطوریه41161

- - - Updated - - -

مطلب هم عادی بود مثل بقیه مطالب گذاشته بودمش

mehrania
January 10th, 2022, 00:58
بهتر نبود به جای تایپک زدن ، به پشتیبانی دیوار تماس بگیرید و علت رو جویا می شدید ؟

Sajad.Parsa
January 10th, 2022, 01:03
ممکنه راست باشه به هر حال باید از پشتیبانی دیوار بپرسی

ولی اخیرا خیلی فعال شدن مرتب تبلیغ میکنن و ...

sarvfilmir
January 11th, 2022, 01:10
دوست عزیز ما اصلاً نمیدونم مطلب شما چی بود شاید سورسی چیزی ااستفاده ارائه کردی . در غیر این صورت نشر برنامه نیازمندیهای دیوار غیر قانونی نیست چون در تمام سایت های ایرانی و خارجی هست. بعدشم اصلا ایمیل از کجا اومده شما فقط یه متن خالی برای نمایش قرار دادی . شما مطلبی که نوشته بودی با ایمیلی که این نامه براتون ارسال کرد ارسال کنید . در ضمن اولین مرجعه اخطار دهنده کمیته *****ینگ هست که اسم پیامکش به انگلیسی نوشته دادگستری

delshad
January 12th, 2022, 11:54
بهتر نبود به جای تایپک زدن ، به پشتیبانی دیوار تماس بگیرید و علت رو جویا می شدید ؟

والا اون ایمیلی که برام اومده هر چند بهش ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده با پشتیبانی دیوار هم ایمیل زدم انگار ربات جواب میده بازم تکرار میکنه طبق ایمیل 48 ساعت وقت داری حذف کنی

- - - Updated - - -

ممکنه راست باشه به هر حال باید از پشتیبانی دیوار بپرسی

ولی اخیرا خیلی فعال شدن مرتب تبلیغ میکنن و ...

اخه چرا فقط سایت من ، 9 ساله سایت دارم و شاید 6 سال باشه برنامه دیوار رو قرار دادم میتونم هزار سایت هست برنامشون رو قرار داده

- - - Updated - - -

دوست عزیز ما اصلاً نمیدونم مطلب شما چی بود شاید سورسی چیزی ااستفاده ارائه کردی . در غیر این صورت نشر برنامه نیازمندیهای دیوار غیر قانونی نیست چون در تمام سایت های ایرانی و خارجی هست. بعدشم اصلا ایمیل از کجا اومده شما فقط یه متن خالی برای نمایش قرار دادی . شما مطلبی که نوشته بودی با ایمیلی که این نامه براتون ارسال کرد ارسال کنید . در ضمن اولین مرجعه اخطار دهنده کمیته *****ینگ هست که اسم پیامکش به انگلیسی نوشته دادگستری

ایمیل از طرف legal@divar.ir برام اومده دیگه هم جواب نداده برنامه رو فقط با توضیحات قرار دادم بودم مثل یک مطلب عادی و هیچ تغییری تو برنامه داده نشده بود دقیقا مثل این جیمیل https://www.dailymobile.ir/3677/gmail-app-for-android/ من سایتم تو ساماندهی ثبته الان نمیدونم چرا فقط برای من اخطار زدن اصلا جواب هم نمیدن ببینم با حذف مستقیم لینک های دانلود راضی میشن مجبور شدم کل مطلب رو بردارم - کسی نمیتونه کمکی کنه بهم؟

ali215215
January 13th, 2022, 12:43
به خاطر سو استفاده های غیر قاونی میگن
مثلا طرف بر میداره اپ را تغییر میدهد یا مثل اون می سازد
دیوار داره می گه هر کی اپ ما را بخواهد دانلود کند یا باید از سایتها معتبر باشه مثل کافه بازار یا از سایتهای خودشون یا سایت های تایید شده
مشخص هست چی داره می گه

delshad
January 13th, 2022, 13:57
به خاطر سو استفاده های غیر قاونی میگن
مثلا طرف بر میداره اپ را تغییر میدهد یا مثل اون می سازد
دیوار داره می گه هر کی اپ ما را بخواهد دانلود کند یا باید از سایتها معتبر باشه مثل کافه بازار یا از سایتهای خودشون یا سایت های تایید شده
مشخص هست چی داره می گه

