PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریموت زدن به سرور خارجی با واسطه از سرور ایران

hamed_naghdi
December 1st, 2021, 00:41
سلام و قت بخیر. همونطور که می‌دونید ping به سرورهای خارج کشور خیلی کنده و باعث می‌شه خیلی خیلی بسختی بشه با ریموت دسکتاپ کار کرد.
این سوال رو می‌پرسم چون خبر دارم قابل انجامه ولی اونی که بلد بود بهم یاد نداد.
من می‌خوام یه سرور مجازی از ایران بگیرم و روش تنظیماتی انجام بشه تا ترافیک ریموت دسکتاپم رو به سرور مجازی اصلیم که تو خارج کشور هستش هدایت کنه.
مثلا من بجای ip سرور مجازی خارج کشورم این رو بزنم link.domain.com و نام کاربری و رمز عبور سرور مجازی خارج رو بزنم، اما با توجه به تنظیمات صورت گرفته ترافیک از این دامنه منتقل بشه به ریموت دسکتاپ اصلی (خارج) و باعث بشه که روان کار کنم.
بازم می‌گم یکی رو می‌شناسم که بلده ولی متاسفانه دانشش رو در اختیارم نمی‌ذاره. بعید می‌دونم کار سختی باشه.
اگر هم خودم تونستم راهش رو پیدا کنم حتماً به اشتراک می‌ذارم تا دوستان هم استفاده کنن.
منتظر دوستانی که بلد هستن هستم.
پاینده و پیروز باشید.

ss_movies
December 2nd, 2021, 14:51
how configure rd gateway
اینو تو گوگل سرج کن کلی اموزش هست

- - - Updated - - -

به اون دوستت هم بگو اینقدر عقده ای بازی در نیاره دانش باید انتقال پیدا کنه

hamed_naghdi
December 2nd, 2021, 15:11
how configure rd gateway
اینو تو گوگل سرج کن کلی اموزش هست

- - - Updated - - -

به اون دوستت هم بگو اینقدر عقده ای بازی در نیاره دانش باید انتقال پیدا کنه

خیلی ممنون از راهنمایی شما.

من برنامه نویس وب هستم، همیشه دانشم رو در اختیار دیگران قرار می‌دم ولی ایشون نمی‌دونم چرا اینطوری فیلم در آورده.
دقیقا اگه دانش انتقال داده نشه به هیچ دردی نمی‌خوره. و سطح علم بالا نمی‌ره.

بازم ممنون.

farhadhelix
December 3rd, 2021, 04:33
سلام و قت بخیر. همونطور که می‌دونید ping به سرورهای خارج کشور خیلی کنده و باعث می‌شه خیلی خیلی بسختی بشه با ریموت دسکتاپ کار کرد.
این سوال رو می‌پرسم چون خبر دارم قابل انجامه ولی اونی که بلد بود بهم یاد نداد.
من می‌خوام یه سرور مجازی از ایران بگیرم و روش تنظیماتی انجام بشه تا ترافیک ریموت دسکتاپم رو به سرور مجازی اصلیم که تو خارج کشور هستش هدایت کنه.
مثلا من بجای ip سرور مجازی خارج کشورم این رو بزنم link.domain.com و نام کاربری و رمز عبور سرور مجازی خارج رو بزنم، اما با توجه به تنظیمات صورت گرفته ترافیک از این دامنه منتقل بشه به ریموت دسکتاپ اصلی (خارج) و باعث بشه که روان کار کنم.
بازم می‌گم یکی رو می‌شناسم که بلده ولی متاسفانه دانشش رو در اختیارم نمی‌ذاره. بعید می‌دونم کار سختی باشه.
اگر هم خودم تونستم راهش رو پیدا کنم حتماً به اشتراک می‌ذارم تا دوستان هم استفاده کنن.
منتظر دوستانی که بلد هستن هستم.
پاینده و پیروز باشید.

سلام

میکروتیک ایران تهیه کنید و پورت 3389 رو فروارد کنید به سمت سرور مجازی خارجتون .

با rd هم میتونید ولی شما صرفا میخواید ترافیک واسط داشته باشید همین کفایت کارتون رو میده