PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره در رابطه با دسترسی نیرو ها به پروژه ها

AHF-victory
December 21st, 2021, 13:45
درود، دوستان نیاز به مشاوره دارم، ما چندتا پروژه خیلی مهم داریم و حساس که چند سال زحمت کشیده شده، حالا نیرو جدید که میاد باید دسترسی به فرانت و بک پروژه بدیم، که هم تست کنیم اصلا بلد هست یا نه، و هم برای یک ماه آزمایشی
روی پروژه کار کنه.
نیرو ها هم ریموت هستن و سیستم خودشون هست.

ما از گیت استفاده می کنیم.

حالا سوال من اینه!
ما چه کار کنیم کاربرا بعد از رفتن کد هارو نبرن با خودشون؟
یا نتونن از کد ها استفاده کنن

sherman2000
December 22nd, 2021, 11:29
در پروژه های خیلی مهم طبیعتا از افراد با سابقه و مطمئن و شناخته شده استفاده میشه و یا ازشون سفته گرفته میشه و در کنارش افراد جدید زیر نظر مدیر پروژه با آزمون و خطا کردن و شناخت قبلی توانایی تغییرات جدید ایجاد می کنن
من مدتی تبیان بودم که دیتاسنتر هم داره برای یک پروژه سایت جداگانه که البته اهمیت زیادی نداشت از روز اول دسترسی سرور اختصاصی داشتم. یکی از دوستانم هم بزرگترین شرکت هاستینگ ایرانی ۶ ماه اخیر کارمند بود و الان اومده بیرون و کل دیتابیس پرتال مشتریان رو کپی کرده و برای خودش داره! به نظرم داشتن این اطلاعات برای یک نفر بی هیچ دردی نمیخوره چون ساخت و ادامه یک پروژه بزرگ نیازمند تیم توسعه و پشتیبانی و فروش هست و فرضا سورس ها هم لو بره در بلند مدت قابل استفاده نیست. به عنوان مثال یک نفر سورس اسنپ رو داشته باشه چکار می تونه بکنه؟!