PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت نابسمان اینترنت مخابرات

saeed1988m
November 4th, 2021, 19:23
درود دوستان
تقریبا 4 روز میشه ما مشکل شدید افت سرعت داریم دقیقا روزی که قبض پرداخت شده از اون روز اتفاقات عجیبی افتاده کلا خط انگار کار نمیکنه و تلفن هیچ صدایی نداره حتی یه طرفه هم نشده از طرفی 3 روز اعلام خرابی کردیم اصلا انگار نه انگار برای اینترنت هم زنگ میزنیم و تیکت میدیم میگن مشکلی نداره خط داستان هر چی هست از خود سیم کشی یا مودم ایناست سیم کشی رو که من اصلا مستقیم همون سیمی که اومده تو جعبه تقسیم کشیدم مودم هم بردم تست کردیم جایی کاملا بدون مشکل هست کلا اصلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن
از دوستان کسی الان این مشکل براش پیش اومده چون بعید میدونم تنها برا من باشه(تهران - نواب) سایت مخابرات که بالا نمیاد مخابرات 2020 زنگ میزنم دوتا بوق میخوره قطع میشه اصلا اوضاعیه

amir rasouli nas
December 19th, 2021, 03:09
سلام میتونین از اینترنت اسیاتک استفاده کنین از پینگ مناسبی داره هم سرعت خوبی داره از دیتاسنتر برج میلاد نت میدن کیفیت بالایی داره نسب به مخابرات

میهن چت قدیمی ترین و بهترین چت روم (http://mihanfree.ir/) فارسی برای تمام ایرانیان

farhadhelix
December 20th, 2021, 08:10
درود دوستان
تقریبا 4 روز میشه ما مشکل شدید افت سرعت داریم دقیقا روزی که قبض پرداخت شده از اون روز اتفاقات عجیبی افتاده کلا خط انگار کار نمیکنه و تلفن هیچ صدایی نداره حتی یه طرفه هم نشده از طرفی 3 روز اعلام خرابی کردیم اصلا انگار نه انگار برای اینترنت هم زنگ میزنیم و تیکت میدیم میگن مشکلی نداره خط داستان هر چی هست از خود سیم کشی یا مودم ایناست سیم کشی رو که من اصلا مستقیم همون سیمی که اومده تو جعبه تقسیم کشیدم مودم هم بردم تست کردیم جایی کاملا بدون مشکل هست کلا اصلا معلوم نیست دارن چیکار میکنن
از دوستان کسی الان این مشکل براش پیش اومده چون بعید میدونم تنها برا من باشه(تهران - نواب) سایت مخابرات که بالا نمیاد مخابرات 2020 زنگ میزنم دوتا بوق میخوره قطع میشه اصلا اوضاعیه

سلام

بنده هم نواب هستم چنین مشکلی ندارم

sherman2000
December 20th, 2021, 19:19
درود دوستان

تهران توحید هستیم مشکلی نداره
مودم یا تلفن از ورودی ساختمون در وصل کنید تست بگیرید ممکنه علت سیم کشی خونه باشه اگر اختلال دارید زنگ بزنید خرابی تلفن بیان بررسی کنن
شما پارامتر snr و نویز از مودم چک کنید.
از پرتال تست سرعت بگیرید بفرستید برای کارشناس فورا پاسخ میدن تماس تلفنی نیاز نیست تیکت بزنید:

https://adsl.tci.ir/panel

Nikihost
December 28th, 2021, 00:19
سلام.اگر میبینید کارتون راه نمی افتد و پیگیری کردید در سایت https://195.cra.ir/ شکایت کنید.فوری پیگیری میکنند