PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارک نامحدود دامنه

yasgig
March 5th, 2011, 11:21
با سلام
آیا روشی هست که بشه کاربر دی ان اس سایت مارو توی توی پنل دامنه خودش ثبت کنه و سایت مارو نشون بده؟من یه سرور مجازی دارم و توش وبلاگ ارائه میدم.حالا سیستم ما امکان اتصال دامنه به وبلاگ رو هم داره.الان باید دامنه کاربر رو به صورت دستی ابتدا در پنل سرور ثبت کنم تا وبلاگ کاربر در دامنه خودش نشان داده شود ولی من می خوام بدون اینکه دامنه را در پنل سرور ثبت کنم کاربر با زدن دی ان اس ما در پنل دامنه خود مستقیما وصل بشه.
آیا روشی هست؟در ضمن من از پنل کلوکسو استفاده میکنم
ممنون

yasgig
March 10th, 2011, 23:48
واقعا راهی نیست واسه این کار؟

nezar
March 11th, 2011, 02:28
با سلام بستگی به سیستم وبلاگدهی‌تون داره!
اگه سیستم وبلاگدهی شما مانند "وردپرس شبکه ای" با ایجاد یک alias name و فعال کردن WildCard
امکان ساخت ساب دامنه مجازی و اضافه کردن را بدهید دیگر نیازی به اضافه کردن دامنه جدید در پنل نیست.

yasgig
March 11th, 2011, 05:43
اگه سیستم وبلاگدهی شما مانند "وردپرس شبکه ای" با ایجاد یک alias name و فعال کردن WildCard
امکان ساخت ساب دامنه مجازی و اضافه کردن را بدهید دیگر نیازی به اضافه کردن دامنه جدید در پنل نیست.
سلام
سیستم وبلاگ مشکلی نداره و کار میکنه.منظور من این بود که چجوری میشه دی ان اس دامنه ای رو تغییر داد به سرور ما و سایت ما توی اون دامنه نشون داده بشه بدون اینکه دامنه طرف در پنل هاست ما ثبت بشه.الان مثلا توی سیستم وبلاگ دهی وبلاگ news.yasgig.ir روی دامنه forushande.ir پارک شده ولی نشون نمیده.باید دامنه forushande.ir توی پنل هاست ثبت بشه تا وقتی آدرس forushande.ir زده شد وبلاگ news.yasgig.ir نشون داده بشه.
با تشکر

nezar
March 11th, 2011, 11:58
سلام
سیستم وبلاگ مشکلی نداره و کار میکنه.منظور من این بود که چجوری میشه دی ان اس دامنه ای رو تغییر داد به سرور ما و سایت ما توی اون دامنه نشون داده بشه بدون اینکه دامنه طرف در پنل هاست ما ثبت بشه.الان مثلا توی سیستم وبلاگ دهی وبلاگ news.yasgig.ir روی دامنه forushande.ir پارک شده ولی نشون نمیده.باید دامنه forushande.ir توی پنل هاست ثبت بشه تا وقتی آدرس forushande.ir زده شد وبلاگ news.yasgig.ir نشون داده بشه.
با تشکر

بله متوجه منظورتون هستم
باید سیستم وبلاگدهی‌تون این امکان رو داشته باشه یا بهش اضافه کنید.
مثلا برای وردپرس این پلاگین دقیقا همین کار رو می‌کنه : WordPress MU Domain Mapping (http://wordpress.org/extend/plugins/wordpress-mu-domain-mapping/)
پ.ن: اگه نتونستید، با یه اسکریپت ساده و استفاده از APIهای خود kloxo براحتی می تونید دامنه ها را ایجاد کنید. (در سیستم وبلاگ‌دهی)