PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور 520 کلودفلار

kamyabs
October 17th, 2021, 19:10
سلام دوستان
من سایت قبلیم نزدیک 4 سال روی کلودفلار بود و مشکلی نداشت چند روز پیش با ارور های 520 هر دقیقه یا در ساعات خاصی واقعا اذیت کرد من اول فک کردم این مشکل برای سرور هست و رفتم سرور عوض کردم ولی دوباره همین مشکل روی سرور جدید ایجاد شده و این مشکل حل نشده کسی میدونه باید چیکار کنم

Sajad.Parsa
October 17th, 2021, 20:00
رنج های cloudflare آپدیت شدن رنج ای پی های اونو در فایروال هاتون آزاد نمایید و مشخص کنید که IP Real رو توسط هدر ازشون دریافت کنه تا با مشکل مواجه نشید

kamyabs
October 17th, 2021, 22:32
یعنی 5 روز پیش آپدیت شدند ؟

بعدش یه مشکلی که الان توجه کردم و پشتیبانی سرور میگه داره حملات ddos قوی انجام میشه و بعد از اون این اتفاق میافته

farhadhelix
October 18th, 2021, 07:14
سلام

اون لحظه منابع هاستتون رو چک کنید یا سرورتون رو

kamyabs
October 18th, 2021, 07:43
سرور با دستور htop چک میکنم ولی میبینم لود خیلی پایینه و مشکل نداره یکدفعه قطع میشه برای 2 دقیقه دوباره وصل میشه

farhadhelix
October 18th, 2021, 18:40
شبکه سرورتون قطع میشه؟

kamyabs
October 21st, 2021, 21:30
بله کلا برای 2 دقیقه الی 3 دقیقه کلا کل ping سرور از بین میره

ximenes
October 22nd, 2021, 20:55
موردی که می‌فرمایید باید دقیق بررسی بشه. امکان وجود محدودیت در کانفیگ‌های نرم‌افزاری سرور نیز هست.
اول و اول لاگ وب‌سرور رو در وضعیت فعلی بررسی کنید. در صورتی که متوجه اشکال به صورت دقیق نشدید کلودفلیر رو غیرفعال و بعد لاگ بخش‌های مختلف (وب‌سرور، فایروال و ...) رو بررسی کنید.