PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد لگ سرور مجازی

moen7000
August 11th, 2021, 12:04
سلام
وقت بخیر
من یه سرور مجازی آلمان دارم سرعتش دانلود و اپلودش خیلی عالیه
از اونجایی که کار آپلود و دانلود روی یوتیوب انجام میدم به محض باز کردن یک ویدئو یا باز کردن صفحه اصلی یوتیوب ویدئوها برام فریم فریم و خیلی لگ دار پخش میشه و گاهی اوقات سرور هنگ میکنه
رم سرور 2 بود به 4 ارتقا دادم
مشخصات سی پی یو پیوست گردید
اینترنت 16 مگابایت شاتل دارم
کسی میدونه چطور مشکل رو رفع کنم که لگ از بین بره یا حداقل خیلی کم بشه
41008

demonvictor
August 11th, 2021, 13:04
سلام
وقت بخیر
من یه سرور مجازی آلمان دارم سرعتش دانلود و اپلودش خیلی عالیه
از اونجایی که کار آپلود و دانلود روی یوتیوب انجام میدم به محض باز کردن یک ویدئو یا باز کردن صفحه اصلی یوتیوب ویدئوها برام فریم فریم و خیلی لگ دار پخش میشه و گاهی اوقات سرور هنگ میکنه
رم سرور 2 بود به 4 ارتقا دادم
مشخصات سی پی یو پیوست گردید
اینترنت 16 مگابایت شاتل دارم
کسی میدونه چطور مشکل رو رفع کنم که لگ از بین بره یا حداقل خیلی کم بشه
41008

دوست عزیز، اینی که شما میگین، گزارش یک مشکل نیست، توضیح دقیقی از یک وضعیت اتصال ریموت از ایران به آلمانه.
البته اگر توضیحتون این باشه که من از ایران به یک سرور آلمان وصل شدم. دارم تو یوتیوب فیلم میبنیم، اما فیلم ها با لگ پخش میشه.

این اوکیه.

moen7000
August 11th, 2021, 13:51
سلام
بله دقیقا همینه

من از ایران به یک سرور آلمان وصل شدم. دارم تو یوتیوب فیلم میبنیم، اما فیلم ها با لگ پخش میشه

چطور مشکل رو رفع کنم که لگ از بین بره یا حداقل خیلی کم بشه؟

demonvictor
August 11th, 2021, 15:08
دوست عزیز دارم میگم این یه مشکل نیست. این قضیه اوکیه. مشکلی نداره. چون داری یه فیلم آنلاین رو تو یه سرورمجازی میبینی.

اما بازم یه مطلب آموزشی رو تو سایت هاستینگ آبنوس گذاشتن. این متنش هست:

در کنترل پنل ویندوز و در گزینه Firewall گزینه Advanced را کلیک کنید و در تب inbound گزینه Remot Desktop ( UDP-IN) Public را فعال نمایید.

من قبلا در این مورد نمیدونستم. ولی میتونی اینم انجام بدی. اما چون شما داری یه ویدیو آنلاین تو یه سرورمجازی میبینی، این لگ طبیعیه.

hamra
August 11th, 2021, 17:24
طبیعی هست
البته اگر خیلی اذیت میکنه ممکنه از نوع هاردتون هم باشه و هرچه هارد پرسرعت تر باشه شما بهتر میتونین ویدئو ببینین توی سرور- سرعت پردازش هارد خیلی تاثیر گذاره

k-h
August 11th, 2021, 19:22
درود
لگ داشتن در سرور مجازی برای تماشای ویدئو طبیعی هست
چون باید یک ارتباط اپلود و دانلود خیلی خوبی داشته باشید بیشتر مواقع مشکل از اینترنت خودتون هست که آپلود زیاد نیست

moen7000
August 11th, 2021, 19:25
دوست عزیز دارم میگم این یه مشکل نیست. این قضیه اوکیه. مشکلی نداره. چون داری یه فیلم آنلاین رو تو یه سرورمجازی میبینی.

اما بازم یه مطلب آموزشی رو تو سایت هاستینگ آبنوس گذاشتن. این متنش هست:

من قبلا در این مورد نمیدونستم. ولی میتونی اینم انجام بدی. اما چون شما داری یه ویدیو آنلاین تو یه سرورمجازی میبینی، این لگ طبیعیه.

