PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست دانلود وارز + چند سوال و راهنمایی

ms368
December 2nd, 2021, 16:45
با سلام و عرض ادب
بنده نیاز به یک هاست دانلود ۱۰۰ گیگ برای شروع دارم و نیاز دارم هر ما بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ گیگ به این فضا اضافه کنم

سورسهایی که دارم همگی وارز هستن و دانلود گرافیکی مثل پروژه های افتر افکت و پروژه های نرم افزارهای مشابه هستن و سایتی هم که دارم این پروژه ها رو درونش قرار میدم انگلیسی زبانه و ربطی به ایران نداره
البته سورها رو من رایگان قرار نمیدم و کاربران بابت دانلود باید هزینه پرداخت کنن

میخوام بدونم اگر من از هاست های وارز استفاده کنم، آیا از نظر گوگل جریمه میشم و ممکنه سایت توی نتایج جستجو حذف شه؟

من اصلا مشکلی با هاست دانلود ندارم و در صورتی که هاستینگ عذر منو بخواد میتونم هاستو عوض کنم، اما نگرانیم در مورد خود سایت و حذف از نتایج جستجو هست

ممنون میشم راهنمایی کنید و البته هاست مورد نظر رو معرفی کنید

تشکر.

nojhanacc
December 2nd, 2021, 16:49
با سلام و عرض ادب
بنده نیاز به یک هاست دانلود ۱۰۰ گیگ برای شروع دارم و نیاز دارم هر ما بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ گیگ به این فضا اضافه کنم

سورسهایی که دارم همگی وارز هستن و دانلود گرافیکی مثل پروژه های افتر افکت و پروژه های نرم افزارهای مشابه هستن و سایتی هم که دارم این پروژه ها رو درونش قرار میدم انگلیسی زبانه و ربطی به ایران نداره
البته سورها رو من رایگان قرار نمیدم و کاربران بابت دانلود باید هزینه پرداخت کنن

میخوام بدونم اگر من از هاست های وارز استفاده کنم، آیا از نظر گوگل جریمه میشم و ممکنه سایت توی نتایج جستجو حذف شه؟

من اصلا مشکلی با هاست دانلود ندارم و در صورتی که هاستینگ عذر منو بخواد میتونم هاستو عوض کنم، اما نگرانیم در مورد خود سایت و حذف از نتایج جستجو هست

ممنون میشم راهنمایی کنید و البته هاست مورد نظر رو معرفی کنید

تشکر.

با سلام

هاست وارز موجوده . بدون هیچ محدودیتی .
هاست دانلودم که نیاز دارید میتونید از افر سرور تخفیف ما استفاده کنید

مشخصات:

رم : 16 گیگ به صورت اختصاصی
هارد : 500 گیگ
پورت شبکه 10 گیگ
پردازنده : 12 هسته به صورت اختصاصی

قیمت : 420000 هزار تومان

کد تخفیف دائمی : nojhanacc-----15%

تحویل فوری : از این سرور 2 عدد موجوده .

جهت خرید و یا مشاوره :

021-28424890
09368728710

جهت سفارش افر فوق کلیک کنید (https://clinet.nojhanacc.com/index.php/store/vps-takhfif/iv-takhfif1)