PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساختن انواع اکانت ها در میکروتک

sinamsh
March 5th, 2011, 02:17
سلام .
می خوام آموزش دقیق ساخت انواع اکانت محدود و غیر محدود رو یکی که کامل میدونه بنویسه در میکروتک (winbox)
شامل : تست - مولتی لاگین که زیر شاخه های زیادی دارن مثل : محدویت زمانی - سرعتی - حجمی و....
ممنون میشم . اگه با عکس باشه که چه بهتر .

rn4j1m1
March 5th, 2011, 03:48
سلام .
می خوام آموزش دقیق ساخت انواع اکانت محدود و غیر محدود رو یکی که کامل میدونه بنویسه در میکروتک (winbox)
شامل : تست - مولتی لاگین که زیر شاخه های زیادی دارن مثل : محدویت زمانی - سرعتی - حجمی و....

توی winbox شما نمیتونید هیچ محدودیتی برای کاربر بزارید
باید از یه radius server استفاده کنید مثل :
Mikrotik UserManager
IBSng
,...

---------- Post added at 03:47 AM ---------- Previous post was at 03:46 AM ----------

دوست عزيز تاپيک های مربوط به چيز پی ان خلاف قوانين فروم هست

۶- از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

شما فکر میکنید میکروتیک با اون عظمتش فقط واسه چیز میز استفاده میشه ؟

---------- Post added at 03:48 AM ---------- Previous post was at 03:47 AM ----------

کی اینجا حرف از چیز زد ؟

reza115
March 5th, 2011, 08:45
سلام .
سلام

اگه خواستی کامل آموزش میدم !

آی دی بنده : reza_ajori

saeed25
March 5th, 2011, 11:41
توی winbox شما نمیتونید هیچ محدودیتی برای کاربر بزارید
باید از یه radius server استفاده کنید مثل :
Mikrotik UserManager
IBSng
,...

---------- Post added at 03:47 AM ---------- Previous post was at 03:46 AM ----------

شما فکر میکنید میکروتیک با اون عظمتش فقط واسه چیز میز استفاده میشه ؟

---------- Post added at 03:48 AM ---------- Previous post was at 03:47 AM ----------

کی اینجا حرف از چیز زد ؟

با دروود
دردانشگاه ما براي دادن اينترنت و به اشتارك گذاري آن،از Mikrotik و براي اكانتينگ از SIB استفا ه مي كنند!
باشد كه سرپرستان دريابند كه هريزي كه براي چيز ميز استافده مي شود حتمن تنها مورد استافده چيز ميز نمي باشد!!و يكي از آن مورد ها مي باشد.

sinamsh
March 5th, 2011, 12:42
من اصلا حرفی از چی پی ان آوردم ؟؟؟ من اکانتینگو گفتم .
و اینکه دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور از همین وین باکس استفاده می کنند من خودم دیدم مسئول اینترنت نشونم داد واسه همین خریدم
ممنون از جوابها

alisc
March 5th, 2011, 17:23
سلام .

رای محدودیت خوده Winbox زیاد چیزی نداره ! البته نشد نداره ها ! ولی دردسرش زیاده !
بهترین راه اکانتینگ هست
روی همون سرور میکروتیک : User Manager
روی یک سرور دیگه : IBsng و SIB

با IBsng هزار تا کار میشه کرد !
البته یک سری از دوستان میگن IBsng رو نمیشه روی همون سروری که میکروتیک هست نصب کرد ، ولی من دارم تحقیق میکنم ببینم این حرف چقدر واقعیت داره !

اگر از مولتی لاگین منظورتون اینه که چند یوزر نتونن با یه اکانت وارد بشن :

" ppp===>profile===>limit====>onlyone===>yes "

البته من خودم هم تازه با میکروتیک آشنا شدم ، زیاد تجربه ندارم !