من هیچ تغییری توی برنامه نداده بودم 9 ساله سایت رو دارم و شاید 6 ساله دیوار رو قرار دادم به همون ایمیل زدم که مثلا حداقل مطلب رو کامل حذف نکنم و کاربر رو هدایت کنم از گوگل پلی نصب کنه بازم هیچ جوابی بهم ندادن حداقل تو صد مطلبم دیوارو لینک کردم حالا باید صد مطلب رو ویرایش کنم و گوگل و ... اصلا پشتیبانی انگار رباته داره جواب میده خب چیزی مشکل داره مثل آدم بیایین بگین فلان چیزو درست کن ما هم میگیم چشم چرا با زور و تهدید باید بگن اونم چرا فقط سایت من وقتی کل سایت های ایرانی و وبلاگ و صد تا سایت دیگه گذاشتن - طرف بخواد بدافزار پخش کنه از سایت انجام نمیده یه میلیون میده به یه کانال تلگرام تو یه ساعت 10 هزار تا نصب میگیره کارشو میکنه یعنی خودشون از این خبر ندارن - خیلی از افراد هستن اصلا نمیخوان بازار رو نصب کنن مجبورن بیان مستقیم دانلود کنن

hamra
January 13th, 2022, 21:02
من هیچ تغییری توی برنامه نداده بودم 9 ساله سایت رو دارم و شاید 6 ساله دیوار رو قرار دادم به همون ایمیل زدم که مثلا حداقل مطلب رو کامل حذف نکنم و کاربر رو هدایت کنم از گوگل پلی نصب کنه بازم هیچ جوابی بهم ندادن حداقل تو صد مطلبم دیوارو لینک کردم حالا باید صد مطلب رو ویرایش کنم و گوگل و ... اصلا پشتیبانی انگار رباته داره جواب میده خب چیزی مشکل داره مثل آدم بیایین بگین فلان چیزو درست کن ما هم میگیم چشم چرا با زور و تهدید باید بگن اونم چرا فقط سایت من وقتی کل سایت های ایرانی و وبلاگ و صد تا سایت دیگه گذاشتن - طرف بخواد بدافزار پخش کنه از سایت انجام نمیده یه میلیون میده به یه کانال تلگرام تو یه ساعت 10 هزار تا نصب میگیره کارشو میکنه یعنی خودشون از این خبر ندارن - خیلی از افراد هستن اصلا نمیخوان بازار رو نصب کنن مجبورن بیان مستقیم دانلود کنن
خب مطلب که ربطی به دیوار نداره و نیازی به حذف نیست - فقط لینک برنامه رو حذف کنید و کاربرانتون رو هدایت کنید به گوگل پلی و یا ...
ساماندهی زمانیکه اطلاعیه حذف لینک به سایت ها میفرسته میگه لینک رو فقط حذف کنید کافی هست و مطلب رو نیاز نیست حذف کنید (مگر اینکه متن غیر مجاز باشه که بحثش جداست)

هرچند که...
دیوار کیلویی چنده ؟

شما حتی برنامه رو حذف نکنید دیوار نمیتونه شکایتی کنه یا اگر شکایتی هم بکنه به جایی نمیرسه . چون اولا شما سورس برنامه رو که نمیفروشید یا منتشر نکردید فقط دارید برنامه رو معرفی میکنید و به اشتراک گذاشتید که خود دیوار هم برنامه رو در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته و شما هیچ خلاف و جرمی مرتکب نشدید .
دیوار برای کلاس کاری این ایمیل رو فرستاده براتون . وگرنه بیشتر این ایمیل جنبه خنده داره - تازه باید بیاد از شما و هزاران سایت دیگر تشکر ویژه بکنه که دارید اپ اونها رو معرفی میکنید و رشد میدید با اینکار.

delshad
January 14th, 2022, 13:02
اینش به کنار نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن 20 بار ایمیل زدم به legal@divar.ir یه بار جواب ندادن - یه بار ایمیل بزن به بزرگ ترین شرکت های دنیا یه ساعته جوابتو میدن فوقش یه روز الان یه هفته ست جوابمو ندادن زنگم زدم شماره یه جای دیگه رو دادن به اون جا زنگ زدم شماره جای قبلی رو دادن @-)

hamra
January 14th, 2022, 13:50
اینش به کنار نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن 20 بار ایمیل زدم به legal@divar.ir یه بار جواب ندادن - یه بار ایمیل بزن به بزرگ ترین شرکت های دنیا یه ساعته جوابتو میدن فوقش یه روز الان یه هفته ست جوابمو ندادن زنگم زدم شماره یه جای دیگه رو دادن به اون جا زنگ زدم شماره جای قبلی رو دادن @-)