این کار رو هم قبلا انجام دادم ولی نشد. ممنون

- - - Updated - - -

طبیعی هست
البته اگر خیلی اذیت میکنه ممکنه از نوع هاردتون هم باشه و هرچه هارد پرسرعت تر باشه شما بهتر میتونین ویدئو ببینین توی سرور- سرعت پردازش هارد خیلی تاثیر گذاره

هارد NVMe هست . پردازشگر هم در تصویر مشخصه

- - - Updated - - -

درود
لگ داشتن در سرور مجازی برای تماشای ویدئو طبیعی هست
چون باید یک ارتباط اپلود و دانلود خیلی خوبی داشته باشید بیشتر مواقع مشکل از اینترنت خودتون هست که آپلود زیاد نیست

اینترنت از شاتل دارم 16 مگ دیگه سرویسی از این بهتر ندارن

k-h
August 11th, 2021, 19:46
اینترنت از شاتل دارم 16 مگ دیگه سرویسی از این بهتر ندارن

سرویس های بسیار بهتری هستند
اینترنت فیبر نوری سرویس های tdlte که البته اونها هم سرعت کمی دارند برای این موضوع
چون شما یه ترافیک برای ریموت دارید مصرف میکنید یک ترافیکی هم اینکه از ریموت ویدئو میخواین دانلود کنید یه مقدار سرعت بالاتری از سرویس هایی که در ایران هست میخواین.

البته مشاهده شده حتی در سرور ایران هم این لگ ها هست چون سرعت اینترنت ما مخصوصا آپلود در ایران پایین هست

demonvictor
August 11th, 2021, 23:13
دوست عزیز، برادر من، اصلا شما مشکلی نداری که دنبال راه حلی. برادر جان، من به شما گفتم این موردی که توضیح دادین، یه ایراد نیست. یک شرایط عادیه. حالا بستگی به هاردو یو دی پی کردنو فلانو بیصار، برای زمانیه که شما مشکلی داشته باشی. شما روی سرورمجازی آلمان وصل شدی میخایی فیلم تو یوتیوب ببینی. اصلا مشکلی وجود نداره که دنبال راه حل هستی.
از سرورمجازیت یه وی پی ان بزن روی سیستمت، وصل شو یوتیوب. برای هر دلیلی که میخایی روی سرورمجازی،آنلاین یوتیوب فیلم ببینی، همین شرایطی هست که داری. راه حلو اینا برا زمانیه که مشکلی وجود داشته باشه.

hamid53214
August 12th, 2021, 01:16
راه حلش اینه که ویدیو ها رو توی سیستم خودت تماشا کنی و در صورت نیاز به دانلود لینکشو کپی کنی و از سرور مجازی دانلود کنی

moen7000
August 12th, 2021, 14:52
دوست عزیز، برادر من، اصلا شما مشکلی نداری که دنبال راه حلی. برادر جان، من به شما گفتم این موردی که توضیح دادین، یه ایراد نیست. یک شرایط عادیه. حالا بستگی به هاردو یو دی پی کردنو فلانو بیصار، برای زمانیه که شما مشکلی داشته باشی. شما روی سرورمجازی آلمان وصل شدی میخایی فیلم تو یوتیوب ببینی. اصلا مشکلی وجود نداره که دنبال راه حل هستی.
از سرورمجازیت یه وی پی ان بزن روی سیستمت، وصل شو یوتیوب. برای هر دلیلی که میخایی روی سرورمجازی،آنلاین یوتیوب فیلم ببینی، همین شرایطی هست که داری. راه حلو اینا برا زمانیه که مشکلی وجود داشته باشه.

