PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام توی استارتاپ

alirezaahmadi313
October 11th, 2021, 14:24
موقعیت شغلی خوب توی استارتاپ دارم. یه مطلبی هم توی سایت شتابدهنده پیدایش خوندم که می گفت کار توی استارتاپ ها خیلی خوبه
کسی تجربه کار در استارتاپ داره؟

demonvictor
October 11th, 2021, 18:55
موقعیت شغلی خوب توی استارتاپ دارم. یه مطلبی هم توی سایت شتابدهنده پیدایش خوندم که می گفت کار توی استارتاپ ها خیلی خوبه
کسی تجربه کار در استارتاپ داره؟

دوست عزیزم، من نمیدونم پورسانتی از سایت پیدایش داری پول میگیری، ادمینشی، پروژه ی سعوشو گرفتی، بابا اصلا الان چندماهه هی داری میایی ثبت نام میکنی یه سوال در مورد این میپرسی. اصلا کسی هم اسمشم نشنیده. اگر ادمینشی، اینجوری به نتیجه نمیرسی. برو یه تبلیغات درست حسابی انجام بده، حیفه این زمان که داری این شکلی صرف کسب و کارت میکنی. شما ماشالله قراره کسب و کارارو سرعت بدی کارش رو. اینجوری هر روز یه حساب کاربری ثبت کنی بیایی تو فوروم یه سوال بپرسی اسم سایتتو بیاری که نمیشه که. حالا خودت میدونی. قرارم نیست بیایی الان یه عالمه سند رو کنی که نه تو صاحب این سایته نیستی قصدت تبلیغات نیست وو بخایی بهم ثابت کنی که یخ سرد نیست. من فقط دیدم داری تو انجمن چند وقته هی ثبت نام حساب کاربری میکنی اینجوری یه سوال در مورد سایتت میپرسی، لازم دونستم بگم زمانی که داری هزینه ی این کارت انجام میدی، نسبت به هزینه ی تبلیغات خیلی سنگین تره. خودت دانی.