خب بردار چون هیچ جوابی ندارن برای سوالتون و کارشون غیر حرفه ای هست
بخاطر همین نمیدونن چه جوابی در خطای خودشون به ایمیل شما بدن موندن توش و ایمیل شما رو رد زدن
وگرنه باید سریع جواب میدادن .

delshad
January 14th, 2022, 14:05
چی بگم والا فردا باز زنگ میزنم ببینم چی جواب میدن :-$هر کی پیدا میشه یه ایمیل میزنه به ما

demonvictor
January 14th, 2022, 23:34
ببینین، اتفاقا اینکارشون کاملا حرفه ای هست. چون ملت ایران، دانش اینکه هر برنامه ای رو از سایت اصلیش یا جای مطمعن دانلود کنن رو ندارن و نمیدونن اینکار رو باید چطوری انجام بدن.

شما که نه. ولی من میام و اپلیکیشن دیوار رو، روش یک بدافزار میذارم و شما فایل مخرب رو بجای اپلیکیشن دیوار دانلود میکنی و با نصب کردن اپلیکیشن دیوار، ممکنه تا حدود کمی به فنا بری. مثل اتفاقی که برای خیلی از سیستم عامل های لینوکس میفته وقتی از سایت های دیگه دانلود میشه.

بنابراین، وقتی یه تیم حرفه ای به شما کاری رو میگه انجام بدین، مطمعن باشین دلیلی داره که نمیتونه به همه ی افراد بیاد و توضیح بده من چرا دارم اینکارو انجام میدم.

شما هم انقدر پیگیر ماجرا نشو بیشتر از این.

delshad
January 15th, 2022, 11:47
ببینین، اتفاقا اینکارشون کاملا حرفه ای هست. چون ملت ایران، دانش اینکه هر برنامه ای رو از سایت اصلیش یا جای مطمعن دانلود کنن رو ندارن و نمیدونن اینکار رو باید چطوری انجام بدن.

شما که نه. ولی من میام و اپلیکیشن دیوار رو، روش یک بدافزار میذارم و شما فایل مخرب رو بجای اپلیکیشن دیوار دانلود میکنی و با نصب کردن اپلیکیشن دیوار، ممکنه تا حدود کمی به فنا بری. مثل اتفاقی که برای خیلی از سیستم عامل های لینوکس میفته وقتی از سایت های دیگه دانلود میشه.

بنابراین، وقتی یه تیم حرفه ای به شما کاری رو میگه انجام بدین، مطمعن باشین دلیلی داره که نمیتونه به همه ی افراد بیاد و توضیح بده من چرا دارم اینکارو انجام میدم.

شما هم انقدر پیگیر ماجرا نشو بیشتر از این.

حرف شما درست ولی از بین صد هزار سایت ایرانی چرا فقط به من اخطار دادن ؟ حتی بهشون ایمیل زدم گفتم کاربر رو هدایت میکنم به گوگل پلی تا از اونجا نصب کنه بازم بهم جواب ندادن رفتم ایمیل زدم سایتشون دفعه اول جواب دادن دفعه دوم جواب ندادن فکر کنم مستقیم بلاکم میکننن :64::64:نمیدونم این کارا یعنی چی اونم واسه یه شرکت رسمی میتونست مستقیم بهم زنگ بزنه قربان این کارو بکن اگه نمیکردم اون وقت ایمیل اخطار بده فرض مثال یه سایت خارجی که هزاران برابر از سایت من بزرگتره دیوار رو بذاره چطوری میخوان پیگیری کنن اونو - یعنی وقتی دیوار هنوز شاید صد هزار کاربر نداشت من دیوار رو تو سایتم قرار دادم خدا شاهده بهم زنگ زدن پول دادن برنامه ایرانی بذارم نذاشتم حالا این یه کم آدم زورش میگیره برنامشو رایگان گذشتم به جای اینکه حمایتی چیزی کنه :64:هی روزگار