PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وارد كردن اطلاعات ديتابيس

soheilsan
March 5th, 2011, 14:41
سلام
من فايل ها را آپلود كردم. حالا اطلاعات ديتابيس را در كدام فايل بايد وارد كنم؟ فايل configuration.php خاليه!!!

soheilsan
March 6th, 2011, 11:11
كسي مايل هست به من كمك كنه؟

EXXXIR
March 6th, 2011, 12:03
سلام کامل تر توضیح بدید که بشه کمکتون کرد.

تازه می خواین نصب کنید؟ یا آپگرید کردید؟ یا سرور منتقل شده؟

اگر configuration.php خالیه از فایل اصلی که دارید مشخصات دیتابیس شامل نام دیتابیس، یوزر و رمز عبور وارد کنید و دوباره آپلودش کنید.

soheilsan
March 6th, 2011, 22:28
تازه براي اولين بار مي خ.اهم نصب كنم ونسخه 4.3.1 هم هست كه از همين سايت در تاپيك "مديريت هاست" دانلود كردم. و متوجه قسمت دوم نشدم، در كدام فايل بايد اطلاعات را وارد كنم؟

soheilsan
March 7th, 2011, 18:17
واقعا از شما بعيده مثلا حرفه اي هستيد!!!
لطفا جواب سوال منو بديد برم دنبال كار و زندگيم.

EXXXIR
March 7th, 2011, 18:36
آموزش نصب whmcs (http://client.venon.ir/knowledgebase/5/--WHMCS.html)

جدیدا نمی دونم چرا جز تاپیک های خرید و فروش دوستان جواب نمیدن :)

exactserver
March 9th, 2011, 01:36
سلام

یه فایل با configuration.php.new هست کلمه .new رو بردارید و داخل فایل اطلاعات دیتا بیش رو ادیت کنید نصب میشه من خودم اینکار رو انجام دادم.

soheilsan
March 9th, 2011, 12:31
عرض كردم خدمتون. اين پوشه خاليه!!
من كه كم آوردم .كسي برام نصبش مي كنه؟

exactserver
March 9th, 2011, 13:14
خوب ناقص آپلود شده به احتمال زیاد.
من می تونم براتون نصب و کانفیگ کنم و به شما تحویل بدم.

soheilsan
March 29th, 2011, 11:09
سلام
دوستان من مي خواهم اطلاعات ديتابيس را در فايل مربوطه وارد كنم اما كدش را ندارم.اگر ممكنه كد وارد كردم اطلاعات ديتا بيس را محبت كنيد.

astro.alireza
March 29th, 2011, 12:50
lkمن متوجه نمی شم مشکلتون کجاست. اگه فایل کانفیگتون خالیه، خب یه نسخه تکمیل شده اش رو آپلود کنید. توی نصب whmcs که اصلا نوشتن کانفیگ لازم نیست، مطمئن هستید راه درست نصب رو طی می کنید؟ آموزش نصب تو سایت whmcs هست. حتما مطالعه بفرمایید.

soheilsan
March 30th, 2011, 16:57
دوست عزيز اشتباه از من بود. به كمك ساپورت whmcs نصب كرم. خيلي معذرت مي خواهم.