راه حلش اینه که ویدیو ها رو توی سیستم خودت تماشا کنی و در صورت نیاز به دانلود لینکشو کپی کنی و از سرور مجازی دانلود کنی

دوستان عزیز ببینین من روی یوتیوب فیلم نمیبینم که هی میگید فیلم و روی سیستم خودت ببین
من از یوتیوب و تیک تاک و خیلی جاهای دیگه کلیپ دانلود میکنم ادیت میکنم و اپلود میکنم
روی سیستم خودم با سزعت 1 مگ اپلود و دانلود با سرعت 3 مگ انجام میشه. ولی روی سرور با سرعت 400 مگ دانلود میشه و حدودا 300 مگ اپلود میشه
من مشکلم زمانی هست که یوتیوب رو باز میکنم و میخوام فیلم رو اپلود کنم
کافیه یه کلیپ یا فیلم کوتاه شروع به نمایش دادن کنه اونوقت سرور کلا لگ میگیره و کند میشه و باید حتما مرورگر رو ببندم یا خیلی صبر کنم تا به حالت عادی برگرده و مشکل دیگه اینه که به محض چک کردن یه ویدئوی کوتاه اهسته و لگ دار پخش میشه
اینم بگم وقتی سرور لگ میگیره یا کند میشه کلا از رم 30 درصد استفاده میکنه و از سی پی یو حدودا 20 درصد
کسی هم نیست که حداقل یه سرور با منابع بالا برای تست 2 ساعته بده ما تست کنیم که اگه مشکل حل میشه بخریمش وگرنه پولمون هدر نره
برای همین تاپیک باز کردم گفتم شاید راه حلی داشته باشه

hamid53214
August 12th, 2021, 23:18
دوستان عزیز ببینین من روی یوتیوب فیلم نمیبینم که هی میگید فیلم و روی سیستم خودت ببین
من از یوتیوب و تیک تاک و خیلی جاهای دیگه کلیپ دانلود میکنم ادیت میکنم و اپلود میکنم
روی سیستم خودم با سزعت 1 مگ اپلود و دانلود با سرعت 3 مگ انجام میشه. ولی روی سرور با سرعت 400 مگ دانلود میشه و حدودا 300 مگ اپلود میشه
کافیه یه کلیپ یا فیلم کوتاه شروع به نمایش دادن کنه اونوقت سرور کلا لگ میگیره و کند میشه و باید حتما مرورگر رو ببندم یا خیلی صبر کنم تا به حالت عادی برگرده و مشکل دیگه اینه که به محض چک کردن یه ویدئوی کوتاه اهسته و لگ دار پخش میشه
اینم بگم وقتی سرور لگ میگیره یا کند میشه کلا از رم 30 درصد استفاده میکنه و از سی پی یو حدودا 20 درصد
کسی هم نیست که حداقل یه سرور با منابع بالا برای تست 2 ساعته بده ما تست کنیم که اگه مشکل حل میشه بخریمش وگرنه پولمون هدر نره

میتونید توی مرورگر کاری کنید که ویدیوها به صورت خودکار پلی نشن. یا مرورگر عوض کنید

trust toiler
August 13th, 2021, 00:08

برادر عزیزم مشکل تیک زدن پخش در سرور بخاطر سرعت نت شماست و اصلا به سرور ربطی نداره
چون وقتی با ریموت وصل میشید، هر لحظه هرکاری که داخل سرورتون انجام میدید بوسیله اینترنت شما مابین سرور و سیستمتون دانلود و اپلود انجام میشه
شما داخل سیستم خودتون فیلم رو انتخاب کنید، لینک رو بردارید و داخل سرور دانلودش کنید

ضمنا ممکنه *****شکن یا *** روشن داشته باشید که این مقدار سرعتتون کم میشه
در نهایت میتونید اینترنتتون رو هم عوض کنید . به نظرم مودم های 4.5g عالی هستن

NetworkFA
August 13th, 2021, 00:53
اولا سرور مجازی کارت گرافیک برای پردازش تصویر ندارد.
دوما bandwidth که توسط کارت گرافیک سیستم شخصی شما به مانیتور منتقل میشود حدود 4گیگابیت هست که شما لگی نمیبینید.

A single-link DVI-D or DVI-I cable can carry 3.96 Gbit/s, which tops out at 1,920 x 1,200

demonvictor
August 14th, 2021, 10:18
میتونی یه افزونه نصب کنی، که ویدیو های یوتیوب رو کلا به شکل ویدیو پلی نمیکنه. حالت صوت پلی میکنه. افزونه اش توی مرورگر اوپرا هستش.:
اسم افزونه اش تو مرورگر اوپرا اینه:
audio only youtube